18 Mayıs 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Hatalı Olan Yada Cevabı Değişmesi Gereken Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ayşegül d.

ayşegül d. TÜİSAG Üyesi

sınırdayım 69, 1 taneden de emin değilim ama sanırım yanlış o da

2. ayşegül d.

ayşegül d. TÜİSAG Üyesi

en iyi ihtimal 3 ü, 10 gün doluyo çünkü

3. ilker1

ilker1 TÜİSAG Üyesi

baransely sana teşekkür ediyorum. ben bunu anlatmak istiyorum. sınavda iptallerle gececek olan arkadaşlarla 90 alarak gececek arkadaşlar arasında bence çok fark var. teorik olmadan pratik olmaz, eğer olur diyorsanız üniversitelee gerek yok yada bu sınavı yapmaya gerek yok her isteyene belgeyi versinler. bu sınavda belki 69 la kalırsın agustosta 90 ını alır kanunlara yönetmeliklere hakim olursun paşa paşa sahaya çıkarsın. bilenle bilmeyen bir olurmu. çaresizlikten bu işi yapavak arkadaşlar patronların sözünden çıkamayacak ve sadece imza atıp para alacak kişiler olabilirler yanılıyorsam lütfen yazın. yazık milletin canına 2 gün önce sivasta vagonun altında kaldı 1 işçi, 32 yaşında ve 3 çocuk babası. oranında iş güvenlikçileri vardı sadece prosedür geregi tabi. olan kime oldu kim bakacak o üç cocuğa yada 28 yaşında dul kalan bayana ben bunları anlatmak istedim. hayırlısı bakalım inşallah gidişat düşündüğüm gibi olmaz

rzeren ve Filizisg bu yazıya teşekkür etti.
  4. ggzzdd

ggzzdd TÜİSAG Üyesi

fizik mezunuyum isg sınavınada girdim ve ayıca pedagojik formasyonda alıyorum.kimin iyi kimin bu işte kötü olacağını sınavla yargılayamazsın.fakat bu ülkede böyle.sınava girip 90 alan kaç kişi 1 sene sonra tekrar aynı sınava girince 90 alabilecek sorarrım size.siz ve ben dahil ezberci bir sistemin kurbanı olarak yetiştirildik.bize öğrenmeyi öğretmediler.hep ezberlettirdiler.bilmem anlatabildim mi....ve şunu da bilin isg uzmanı demek fark edebilmek demek.o kişi ha 90 almış ha 70 almış.fark edemedikten sonra....

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

miraç pekmezci, likaplee, seher çam ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  5. ggzzdd

ggzzdd TÜİSAG Üyesi

bide size tavsiyem 3 idiots ı izleyin dediklerimi daha ii anlayacaksınız.

berna61 bu yazıya teşekkür etti.
  6. arvano

arvano TÜİSAG Üyesi

9. itiraz dilekçesindeki soruda gece çalışması en az 3de 2 diyor.. dikkatinizi çekiyorun EN AZ.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. bhutjolokia

bhutjolokia TÜİSAG Üyesi

jeologman neden banned olmuş

8. serdar karaca

serdar karaca TÜİSAG Üyesi

+arkadaşlar ne zaman? açıklanacak itiraz edılen sorular,,,

9. ezgi özer

ezgi özer TÜİSAG Üyesi

zaten iptali ve sertifikaların geri alınması gündemdeydi 18 Mayıs sınavından bir hafta önce.Meb'in sitesinden iptallerin duyurularına bak göreceksin.

aaxdxrx13 bu yazıya teşekkür etti.
  10. fattos

fattos TÜİSAG Üyesi

ne zaman açıklanacak iptal edilen sorular bilgisi olan var mı?

11. akın dingil

akın dingil TÜİSAG Üyesi

21 EKİM 2012 SINAVININ İTİRAZ SONUÇLARI 12/11/2012 DE AÇIKLANMIŞ. YANI TAM 22 GÜN SONRA. BU 10 GÜN MUHABBETİ TAM OLARAK UYGULANMIYOR SANIRIM?? BUGÜNDE AÇIKLANMAZSA ŞAŞIRMAYACAĞIM ARTIK.

12. fahri 26

fahri 26 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar iptal edilen sorular bugün açıklanır mı sizce bilgisi olan var mı ?

13. fahri 26

fahri 26 TÜİSAG Üyesi

bir an önce açıklansın artık mümkünse

14. gmzmmt

gmzmmt TÜİSAG Üyesi

Nerde aciklanmis peki?

15. gencay3959

gencay3959 TÜİSAG Üyesi

Keşke açıklansa da millet rahatlasa artık

16. akın dingil

akın dingil TÜİSAG Üyesi

gmzmmt bu yazıya teşekkür etti.
  17. lewent26

lewent26 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar merhaba,
    ciddi kaynaklardan alınan son bilgiye göre 18 mayıs sınavında toplam 7 adet soru iptal edilmiş. sonuçlar en geç yarın açıklanacak mış.

18. gozlemci

gozlemci Guest

Öğleden sonra 3'e kadar açıklanmazsa tarihin ucu açık olur.

19. arvano

arvano TÜİSAG Üyesi

ZATEN AYIN 12 SİNDE SONUÇLAR AÇIKLANACAK İPTAL EDİLEN SORULARIDA SONUÇLARDAN SONRA ÖĞRENİRİZ....

20. Selin Akyıldız

Selin Akyıldız TÜİSAG Üyesi

21 ekim sınavının başvuru klavuzunda da 10 gün içinde itirazlar adaylara yazılı olarak bildirilecek yazıyor internette yayınlanma tarihi ise 12 kasım mış ve 2 gün sonra sonuçlar açıklanmış.bugün iptal soruları açıklamayabilirler sanırım :ağlama:

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica