18 Mayıs 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Hatalı Olan Yada Cevabı Değişmesi Gereken Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. kimyagerhayriye

kimyagerhayriye TÜİSAG Üyesi

2. Cihangir KIVRAK

Cihangir KIVRAK TÜİSAG Üyesi

aynen kardeşim katılıyorum.

Hakan büyükşimşek bu yazıya teşekkür etti.
  3. İşGüvUzman

İşGüvUzman TÜİSAG Üyesi

4. mehmet göktepe

mehmet göktepe TÜİSAG Üyesi

Şu anda bakanlığın hiçbir sitesine girilemiyor. Bilgilerinize

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. cansın babayiğit

cansın babayiğit TÜİSAG Üyesi

yaw şu iptal edilen sorular herkese mi ekleniyor ve ardından mahkeme kararıyla iptal edilenler herkese mi ekleniyor gibi soru soranlar yeter artık yaaa.nerde okudunuz hangi üni söyleynde eşimizi dostumuzu yönlendirmeyelim.

Volkan GÜRSU, s4m1c4n, gmzmmt ve 3 kişi daha buna teşekkür etti.
  6. cansın babayiğit

cansın babayiğit TÜİSAG Üyesi

Bu arada dava acacak olan arkadaslar masraflara ortak olurum.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

İremss bu yazıya teşekkür etti.
  7. bhutjolokia

bhutjolokia TÜİSAG Üyesi

mahkeme süreci henüz yeni. O yüzden 150- 200 kere sorulmasını normal karşılıyorum artık. hazırlıklı olun sinirleriniz bozulmasın )

8. akın dingil

akın dingil TÜİSAG Üyesi

bakanlığın sayfasına girebilen var mı? ne zmandır açılmıyor bende

9. bhutjolokia

bhutjolokia TÜİSAG Üyesi

yok girilmiyor. isgume giriyor sadece

10. Hakan büyükşimşek

Hakan büyükşimşek TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar,beklediğimiz sorular iptal olmadı.Sorulara itirazı değerlendirenler her itiraza kanuni gerekcesiyle bir gerekce belirtilerek cevap yazıyorlar.Başta CE sorusu için nası bir gerekce verecekerini merak ediyorum.Bu gerekceleri delil olarak mahkemede kullanabilirsiniz.İtiraz eden arkadaşlar bu iptal olmaması gereken gerekceleri kendilerine bildirildiğinde burdan payaşırsa bizde öğrenmiş oluruz.hiç kimsenin bekemeyip genel olarak herkesin doğru yaptığı 3 sorunun iptal edilmesi ve gerçekten iptal edilmesi gereken kanuni dayanak belirtilerek yapılan itirazlar sonucunda iptal edimeyen soru olmasıda gerçekten kafa karıştırıcı.Allah herkesin yardımcısı osun.

11. seart

seart TÜİSAG Üyesi

evet gerçekten bende merak ediyorum o üniversiüniversite yi bende düsmanima tavsiye edeyim

12. elaisg

elaisg TÜİSAG Üyesi

Şu daire testere sorusu gurur meselesi olmuştu benim için. Sınavda bile gıcık olmuştum birimi yok diye. O soruyu iptal ettiler ya. Ölsem de gam yemem artık :)

wolky06, gencay3959, berna61 ve 4 kişi daha buna teşekkür etti.
  13. gurdal topal

gurdal topal TÜİSAG Üyesi

mahkeme nezaman sonuclanir 18 agustoztan sonraysa sinava calisalim

14. elaisg

elaisg TÜİSAG Üyesi

24 aRALIK 2011 DAVASI HALA SÜRÜYOR VARIN SİZ DÜŞÜNÜN

coskun35 ve gencay3959 bu yazıya teşekkür etti.
  15. ggzzdd

ggzzdd TÜİSAG Üyesi

şimdi bir arakdaşım aradı ve hesaplamayla kafamı karıştırdı.100 üzerinden mi hesaplancak yoksa 95 mi?

16. Emrebekcan

Emrebekcan TÜİSAG Üyesi

Ar
    kadaşım sınav başvuru duyurusunda ne yazıyordu. İptal edilen soruların bütün şıkları doğru sayılacak. Eğer iptal edilen soruları boş bırakmadıysanız , soruyu hangi şıkkı işaretlerseniz işaretleyin cevabınız doğru kabul edilip sınav 100 soru üzerinden değerlendirilecektir.

ggzzdd bu yazıya teşekkür etti.
  17. alidoga

alidoga TÜİSAG Üyesi

5 soru iptaloldu hiçbiri işime yaramadı. Bende hepsidoğruydu....68 kaldım..

18. idiraw

idiraw TÜİSAG Üyesi

Lüks, 1 metre yarıçaplı bir kürenin merkezinde bulunan, 1 candela şiddetindeki ışık kaynağının 1 metrekarelik küre yüzeyinde oluşturduğu aydınlanma şiddetidir. Buna göre, 1 candela şiddetindeki bir ışık kaynağı "d" yarıçaplı bir kürenin merkezinde ise, küre yüzeyine düşen toplam ışık akısı "Ø = 4 pi.I" olarak bulunur.

Işık şiddeti bir ışık kaynağından birim katıaçı içerisinde yayılan ışık akısının bir ölçüsüdür. Işık akısı dendiği zaman, kaynaktan yayılan toplam akı, ışık şiddeti dendiği zaman ise bir steradyanlık katı açı içerisindeki akı kastedilir. MKS sistemi içerisinde ışık akısının birimi lumen , ışık şiddetinin birimi ise candela, ya da Türkçe söylenişi ile kandela ‘dır

lüks ile kandela nasıl aynı oluyormuş

erkantuncer ve ikara bu yazıya teşekkür etti.
  19. seher çam

seher çam TÜİSAG Üyesi

çok saçma sorular iptal oldu nasıl ki sınav sorularını hazırlamak için hazırlamışlarsa iptal edilenleride aynı mantıkla iptal etmişler bence hakkımı helal etmiyorum ve yazıklar olsun diyorum

GARİP SARGUT bu yazıya teşekkür etti.
  20. ozlemozhan

ozlemozhan TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar iptal edilen soruların belli olduğu doğru mu? Yalan haber mi? Bir sürü şey yazıyor forumda kafam karmakarışık oldu ve iptal olduysa hangi sorular, kesin bilgi verir misin rica etsem?

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica