18 Mayıs 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Hatalı Olan Yada Cevabı Değişmesi Gereken Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. gmzmmt

gmzmmt TÜİSAG Üyesi

12sinde

crano06 bu yazıya teşekkür etti.
  2. F.AKIN

F.AKIN TÜİSAG Üyesi

sınav sonuçları 12 haziranda açıklanıyor.

3. sedini31

sedini31 TÜİSAG Üyesi

4. Emrebekcan

Emrebekcan TÜİSAG Üyesi

Ben 4 sorunun iptal olacağını sanıyordum . 5 oldu .yalnız 3 ünü hiç beklemiyordum. Garip.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. can buyukelyas

can buyukelyas TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar sonuçlar herkese hayırlı olsun. umarım birçok arkadaş başarılı olur.

soner erdoğan bu yazıya teşekkür etti.
  6. GARİP SARGUT

GARİP SARGUT TÜİSAG Üyesi

Hayılı olsun kardeş. benim 72 doğrum vardı 74 oldu umarım bir terslik olmaz.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Volkan GÜRSU bu yazıya teşekkür etti.
  7. aytaç günal

aytaç günal TÜİSAG Üyesi

evet değilmiş sınav sonrasında da bahsetmiştim candela da oluyor çünkü

8. aytaç günal

aytaç günal TÜİSAG Üyesi

candela da doğru cevap 2 side oluyor dostum

9. Volkan GÜRSU

Volkan GÜRSU TÜİSAG Üyesi

Teşekkürler abi inşallah hatırladığım gibidir hayırlısıyla belgelerimizi alırız.

10. AHMET ASA

AHMET ASA TÜİSAG Üyesi

bırde ozellıkle vurgulamıslar soruları hazırlayan adamlar kontrol etmısler. bu adamlarıda aydın bılıyoruz ha normalde. yok profesor yok akademısyen..

ben bu adamlara cok kızgınım. o kadar kızgınımkı hayatımda hıc bır seye bu kadar kızmadım.kotu bısey yazmadan terkedıyorum bu gecelık forumuçyazıklar olsun!!!!!!!!!!!!

11. AHMET ASA

AHMET ASA TÜİSAG Üyesi

ben şuna ınandım . bu sınavda sayısal verıler harıc asla ve asla baska seylere calısmaya gerek yok. cunku algı ölçülüyor bu sınavda. sen gıdıpte analtım bozuklugu olan cumleye dogru demıyorsun ve kaybedıyorsunç ısg uzmanı oldugundada karsına cıkan yanlıslara hayır olmaz dıyeceksın ve kaybedeceksın. bu belgeyı veren adamda bılıyor bu işin yuzdeyuz dogrulukla yapılamayacagını. tum amac yasaya uygunlukç isg uzmanı duz mantık olsun ısverenı fazla ugrastırmasın amelelık yapsın.cok girdi cıktı olmasın yasa elımıze yuzumuze bulasmasın. duz mantıklı adamları alalım bı sekıle rısk alıp işleri yurutsunler.herseyı detaylıca analız eden ınsanlar olmasın. bu sınavın mantıgı bu baska bısey degıl.ben agustostakı sınavada gırmıycem ve mahkemeyede verıcem hakkımı arayacagım.

kadir1907 bu yazıya teşekkür etti.
  12. ReDDeCK

ReDDeCK TÜİSAG Üyesi

Yahu birisi bana SİLİKOZ diye bir hastalığın olduğunu ispatlasın bir zahmet , hiçbir tıp literatüründe adı sanı olmayan hastalık B kitapçığında 73 Nolu soruda doğru olarak geçebiliyor hangi akademisyen adı tıp literütüründe silikozis olan hastalığa silikoz olarak verebiliyor. hala aklım hafsalam almıyor bir önceki sınavda higrometre yerine higometre yazdıkları halde iptal edilen soru örneği olduğu halde üstelik....

13. Emrebekcan

Emrebekcan TÜİSAG Üyesi

Eğitim kurumuma kesinlikle güvenim kalmadı.

14. neyzen2401

neyzen2401 TÜİSAG Üyesi

Haber kaynagi neresidir acaba bakanligin sitesinde oyle bi duyuru yok

didem27 bu yazıya teşekkür etti.
  15. serdar incirci

serdar incirci TÜİSAG Üyesi

zaten 5 sorudan 4 ünü doğru yapmıştım ben hayalkırıklığıoldu benim için

16. ms.teksin

ms.teksin TÜİSAG Üyesi

doğru kabul ediliyor.

17. ms.teksin

ms.teksin TÜİSAG Üyesi

cevaplardan biri de kandela olduğundan iptal olmuştur. çünkü lüks te kandeladan oluşur.

18. gozlemci

gozlemci Guest

Dava açacak olan varsa masraflara ortagim. Bu sureci bilmiyorum ama bilen ve dava açacak olan varsa maddi manevi yüküne ortagim.

19. geologist

geologist TÜİSAG Üyesi

dogrular dogru sayılıp yanlışlar ekstra dogrumu kabul edılıyo....neticede dogrular kazanılmış hak durumunda onlar yanlış sayılmaz değilmi..bu konu hakkında bilgisi olan paylaşırsa çok mutlu olurum...69dayım...iptal edilen 3 sorum dogru..2si yanlış...

20. snnsvr

snnsvr TÜİSAG Üyesi

ARKADAŞLAR ŞOK OLDUM BEN RESMEN.
    İNŞALLAH SINIRDA KALAN ARKADAŞLARA YARAMIŞTIR.
    ANCAK BEN 69 DA KALIYORUM 3 SORU BANA UYUYOR.
    CE SORUSU, GÜRÜLTÜ SORUSU, ÇALIŞMA SAATİ SORUSU, İŞYERİ HEKİMİ GÖREVİ SORUSU BUNLARDAN EN AZ 2'Sİ İPTAL OLUR DİYORDUM NASIL OLMADI ANLAMADIM.
    GERÇEKTEN YAPILACAK BİRŞEY YOK YAZIKLAR OLSUN BU KADAR İNSANIN UMUTLARIYLA OYNUYORLAR.
    GERÇEKTEN ÇOK ZOR ALLAH 68-69 GİBİ SINIRDA KALAN ARKADAŞLARA SABIR VERSİN.
    TEK UMUT MAHKEME KALDI ONUDA FORMDAN TAKİP EDECEĞİM BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR BİLGİ VERİRSE MAHKEMEYEDE BAŞVURACAĞIM.

musa54 bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica