18 Mayıs 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Hatalı Olan Yada Cevabı Değişmesi Gereken Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. seart

seart TÜİSAG Üyesi

bunlar cumaya ancak açıklarlarsa hiç şaşırmam

2. altasege

altasege TÜİSAG Üyesi

ne yazıkki yazmıyor arkadaşım ben bu sınavları 18 yıldır yapıyorum kitapçık türünü yazmazsan 0 alırsın heyecanlandım unuttum hatırlamıyorum her sınavda söylerim kitapçık türünü işaretleyin diye buradakilerin çilesi pazartesi çözülür ben bekle bakalım ayın 12 sini inşallah işaretlemişimdir

3. alp_d

alp_d TÜİSAG Üyesi

insanlık hali işaretlememiş olabilir, bunun meslek laçkalığıyla yok böyle yapcaksa hiç yapmasına bağlamak nasıl bir mantıktır. biz sizi bu anlayışsızlık ve dar görüş açınızla nasıl bir uzman olup iş yapacaksınız diye sorguluyor muyuz (bu cümleyle sorgulamış oluyorum)...

bhutjolokia ve seart bu yazıya teşekkür etti.
  4. Kürşat Dolayman

Kürşat Dolayman TÜİSAG Üyesi

kalırsan itiraz hakkı doğuyor yine kitapın kodunu yanlış işaretlidim dersn yeniden incelerler sıkıntı yapma

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

ekmel hakkı yalçın bu yazıya teşekkür etti.
  5. seart

seart TÜİSAG Üyesi

sonuç açıklandıktan sonra eğer bir sorun yaşarsan itiraz edip durumunu izah edip incelemesini sağlarsın sorun çıkmaz

6. didem27

didem27 TÜİSAG Üyesi

68-68 bence kesin geçer pazartesi zaten belli olacak iptaller hepimiz için hayırlısı olsun

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

ekmel hakkı yalçın bu yazıya teşekkür etti.
  7. didem27

didem27 TÜİSAG Üyesi

yok kesin 69 lar geçer hiç mi iptal sorusu olmayacak??? ben kesin bekliyorum hemde en az 2 tane. Yüreğinizi serin tutun şıklar da değişecek öyle sorularda var . Bence sıırda kalan herkes geçecek ço eminim çok ümitliyim. Pazaretsi gününü iple çekiyorum burada tüm tartışılan şaibeli sorular hepimizin hanesine + puan olarak geçer ümidim.

kimyagerhayriye, ekmel hakkı yalçın ve seher çam bu yazıya teşekkür etti.
  8. gmzmmt

gmzmmt TÜİSAG Üyesi

Ya ben anlamadım şimdi siz üzüldünüzmü yanlış işaretlediğinize sevindinizmi? yukarıda ah vah çekiyorsunuz sonrada "bu iş şöyle kötü böyle kötü siz kendinize üzülün" deyip sonra yine "gelecek sınavda 80 alırım" diyorsunuz. Evet zor ve sorumluluğu fazla olan bir iş ama diğer TÜM mesleklerdeki gibi işini tam ve düzgün yaparsan Allah korusun ölümlü kazada bile kimse asla sana dokunamaz. sizi işinizi düzgün yaptığınız zaman kapının önüne koyacak patron zaten emin olun size iyilik yapmış olur çünkü asıl bunu yapmazsa başınız derde girer. ayrıca sadece bu iş için değil özel sektörde kapının önüne konma durumu herzaman vardır. özel sektördeki herkesde bunu bilir! Hem İş güvenliği uzmanının biraz korkması, korku insanı dinç tutar, bu işte yapılan dikkatsizliğin, hatalarının sonunda hatalı üretim değil insan canı var çünkü.

miraç pekmezci, Filizisg, diambar17 ve 2 kişi daha buna teşekkür etti.
  9. didem27

didem27 TÜİSAG Üyesi

Zaten sınav kağıdına bir kitapçıık türü birde imza doldurulacaktı . Kitapçık türünü bence işaretlemişsinizdir. Gözetmenler sürekli kontrol ettiler kağıdı verirkende uyarılarını yaptılar. Bunu takmayın kafanıza bende acaba kaydırma yapmış olabilir miym diye taktım ama kontrol ettim defalarca inanın içi gene de sonuçlar belli olana kadar rahat etmiyor maalesef. 12 haziran gelse ve bu çile bitse bizde şu anksiyete hainden çıksak başka bir şey istemiyorum !!!

10. didem27

didem27 TÜİSAG Üyesi

Fatih bey takmayın kafanıza :) Böyle yanlış anlamalar sert çıkmalar oluyor herkesin siniri bozuk çokta sağlıklı değiliz şu anda endişelerimiz çok! Ayrıca düşünce özgürlüğü var hepimizin kendince doğruları da var. Boşverin birde buna kafanızı takmayın gülün geçin bence :))

Fasih Fatih DEMİRTAŞ ve diambar17 bu yazıya teşekkür etti.
  11. Jeologman

Jeologman Banned

Şiddete hayır . :) Kırmayalım birbirimizi.

ekmel hakkı yalçın ve diambar17 bu yazıya teşekkür etti.
  12. gozlemci

gozlemci Guest

145 sayfa.Her sayfada 20 yorum. 145x20 = 2900 Yorum.

Vay arkadaş.Zuhur et Şeytan Zuhur et. :)

13. altasege

altasege TÜİSAG Üyesi

Beyfendi sanırım siz yazıdaki nezaketi anlamayacak kadar türkceniz yok sizi de suçlamıyorum sizi de meslektaşlarımız yetiştirdi ama bilmenizi isterim ki anlamak istemeyene öğretmek allaha mahsus o yüzden meslektaşlarımı tenzi ederim eşinize saygı duyarım her öğretmen gibi oda görevini yaptığına inancım tam
    İnsan olmanın en önemli özelliğidir hata yapmak bunu dile getirmekten niçin utanayım sınav heyecanı dedikleri bu olsa gerek bu sınavı gecipte 1250-1500 lira gibi üçretlerle insanlar işe girmek zorunda kaldıkları ve işin sorumlukluk düzeyini düşününçe genç meslektaşlarım için üzüldüm biz zeten maaş yanında 1300 lira ek üçret alacakmışız bu benim için yeterli.
    Salla başı al maaşına gelince memuriyetin hangi bölümleri için söyledin diyecem ama direk öğretmenlik mesleği için söylüyorsun merak ediyorum 40 tane öğrençinin karşısında başını sallayıp nasıl maaş alacaksın ayrıca 670 bin tane öğretmen var arada var mıdır sanmam ayrıca siz dua edin ki biz hala sisteme direniyoruz sınıfta kalmanın olmadığı devamsızlığın sınırsız olduğu bir ülkede biz bu görevi yerine getirmeye çalışıyoruz benim bazım da bütün öğretmenleri beceriksizlikle suçluyorsunuz lütfen dönüp kendinize bakın bir buluşunuz falan varsa mesleğinizde mastır doktora yaptıysanız veya herhangi bir başarınız varsa saygı duyarım ama sadece işinizi yapıp maaş alıyorsanız kusura bakmayın asıl siz başınızı sallayıp maaş alıyorsunuz kimyagerlik hafife alınacak bir iş değil başkalarının araştırıp geliştirdiklerini alıp kullanmak içim mühendis olmanıza gerek yok ustalarınız eminim sizden daha iyi biliyordur bunu yapmasını

rzeren bu yazıya teşekkür etti.
  14. altasege

altasege TÜİSAG Üyesi

korku insanı dinç tutar harika bir söz sınırda olan arkadaşlar soruların yalnışlığı bu konuda size katılıyorum ancak arkadaşlar birazda sorunu kendinizde arayın benim hatam dikkatsizlik sanırım sizdede sorun heyecan yoksa soruların 22 si eski sınavlarda cıkan sorular sorular 17 tanesi hap bilgilerde vardı 10 soruda büyük hatalar var enaz 15 soru bir mühendisin mantıkla çözebileceği sorulardı yani sınav ne zordu nede kolay kazanamaya bilirsin hatalarını görür eksiklerini belirlersen bir daha ki sınavda geçerim demek kötü bir şey değil tüm arkadaşlara başarılar dilerim

bhutjolokia bu yazıya teşekkür etti.
  15. Deniz Devrim

Deniz Devrim TÜİSAG Üyesi

Tabi televizyonlar layıkı ile vermediği için bilmiyorsun.

16. İşGüvUzman

İşGüvUzman TÜİSAG Üyesi

iddaa edildiği gibi 290 değil tam 1150 dosya varmış.dolayısı ile iptallerin açıklanması pazarteside geçebilir.bilgisi olmayanlara duyurulur

zeynep_hilal bu yazıya teşekkür etti.
  17. gozlemci

gozlemci Guest

Hocam bu haberi nerden aldın ?

Gerçekten bu kadar kişi varmı?

18. Jeologman

Jeologman Banned

ben itirazın son gunu bakanliktayken bir saat icinde rahat 50-60 arkadas vardi. Ben 1000?sayisinin üzerinde bir itirazın oldugu kanısındayım. Ancak kesin bisey diyebilecek bir bilgim yok.

19. rzeren

rzeren TÜİSAG Üyesi

Sayın Fatih Bey,
    Ben de tıpkı öğretmen arkadaş gibi,masumane içimdeki duygularımı yazmıştım. Herşeyin hayırlı olmasını temenni etmiştim. Üzülen arkadaşları görüyordum ve bu arkadaşlar için bir ekmek kapısı açıldı diye düşünüyordum.Forumu takip ediyorum, gördüğüm kadarı ile herkesle dalga geçen, hatasız bir insan olduğunu ima edercesine yazılarına devam ediyorsun. Burda yüzlerce kişi yazıyor. Kimse kimsenin kalbini kırmadı. Önce benim yazıyı eleştirdin,yetmedi öğretmen arkadaşa sataştın.insanlar bazen ismini yanlış yazıyor, doktor veya mühendis olan arkadaşımdan biri öss de 1x1=2 yazdı. hata insana mahsustur. boşuna yazımdaki hataları arama hepsini hatalı kabul et ve konunun bütününe bak.Bana ve Öğretmen arkadaşa bir özür borçlu olduğunu sanıyorum. lütfen yazıma cevap yazma, Sadece kafanı önüne eğip düşünmeni isterim. İnşallah Kazanırsın. yolun açık olsun.

20. erkantuncer

erkantuncer TÜİSAG Üyesi

21. İşGüvUzman

İşGüvUzman TÜİSAG Üyesi

isgüm deki yetkili ile görüştüm.haberi o kişiden aldım.haber kesinlikle doğrudur...

ekmel hakkı yalçın ve seher çam bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica