18 Mayıs 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Hatalı Olan Yada Cevabı Değişmesi Gereken Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Emrebekcan

Emrebekcan TÜİSAG Üyesi

İnşallah geçmiş olduk. 69 da kalmıştım. 3 soruyu yanlış yapmıştım 2 sini doğru. Çok şükür 70 i geçmiş oldum. İnşallah herkes için hayırlısı olsun

volkancoskun bu yazıya teşekkür etti.
  2. sedini31

sedini31 TÜİSAG Üyesi

abi yok csgb de ben mı bulamıyorum?

3. sedini31

sedini31 TÜİSAG Üyesi

ayrıca da dedıklerı doğruysa 5 sorudan 3ü doğru zaten ne bilim ya şaşırdım kaldım ne olucak ya 70 ya69 aydınlatma sorusunun cevabının nesi yanlış ya CE sorusu bu işi biliyorum diyenler için fiyasko başkada bişey demiyorum

4. GARİP SARGUT

GARİP SARGUT TÜİSAG Üyesi

hayırlı olsun...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Emrebekcan

Emrebekcan TÜİSAG Üyesi

6. Fatma Zişan

Fatma Zişan TÜİSAG Üyesi

nedemek doğru sayım 92 ye çıktı ,,,alayy mı ediyorsunuz insanlarla hayret bir şey o kadar üzülen arkadaş var

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

musa54 bu yazıya teşekkür etti.
  7. cansın babayiğit

cansın babayiğit TÜİSAG Üyesi

bi avukat arkadasımla konuştum bu hafta dava için basvur 1 ay içinde sonuçlanır dedi

8. idiraw

idiraw TÜİSAG Üyesi

iptal olan sorulara hem A hemde B kitapcıgından baktım. bir hata var mı diye cünkü A ile B de yine karıştırabilirler dedim baktım dogru yazmışlar her iki kitapcık icin gözümden sevinç damlaları geldi şasırmış bir şekilde.
    sonra soruları baktım dört tanesi okey lüx sorusunu nasıl iptal olmuş hayret bir bilgili arkadaşın su aydınlatma olayını bir çözseler süper olacak

9. eraslannb

eraslannb TÜİSAG Üyesi

tam bir fiyasko...

didem27 bu yazıya teşekkür etti.
  10. cansın babayiğit

cansın babayiğit TÜİSAG Üyesi

11. Volkan GÜRSU

Volkan GÜRSU TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar benim de hatırladığım kadarıyla 68 doğrum vardı iptallerden de iki yanlışım var yanlış hesaplamadıysam hayırlısıyla geçicem inşallah... ama burda tartışılan iptali muhtemel olan sorulardan iptal 2 tane sanırım... bütün arkadaşlar için hayırlısı olsun

ayşegül d. bu yazıya teşekkür etti.
  12. ali gülsoy

ali gülsoy TÜİSAG Üyesi

çok şaşırdım zaten en az üç tanesini herkes doğru yapmıştır benimde üçü doğru idi çok şükür sınırda geçiyorum ALLAH kalanlara sabır versin kimsenin umduğu gibi olmadı

13. seart

seart TÜİSAG Üyesi

cevaplarda candella vardi oda dogru cevap

14. seart

seart TÜİSAG Üyesi

candella

15. seart

seart TÜİSAG Üyesi

amin sinirda kalanlara sabirsabir versin

16. s4m1c4n

s4m1c4n TÜİSAG Üyesi

O soruda iki doğru cevap var. Candela ve lüx. İkisi de ölçü birimi olduğu için sorunun iptali doğru arkadaşlar. Bunu bir elektronikçi olarak söylüyorum. İsteyen olursa daha ayrıntılı açıklarım.

Bende 67 de kalmıştım. 4 soru bana uyuyor. İnşallah geçeriz. Allah herkesin gönlüne göre versin.

17. Kürşat Dolayman

Kürşat Dolayman TÜİSAG Üyesi

aynen dozimetre hele

18. ali gülsoy

ali gülsoy TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar sınav ne zaman açıklanacak bilgisi olan varmı

19. F.AKIN

F.AKIN TÜİSAG Üyesi

bakanlığın sitesinden açamayan arkadaşlar için iptal edilen sorular ekteki dosyada mevcuttur. bilgilerinize...

Ekli Dosyalar:

bumerang_57400 bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica