18 Mayıs 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Hatalı Olan Yada Cevabı Değişmesi Gereken Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. abuzer kadayıf

abuzer kadayıf TÜİSAG Üyesi

18 mayıs sınavında 70'i geçemeyip mahkemeye verdiğinizde, süreç başlıyor. siz mahkeme sonuçlanana kadar 18 mayıs sınavından başarısız sayılıyorsunuz. değişen bir durum olmuyor.

yani ağustostaki sınava girmeye kesinlikle hakkınız var! o konuda tereddüde düşmeyin, rahat olun..

2. bhutjolokia

bhutjolokia TÜİSAG Üyesi

2011 sınavında açılan davada; normal olarak 70 barajını geçenlerin de, itirazlar sonucu puan eklenenlerinde dahil olmak üzere herkesin belgeleri askıya alınmış ve geçersiz sayılmış..dava sonuçlanıncaya kadar

3. bhutjolokia

bhutjolokia TÜİSAG Üyesi

diye duymuştum. :) inşaallah öyle değildir.

4. savas_52

savas_52 TÜİSAG Üyesi

tekrar mı kusa gitmesi gerekiyor?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. bhutjolokia

bhutjolokia TÜİSAG Üyesi

evet tekrara eğitim almaları gerekli

6. abuzer kadayıf

abuzer kadayıf TÜİSAG Üyesi

öyle bir durum yok. yanlış duymuşsun. bilgi kirliliği yapmayalım. 2011 de mahkeme olmadan barajı geçenler 2 senedir işlerini sıkıntısız şekilde yapıyorlar.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Davutt

Davutt TÜİSAG Üyesi

Sorular nerede açıklanmış,halen kimse cevap vermedi...

8. seart

seart TÜİSAG Üyesi

şaka değilmi şaka de

berna61, Münevver Tezcan, erdemezin ve 2 kişi daha buna teşekkür etti.
  9. mrtcalisir

mrtcalisir TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar içiniz rahat olsun 2011'de açılan davadan normal olarak geçenler etkilenmedi. Benim yanımda o sınavda geçerek belge almış birkaç arkadaş vardı. Belgelerinde bir sorun yaşamadık.

10. mrtcalisir

mrtcalisir TÜİSAG Üyesi

Bence de bunu soran arkadaş şaka yapıyordur inşallah. Şaka değilse vay halimize.

11. seart

seart TÜİSAG Üyesi

şakadir şaka

12. bhutjolokia

bhutjolokia TÜİSAG Üyesi

öyle bir durum yok. yanlış duymuşsun.2011 de mahkeme olmadan barajı geçenler 2 senedir işlerini sıkıntısız şekilde yapıyorlar. demen yeterliydi. Kelime kalabalığı yapmayalım.

13. ibocan

ibocan TÜİSAG Üyesi

peki atkadaşlar sınav sonuçları ne zaman açıklanacak bilgisi olan varmı

14. ayşegül d.

ayşegül d. TÜİSAG Üyesi

hale bak ya, ömrümüzden ömür götürdüler, anlaşılan sonuçlar açıklanana kadar net bişey yok, hiçbirşey garanti değil :k_karışık: şu an kaç netim olduğundan bile şüphe eder hale geldim.

Bayman bu yazıya teşekkür etti.
  15. bhutjolokia

bhutjolokia TÜİSAG Üyesi

Vermezler. Sabırla cevap verenlerinde artık tahammülü kalmadı.

Hakan büyükşimşek bu yazıya teşekkür etti.
  16. ibocan

ibocan TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı hakkında bilgisi olan varmı

17. ozlemozhan

ozlemozhan TÜİSAG Üyesi

BAKANLIĞIN SİTESİNDE İPTAL EDİLEN SORULARI AŞAĞIDA KOPYALADIM, BEN BÖYLE SAÇMALIK GÖRMEDİM ARKADAŞ BUNLAR RESMEN BİZİMLE KAFA BULUYOR
    http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=yetkilendirmeduyurulari

Bilindiği üzere, işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınavı Bakanlığımız ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanmış olan 2013/PrNu:11 kodlu protokol kapsamında 18 Mayıs 2013 tarihinde gerçekleştirilmiştir.

Adı geçen protokol kapsamında sınavda yer alan sorulara ve cevaplarına gelen itirazlar, soruları hazırlayan akademisyenlerce değerlendirilmiş olup, değerlendirme sonucunda aşağıda yer alan kararlar alınmıştır. Sınavla ilgili değerlendirme Milli Eğitim Bakanlığı tarafından bu kararlar doğrultusunda yapılacak ve sonuçlar adaylara ilgili protokol kapsamında ilan edilecektir.

İŞYERİ HEKİMLİĞİ:
    A kitapçığındaki 34 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 26 nolu sorunun iptali

C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI:
    A kitapçığındaki 3 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 22 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 26 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 45 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 46 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 7 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 81 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 92 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 88 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 99 nolu sorunun iptali

B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI:
    A kitapçığındaki 74 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 47 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 87 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 60 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 93 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 66 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 95 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 68 nolu sorunun cevap şıkkının (A) yerine (D) olarak düzeltilmesi

A SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI:
    A kitapçığındaki 35 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 48 nolu sorunun iptali

A kitapçığındaki 47 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 11 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 67 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 86 nolu sorunun iptali

18. s4m1c4n

s4m1c4n TÜİSAG Üyesi

Sonuçlar haftaya çarşamba gün açıklanacak arkadaşlar. MEB şu an iptal edilen sorulara göre yeniden değerlendirme yapıyor. 12 haziranda açıklanacak.

19. bhutjolokia

bhutjolokia TÜİSAG Üyesi

Bu soruya cevap verileceğini düşünmüyorum.
    Ayrıca ;
    1) İptal edilen sorular herkese mi geçerli yoksa dilekçe yazana mı geçerli ?
    2) 5 soru iptal oldu. Sorular 100 üzerinden mi 95 üzerinden mi değerlendirilecek ?
    3) İptal edilen sorular fake mi değil mi ?
    4) İptal edilen sorulara nereden bakacağım ? vs. vs. gibi sorulara da 100 lerce kez cevap verildi

sungur61 ve seart bu yazıya teşekkür etti.
  20. Filizisg

Filizisg TÜİSAG Üyesi

ÇALIŞMA BAKANLIĞININ SİTESİNE GİRİYORUZ.
    BAKIYORUZ EKRANA DUYURULAR BÖLÜMÜNDE İPTAL SORULAR YOK.VAZGEÇMİYORUZ.
    ÜST KISIMDA BAKANLIK BİRİMLERİ NE GİRİYORUZ
    GİRDİKMİ?
    GENE YOK DİMİ?(VAZGEÇME!)
    ANA HİZMET BİRİMLERİ NE GİRİYORUZ.
    GİRDİK.YİNE YOK.VAZGEÇME
    İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE GİELİM.
    DEVAMMM
    YETKİLENDİRME DAİRE BŞK. HİZMETLERİNE GİR.
    PES ETME YAKLAŞTIN.
    GENEL BİLGİLENDİRME BÖLÜMÜNE GİR.
    KÜÇÜCÜKKK YAZILARLA YAZILMIŞ. ORADAAA İŞTEEE.

muraterd ve sungur61 bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica