18 Mayıs 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Hatalı Olan Yada Cevabı Değişmesi Gereken Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. erkantuncer

erkantuncer TÜİSAG Üyesi

http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=yetkilendirmeduyurulari
    arkadaşım bu linki tıkla görebilirsin.iptal sorular gerçek.

Hasan Hüseyin Doğan bu yazıya teşekkür etti.
  2. seher çam

seher çam TÜİSAG Üyesi

aynen banada öyle dediler aradım kadınla konuştum resmi deilse inanmayın diyor ama ne saçmalık o zaman neden başka sorular değilde bu 5 soru ortalıkta dolanıyor offff offffff bir şeyi de düzgün yapsınlar

3. aliahmet

aliahmet TÜİSAG Üyesi

bos ver olme sen

4. seher çam

seher çam TÜİSAG Üyesi

anlamadım?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. AHMET AKBIYIK

AHMET AKBIYIK TÜİSAG Üyesi

ARKADAŞLAR BU SİTEYİ KURANLARDAN PROFESYONEL YÖNLENDİRMELER BEKLEDİĞİM İÇİN BURAYA ÜYE OLDUM AMA HİÇ YARDIMCI OLAN YOK EN AZINDAN BİR BAŞLIK ALTINDA İPTAL EDİLEN SORULAR KONULABİLİRDİ

gurcan1903 bu yazıya teşekkür etti.
  6. AHMET AKBIYIK

AHMET AKBIYIK TÜİSAG Üyesi

BENİM KURS ALDIĞIM ZİRVE EĞİTİM SAYFASINA DÜN KOYMUŞTU AMA BURDA BUGÜN BİLE YOK

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. alp_d

alp_d TÜİSAG Üyesi

isggm.gov.tr ye girin sol tarafta yetkilendirme daire başkanlığı var orayı tıklayın çıkan sayfada ortalarda sınav itiraz duyurusu var orda görürsünüz. şu konuda bile ne tartışmalar oldu beee...

8. h&s

h&s TÜİSAG Üyesi

Millet iptal olan sorulara inanmak istemediginden ne icatlar cikartiyor ya gercekten pes. Bakanligin sitesindeki yaziya bile artik inanmiyorsaniz diyecek bir sey yok. Herhalde sizin kisisel e-mail adresinize bakanliktan ozel mesaj falan bekliyorsunuz direk adiniza?

volkancoskun, ms.teksin ve Aysgonul bu yazıya teşekkür etti.
  9. bhutjolokia

bhutjolokia TÜİSAG Üyesi

170 te size yardımcı olmaya çalışan personel, sizden daha bilgili değil arkadaşlar. Yardımcı olmaya çalışıyorlar fakat yeterli değil, özellikle isg alanında sizin kadar bilgili değiller. Sizin haberiniz olan konulardan onların haberi olmuyor genellikle.

Mesela ben 10 kişiden az olan firmalarda isg masraflarının devlet tarafından karşılanması hususunda 2 kere aradım. Bana mevzuatı anlatıyorlar. Ben mevzuatı gayet iyi biliyorum dedim sonucu söyleyin dedim mevzuattan başka bilgi yok elimizde dediler. Bununla ilgilide yeni yönetmelik taslağını dün gördüm ilgilenen arkadaşlar baksınlar.

10. FAZIL KARAKÜP

FAZIL KARAKÜP TÜİSAG Üyesi

ŞİMDİ BAK İSTERSEN.

11. zeyn7519

zeyn7519 TÜİSAG Üyesi

Onların haberi bile yoktur boşuna aramayın. Hiç dikkat etmediniz mi? Yeni yayımlanan yönetmelikler çok uzun süre sonra Bakanlığın mevzuat kısmında yayımlanıyor. Yukarıda arkadaşlar nasıl ulaşılacağını tarif etmişler. Ben o şekilde buldum.

12. cansın babayiğit

cansın babayiğit TÜİSAG Üyesi

dava acalım arkadaslar.2 yıl sürer diye bir şey yok.tanıdık avukatlarla konuşalım lütfen

seher çam bu yazıya teşekkür etti.
  13. seher çam

seher çam TÜİSAG Üyesi

kesinlikle katılıyorum

14. Filizisg

Filizisg TÜİSAG Üyesi

Evet arkadaslar iptal edilen sorularin oldugu site maalesef gercek,bende daha fazla sorunun iptal olmasini isterdim ama ne yazikki durum bu... Herkese gecmis olsun.

15. Filizisg

Filizisg TÜİSAG Üyesi

E
    Emre arkadasimizin dedigi gibi site resmen labirent! Biraz ararsaniz bulursunuz arkadaslar.kiyiya koseye koymuslar ayiplarini,yazikk

seher çam bu yazıya teşekkür etti.
  16. cansın babayiğit

cansın babayiğit TÜİSAG Üyesi

#direnisg deyip alıp başımızı gideriz arkadaslar.örgütlenelim.dava acalım.kazanırız her türlü.rahat olun

17. Filizisg

Filizisg TÜİSAG Üyesi

Arkadasim gecmis olsun artik,zorr.agustosa odaklanin artik

18. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

Ahmet Bey merhaba
    Eleştiri getirmeyi biliyorsunuz fakat mesaj yazdığınız başlıktaki geçmiş konuşmalara bakmıyorsunuz. Yönetici arkadaşlarımızdan Sayın Dilek Altınok bu başlığın 164. sayfasında gerekli açıklamayı yapmıştı. Siz tüm konuşmaları okumuyorsanız bunun için bizleri suçlayamazsınız. Buyrunuz link http://www.isgfrm.com/threads/18-ma...mesi-gereken-sorular.8175/page-164#post-68591

Aysgonul ve mehmetay bu yazıya teşekkür etti.
  19. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

Bu konunun 164. sayfasını okuyunuz beyfendi.

20. didem27

didem27 TÜİSAG Üyesi

resmi bir açklama yok arkadaşlar :) İptal soruları falan da yok ortada henüz bir açıklama yapılmadı. Biri sağolsun fake hazırlamış. Kendi kursumu aradım biz takip ediyoruz henüz bir açıklama yok dediler. Bilginize .

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica