18 Mayıs 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Hatalı Olan Yada Cevabı Değişmesi Gereken Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Göker.

Göker. TÜİSAG Üyesi

Barajın 60 a çekilmesi sanmıyorum hurafe bunlar :) ama şöyle olabilir madem herkes bir şeyler uydurmuş bizde bol keseden .... :) sınavda 10 yanlış iptal gerektiriyorsa ve bundan fazla yanlış varsa barajı 60 a çekip bide bir kaç yanlış soruyu iptal ederler ne şiş ne kebap hesabı yapabilirler diye şuan aklımdan geçti ve geri gitti :) çocuk oyuncağımı dicem ama sınava bakılırsa eh biraz öyle geliyor :)

2. didem27

didem27 TÜİSAG Üyesi

kimyagerhayriye bu yazıya teşekkür etti.
  3. akın dingil

akın dingil TÜİSAG Üyesi

4. savas_52

savas_52 TÜİSAG Üyesi

daha belli değil. ama sorular irdelendiğinde 5-6 tane iptal söz konusu, 2011 yılında 7 soru iptal edilmişti. bunu da göz ardı etmemek lazım.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. didem27

didem27 TÜİSAG Üyesi

Artık biran önce açıklansa da bitse bu çile! Sanıyorum son güne bırakacaklar cumartesi çalışmadıkları için pazartesiye atarlar 3 haziranda açıklanır diye düşünüyorum. Sonraki çile daha beter 12 haziranda da sonuçlar açıklanacak! Dananın kuyruğu kopacak. Hepimiz için hayırlısı olsun.

emreisg bu yazıya teşekkür etti.
  6. ilkeer

ilkeer TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar doğru yaptığım soru iptal edilirse puanımda herhangi bir değişiklik olur mu.
    yanı 70 alıyorum diyelim 3 soru iptal oldu direk 73 puan mı oluyor
    ya da iptal olan 3 soru içinde yanlış yaptığım sorular mı doğru kabul ediliyor.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. savas_52

savas_52 TÜİSAG Üyesi

70 alırken iptal edilen sorular herkesin doğru kabul ediliyor. lakin o 3 soruyu zaten doğru yapmışsan 70 de kalırsınız. ama 3 ünüde yanlış yaptıysanız 73 olur puanınız.

ilkeer bu yazıya teşekkür etti.
  8. ubg8106

ubg8106 TÜİSAG Üyesi

İptal olan soruyu cevap anahtarına göre doğru yaptıysan kaybın yok,bir şey değişmez yanlış yaptıysan iptal olduğunda her iptal için +1 puan eklenir.Doğru olarak saydığın soruda cevap değişirse -1 puan düşer.

ilkeer bu yazıya teşekkür etti.
  9. kimyagerhayriye

kimyagerhayriye TÜİSAG Üyesi

10. ozlemozhan

ozlemozhan TÜİSAG Üyesi

Bişi sorcam artık fizik, kimya ve teknik öğretmenler iş güvenliği uzmanı olamıyor gibi bir söylenti var, doğru mu bu bilen var mı?

11. metin ayan

metin ayan TÜİSAG Üyesi

tamamen hurafedir.

12. Water

Water TÜİSAG Üyesi

Ben bugün rüyamda gördüm arkadaşlar 5 soru iptal edilmişti 2 de cevap şıkkı değişmişti. Eğer tutarsa müneccimim ben diyecem.

ekmel hakkı yalçın bu yazıya teşekkür etti.
  13. Tersiyer

Tersiyer TÜİSAG Üyesi

bende aynı şeyi bir arkadaştan duydum. nereden çıktı bu söylenti peki?

14. Evet doğru, bunların yerine Anaokulu, Türkçe ve İngilizce öğretmenlerini alacaklarmış!!!!!!!!!!!!! :)
    Daha neler, hiç olur mu, nereden uyduruyorlar böyle söylentileri?

15. O zaman kullanıcı adını "müneccim" olarak değiştirirsin artık :)

16. savas_52

savas_52 TÜİSAG Üyesi

17. arvano

arvano TÜİSAG Üyesi

sonuçlar açıklanıncaya kadar sayfa 1000'i bulur..

18. savas_52

savas_52 TÜİSAG Üyesi

19. kimyagerhayriye

kimyagerhayriye TÜİSAG Üyesi

yok 1000 i bulmazda 250 belki :)

20. savas_52

savas_52 TÜİSAG Üyesi

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica