18 Mayıs 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Hatalı Olan Yada Cevabı Değişmesi Gereken Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. serdaldeniz

serdaldeniz Banned

dıger yazıların arasında gordugum ıcın sordum arkdaslar!! bıde eskı mevzuat mı yenı mı oldugu bellı degılmıs daha karar alınmamıs sınav sonucundan sonra cıkacak karar dedıler!!!

2. serdaldeniz

serdaldeniz Banned

var makınıstım
    teknık ogretmenım

3. cansın babayiğit

cansın babayiğit TÜİSAG Üyesi

rahat olun arkadaslar en az 4-5 soru iptal olur.herkes rahat olsun.bu kadar uzman almak isteyen devlet bu durumu uzatmaz.tekrar tekrar uğraşmaz.kalan kursiyerlerin sınav ücreti olan 35 tlye ihtiyac duymaz.Asıl para sınavı gecenlerden alınan 350 tl harc parası.Soruları iptal ederse en az 5 bin kişi daha gecer.rahat olun o yuzden.Hem bu sınav tarihinde iptalsiz sınav çıkmamış.İstatistikler yanılmaz.ÖSS bile iptal oldu arkadaslar bu ülkede .Bakanlık 4-5 soruyu iptal eder ve sınavı gecen sayısı 5bin falan artar.2014e kadar AB sürecine uyum için kotası var ülkenin.hem yeterli sayıda uzman konusunda hem iş kazası oranlarında AB standartlarında olmamız gerekiyor.Devlet bu şartları yakalayabilmek için toleranslı davranacak ve iptal sorular çıkacak.

4. serdaldeniz

serdaldeniz Banned

agzından resmen bal damlıyor balllllllllllllllll :)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

ekmel hakkı yalçın, ayşegül d. ve orhan73 bu yazıya teşekkür etti.
  5. serdar incirci

serdar incirci TÜİSAG Üyesi

Allah hepimizin yolunu açık etsin. inşallah kazandıktan sonrada başımıza yada çalışanlarımıza bi felaket gelmesin. Amin.

6. rzeren

rzeren TÜİSAG Üyesi

Kimse yaklaşık 200 saat eğitim, bir okadar zamanı da ders çalışarak geçirmek zorunda kaldığı sınavı, kaybetmek için uğraşmadı. Olumlu düşünmek bir meziyettir.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

ekmel hakkı yalçın bu yazıya teşekkür etti.
  7. eengin

eengin TÜİSAG Üyesi

ben varım makina öğretmeniyim

8. Jeologman

Jeologman Banned

bal damlamiyor resmen bal fışkırıyor .

ayşegül d. bu yazıya teşekkür etti.
  9. cansın babayiğit

benim anlamadığım sınava 40bin kişi girdi diyolar.40bin kişiden sadece 100 kişi mi bu soruların yanlışlığını farketti.nerde bu insanlar.bizim dışımızda kalan 39900 kişi gecti mi sınavı.

seher çam bu yazıya teşekkür etti.
  10. cansın babayiğit

Rahat olun rahattt.
    A kitapçığı 24,43,61,62,80,86,88,93 yanlışlık belirtisi olan sorular.bunlardan 5 i kesin yanlış çıkar.86,62,61,43,24,88 banko görülüyor.Yarın açıklanır öğleden sonra.gazamız mübarek ola dostlar...

ekmel hakkı yalçın, orhan73 ve Fasih Fatih DEMİRTAŞ bu yazıya teşekkür etti.
  11. miraç pekmezci

miraç pekmezci TÜİSAG Üyesi

futbolda çift maçlı eleminasyon sisteminde bir karşılaşma düşünün. İlk maç 35_0 bitsin. Bu maçın rövanşı oynanmasın denilebilir mı?
    Tabi ki herkes biliyor diğer takımın 36 fark atamayacağını. Ama kural gereği bu maç oynanır.
    Tabi ki biz de biliyoruz cm olacağını ama kural hatası var. Bu soru iptal olmalıdır. Fizik sınavlarında birim yazmadığımız için sıfır almıyor muyduk. Bu da onun gibi işte. Hem biz ciddi bir iş yapıyoruz. Bir nevi kanun adamı olacağız. Kitaba kanuna mevzuata riayet etmek zorundayız

aaxdxrx13, gmzmmt, Deniz Devrim ve 2 kişi daha buna teşekkür etti.
  12. !!!!!!!!! Haydaaaaaaaa!!
    Yahu olumsuzluklardan bahsedip ardından da "Kazanmamanız belki de kazanmamızdan daha hayırlıdır." diyen sen değil misin?
    Bunu eleştiren de benim..
    Şimdi gelmiş "Olumlu düşünmek bir meziyettir" diyerek edebiyat yapıyorsun!!!
    Hiç kusura bakma; ya ne dediğini bilmiyorsun ya da demek istediğini anlatamıyorsun. Neyse sonuçlar herkes için hayırlı olur inşaallah...
    Kal sağlıcakla..

13. Aynen öyle...
    Teşekkür ediyorum çok güzel bir örnekleme yaptın. Artık arif olan anlar demek kalıyor geriye...

miraç pekmezci bu yazıya teşekkür etti.
  14. izmir35

izmir35 Guest

Yonetmelikleri okumayi bilmiyorsaniz bence uzman olmayin!! Sorularinizin butun cevaplari yonetmelikte yaziyor ve degisiklik olmasi durumunda da resmigazete.gov.tr adresinden de resmi gazeteyi takip edersiniz. Armut pis agzima dus baska birsey degil yapilan.

şevkiirge bu yazıya teşekkür etti.
  15. Kürşat Dolayman

Kürşat Dolayman TÜİSAG Üyesi

Bende onu düşünüyordum ne zamandır gerçektende öyle benim çevremde bu sınava giren 10 kişi vardı hepsi geçti mesela ben 69da kaldım sadece yani 10 kişiden 1 kaldı bu sınavda kısaca :)

16. eryskr

eryskr TÜİSAG Üyesi

katılıyorum bende sonzuz teşekkür sunuyorum bu kadar parlak bir insanın aramızda olmasına eöeği geçen herkese... :)

17. eraslannb

eraslannb TÜİSAG Üyesi

170 hala net birşey demiyor şu iptaller açıklansada hepiniz bi rahat etseniz sen demeyin daha okuyorum :)

Fasih Fatih DEMİRTAŞ bu yazıya teşekkür etti.
  18. arena

arena TÜİSAG Üyesi

iptal sorular ne zaman açıklanacak

19. nurgülasya

nurgülasya TÜİSAG Üyesi

zeynelaltuntas bu yazıya teşekkür etti.
  20. nurgülasya

nurgülasya TÜİSAG Üyesi

nasıl yani sınaı geçersek birde 350 tl mi vercez belgeyi almak için..

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica