18 Mayıs 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Hatalı Olan Yada Cevabı Değişmesi Gereken Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Deniz Devrim

Deniz Devrim TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar kusuruma bakmayın ama belirtemeden geçemeyeceğim. Bakanlığın sitesine gşrdim biraz önce, orda dönen fotoğrafların birinde ampüller dikkatimi çekti ve çok tuhafıma gitti. Yahu orası bakanlığın resmi sayfası ampülün ne işi var orda faruk çelik?

rauf bu yazıya teşekkür etti.
  2. gicaezgi

gicaezgi TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar merhaba hatalı olan sorular 10 gün içerisinde açıklanacaktı galiba henüz daha açıklanmadı bilginiz var mı?

3. Kürşat Dolayman

Kürşat Dolayman TÜİSAG Üyesi

Ya arkadaş itiraz son günü 24 idi 10 gün demişşse 3 sinde açıklanır yani pazartesi ögleden sonra tarih budur sıkıntısı olan

İçerisinde kelimesine takılmayın devlet işleri ağır yürür sonunda açıklamazlarsa devlet memuru olmazlar zaten işleri bu değil mi zaten anca bekletsinler bizi

4. ZERO13

ZERO13 TÜİSAG Üyesi

BENCE 26,39,81,86 soruları iptal olur ;) 3 sonra açıklanır.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Hipatya

Hipatya TÜİSAG Üyesi

İtiraz sayısı gerçekten 290 mı? Öyle bile olsa bu itiraz sayısını az olduğunu göstermez. Kurslar birkaç itirazdan sonra yeterli itiraz yapıldı diye aynı sorulara itiraz edilmemesini istedi. Önemli olan kaç soruya itiraz edildiği. Çeşitli sitelerden yaptığım incelemeye göre yaklaşık otuz soruya itiraz var. Sonucu bekleyip göreceğiz.

6. nurgülasya

nurgülasya TÜİSAG Üyesi

Ya ben normalde 73 74 bekliyorum ama yinede şüpheliyim bi aksilik olursa diye Allah sınırda 60larda olanlara yardım etsin. AMİN...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

ekmel hakkı yalçın, erkan.758 ve ms.teksin bu yazıya teşekkür etti.
  7. fahri 26

fahri 26 TÜİSAG Üyesi

ben 67 deyim allah hepimizin yardımcısı olsun

ekmel hakkı yalçın bu yazıya teşekkür etti.
  8. fahri 26

fahri 26 TÜİSAG Üyesi

ben eşimle o kadar çok çalıştım ki A ve B sınıfının sorularından 100 aldım c grubu sınavım 67 malesef

9. gozlemci

gozlemci Guest

Ben 67 bekliyorum.Mevlam ne eylerse güzel eyler. Bu sınav olmazsa Ağustos ayına bakacağız.

ekmel hakkı yalçın ve rzeren bu yazıya teşekkür etti.
  10. Muammer03

Muammer03 TÜİSAG Üyesi

Tanıdığım bir çok kişi 60 larda
    Benimki 65 ki, hatta çok kişi 65 ve üzeri.
    Kalanların çoğu sınır ile kalacak.
    soru iptalleri ile 70 i geçeceğimi de düşünmüyorum

11. wolky06

wolky06 TÜİSAG Üyesi

forumun hali içler acısı arkadaşlar şu sınav bir an önce açıklansın artık.. uykusundan uyanıp rüyasında barajın 60a düşeceğini görüp paylaşanlar mı dersin, ben itiraz etmedim herkesi etkileyecek mi iptal sorular mı dersin, 1 yılda yapılan sınav sayısı arttı diye giriş sayısıda arttı mı diyenler mi dersin.. dersin de dersin.. herkes umut fakirin ekmeğidir misali herşeyden umutlanıyor, hayal dünyasında yaşıyor.. olur da bu sınavı geçip iş sağlığı ve güvenliği uzmanı olursak, bazı arkadaşların ilk önce işverenlerden psikolojik destek alma talebinde bulunması gerekecek sanırım. :)

gmzmmt, Deniz Devrim, Muammer03 ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  12. Jeologman

Jeologman Banned

Ömrümde 1000 i askın sınava girmisimdir. İlk defa bir sınava itiraz ettim. Hayırlısı bakalım 69 dogru yaptım ancak bunun 75 olmasi lazımdı. Ben 4-5 sorunun iptal edilmesi gerektiğine inanıyorum. İnsallah çabuk açıklanır ve itirazlarımız kabul edilir.

ekmel hakkı yalçın ve seher çam bu yazıya teşekkür etti.
  13. oğuz58

oğuz58 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bende 67 bekliyorum fakat benim umudum var.. İnş. ben ve benim durumumdaki arkadaşlar geçeceğimize inanıyorum öyle ki şu anda iş güvenliği uzmanı olarak işe başladım. Allahım hepinize nasip eder inş. şu anki mutluluğumu...

seher çam bu yazıya teşekkür etti.
  14. mrt-men

mrt-men TÜİSAG Üyesi

hayırlı olsun yeni işiniz

ekmel hakkı yalçın bu yazıya teşekkür etti.
  15. Mehmet keler

Mehmet keler TÜİSAG Üyesi

Bu gün hatalı sorular açıklanması gerekmiyor mu?

16. ZERO13

ZERO13 TÜİSAG Üyesi

HAYIRLI OLSUN

17. ZERO13

ZERO13 TÜİSAG Üyesi

HAFTAYA AÇIKLANACAK

Mehmet keler bu yazıya teşekkür etti.
  18. miraç pekmezci

miraç pekmezci TÜİSAG Üyesi

ekmel hakkı yalçın ve gapgara bu yazıya teşekkür etti.
  19. İSG UZMANI ERBAY

İSG UZMANI ERBAY TÜİSAG Üyesi

86. SORUNUN İPTAL OLMASI İMKANSIZ. SORUDA PROBLEM YOK CEVAPTA PROBLEM YOK.

20. ahmet ahmet

ahmet ahmet TÜİSAG Üyesi

[aynı durumdayız

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica