18 Mayıs 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Hatalı Olan Yada Cevabı Değişmesi Gereken Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. neyzen2401

neyzen2401 TÜİSAG Üyesi

Evet maalesef sınav 95 uzerinden degerlendirme yapilsa 67 ve yukarisi gecer duruma geliyor ama net bi sekilde 100 uzerinden degerlendirme yapilir ve dogru kabul ediliyor yaziyor

2. mehmet fatih kurtulmuş

mehmet fatih kurtulmuş TÜİSAG Üyesi

bendeeeee 69 da kaldım..

3. seart

seart TÜİSAG Üyesi

arkadas çokmu zor anlamak iptal edilen sorular herkese doğru olarak yansir

m_guler84 bu yazıya teşekkür etti.
  4. benianla

benianla TÜİSAG Üyesi

Geçmiş olsun birader. çok üzüldüm. İnsan 67-68-69 la kaldımı çok koyar ya... İnşallah bir sonraki sınavda halledersin.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

FAZIL KARAKÜP bu yazıya teşekkür etti.
  5. Volkan GÜRSU

Volkan GÜRSU TÜİSAG Üyesi

inşallah öyle olucak benim de 68 di 2 tanesi de bana yaradı bi hata yapmadıysam geçicem inşallah...

6. zoz

zoz TÜİSAG Üyesi

doğru değil. soruların iptali yazıyor. cevap şıkkı düzeltilseydi belirtilirdi.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. FAZIL KARAKÜP

FAZIL KARAKÜP TÜİSAG Üyesi

Zaten B Sınıfı sorularında hem iptaller-hemde şık değişikliği MEB bildirilmiş. Yazıda görülebilir. Kimse umutlanmasın.

8. seart

seart TÜİSAG Üyesi

yeter şu asparagas haberlere inanmayin tamam biliyorum insan ihtiyaci olunca her umut verici haber ilgi cekici dir ama yapmayin

9. orhan73

orhan73 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar herkes bir şey söylüyor bekleyin doğrusu netleşince haberiniz olur..

10. cırcır

cırcır TÜİSAG Üyesi

aspagas haberlere itimat etmeyin çsgb veya meb yayınlanan birşey yok

11. scttn

scttn TÜİSAG Üyesi

Bende varım.

12. seart

seart TÜİSAG Üyesi

daha da açiklanan yok diyebiliyorsunuz ya pes

13. erkantuncer

erkantuncer TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar iş sağlığı ve güvenliği genel müdürlüğünü aradım
    0 312 296 64 78 itiraz soruları doğrudur. isteyen bu numarayı arayabilir.

s4m1c4n bu yazıya teşekkür etti.
  14. şükrü salık

şükrü salık TÜİSAG Üyesi

15. şükrü salık

şükrü salık TÜİSAG Üyesi

kardeşim csgb.gov.tr uzantılı linki yollasanıza bi zahmet...

16. ahmet_k_o_c

ahmet_k_o_c TÜİSAG Üyesi

17. erkantuncer

erkantuncer TÜİSAG Üyesi

s4m1c4n bu yazıya teşekkür etti.
  18. AKIN26

AKIN26 TÜİSAG Üyesi

Sorular doğru arkadaşlar. Bende 67 iydim 2 i yaradı 69 oldu hatirlayamadigim bir soru var ona kaldık artık hayirlisi..

19. nurgülasya

nurgülasya TÜİSAG Üyesi

ben zaten barajı geçiyordum ama 4 taneside beni etkiledi.pek bişey değişmedi benm için amaAllah sınırdakilere tekrar çalışma hevesi versin gerçekten çok zor..

20. gmzmmt

gmzmmt TÜİSAG Üyesi

iptal edilen sorular bunlar arkadaşlar! bu sorular HERKESİN doğru sayılacak ve sonuçlarda 100 üzerinden değerlendirilcek. sorular bu adreste http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=yetkilendirmeduyurulari .
    lütfen artık okadar para yatırıp yönetmeliklerle beraber itiraz ettiğimiz sorular için yapabileceğimiz birşey varmı yokmu neler yaparız onları konuşalım ya. 100 sayfadır 3-4 konu dönüp duruyo. telefon yağmurunamı tutarız, mailmi atarız, davamı açarız buna odaklanalım. aynı konularda vakit harcamayalım. ben 2 soruya itiraz ettim yönetmelik maddelerini sıraladım ama bi halta yaramamış. bu işte bi iş var bakın bunun üstüne gidelim!!

21. erkantuncer

erkantuncer TÜİSAG Üyesi

gamze hanım 2011 yılındaki sınavda 7 iptal 2 soru cevap şıkkı değişti. bu değişikliğin ardından mahkeme yoluyla 3 soru daha iptal oldu 67-68-69 alan arkadaşlarım hep geçtiler. tek çare kaldı mahkeme yolu.

musa54 bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica