18 Mayıs 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Hatalı Olan Yada Cevabı Değişmesi Gereken Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. can.kavuzlu

can.kavuzlu TÜİSAG Üyesi

muhtemelen geçtim 70-74 arası gelecek...bi aksilik olurda 69 falan olursa mahkemede hakkımı kesnlikle arıyacağım...

gzd88 ve seher çam bu yazıya teşekkür etti.
  2. ayşegül d.

ayşegül d. TÜİSAG Üyesi

tabiki var burada da nasıl olacağı paylaşıldı, ayrıca sınav ile ilgili açıklamada da geçiyordu. Gerçekten beklenmedik sorular iptal oldu, neyseki 2 tanesi işime yarıyor benimde. Daha önce de dediğim gibi sonuçlar açıklanmadan rahat yok bana, şu an bütün yaptıklarımdan şüphe eder durumdayım, hepimiz için hayırlısı

gzd88 ve Volkan GÜRSU bu yazıya teşekkür etti.
  3. free35

free35 TÜİSAG Üyesi

Selam Arkadaşım

Aynı soru ile bende yaşıyorum .İşaretlememiş olma ihtimalim var .Fakat bu konuda hiç muhatab bulamadım.

Daha önce bu konuda deneyimi olan birileri var mı

Teşekkürler

4. isgsa

isgsa TÜİSAG Üyesi

Ben itiraz ettim ama çarşamba günü akşam gönderdim kargo ile evrakları, sanırım geciktim. sınavda başarısız olursam mahkeme hakkım var mı?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. free35

free35 TÜİSAG Üyesi

Selam Arkadaşlar

Optik okuyucu formunu İşaretlememiş olma ihtimalim var .(Soru kitapçığına tüm bilgileri eksiksiz doldurdum.

Fakat bu konuda hiç muhatab bulamadım.12 Hazirana da çok var

Daha önce bu konuda deneyimi olan birileri var mı yardımcı olabilirmisiniz.

Teşekkürler

6. bhutjolokia

bhutjolokia TÜİSAG Üyesi

her türlü mahkeme hakkın vardır diye düşünüyorum. Neden sorulara itiraz etmedin o zaman demezler herhalde. deseler bile param yoktu dersin :)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. nurgülasya

nurgülasya TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar şu cevabı lux olan iptal edilen soru geçmiş yıllardada sorulmuş ve iptal edilmişti galiba yanlış mı hatırlıyorum ben

8. bhutjolokia

bhutjolokia TÜİSAG Üyesi

geçmiş yıllarda sorulmuş ve iptal edilmemişti.

9. Kürşat Dolayman

Kürşat Dolayman TÜİSAG Üyesi

geçmiş ?? ne olacaksın merak ettim forumu gezerken gözüme takıldı ??

seart bu yazıya teşekkür etti.
  10. Kürşat Dolayman

Kürşat Dolayman TÜİSAG Üyesi

Bunu demiştim 1 sayfadan başlıyarak buldum bu soruyu soranları ilk 3 kişi sıkıntı değil daha yeni gelen bir soruydu çünkü geri kalanının üyeliği iptal edilmeli bence :)

Tam olarak burada başlıyor ve soran ilk arkadaş bile utanıyor sormaya

Son
    Cevap veriyorum 100 soru yapan 5 yanlış yaptıysa 95 soru üzerinden hesaplanır demek ama 100 soru çözen bir kişi sormazmı kendine benim 5 soru nerde yani bu şöyle bir soru oldu sayenizde
    Üç arkadaş radyo almak için anlaşmışlar elektronik eşya satan mağzaya gitmişler. Radyonun kaç para olduğunu sormuşlar 30 lira demiş mağza sahibi üç arkadaş aralarında 10 lira vermişler radyoyu satın almışlar ve mağzadan ayrılmışlar. Mağzasahibi radyonun 30 lira değilde 25 lira olduğunu farkediyor çırağını çağırıyor ve 5 lirayı koş hemen bu adamlara ver diyor çırak koşerken aklına geliyor onlar 3 kişi elimdeki 5 lira ben bunları pay edemem 2 lirasını ben alayım diyor.

bu şekilde
    1. kişi 9 lira 2.kişi 9 lira 3.kişi 9 lira vermiş olur. çırağın elinde 2 lira var

Toplamda 3 arkadaşın vermiş oldugu toplam para 27 Lira

çırakdaki para 2 lira

toplamda = 29 lira

peki bu 1 lira nerde ?..
    yani sorarım size bu 5 soru ne olcak :))))

trgan, seart ve manchestain bu yazıya teşekkür etti.
  11. gozlemci

gozlemci Guest

Muhendis mesleği bıraktı heralde. :)

seart bu yazıya teşekkür etti.
  12. gozlemci

gozlemci Guest

Arkadaşlar endişelenmeyin.
    Bikauz siz kağırların kitapçık türünü işaretlerken devlet size güvenmeyip gözetmenlere kontrol görevi verdi.Yani siz kitapları işaretlerken gözetmenlerde doğru işareti koyduğunuzdan emin olmak için kağıtlarınızı kontrol etmişlerdir.
    Sıkıntı yapmayın.

free35 ve Filizisg bu yazıya teşekkür etti.
  13. fatihttl

fatihttl TÜİSAG Üyesi

İptal olan soruları doğru hanenize yazın.Geçtiğimiz sınavlarda böyle oldu..

14. mühendis1970

mühendis1970 TÜİSAG Üyesi

:deli:
    ne olcağımı söyleyim.iş güvenliği uzmanı.millet 17 iptal demiş ben 2 demişim .sizde forumda yazılanları teftiş memuru olmalısınız

15. bikem

bikem TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar, dikkat ederseniz bakanlığın sayfasında açıklanmış olan iptal sorular ertesi gün sayfadan kaldırıldı

bu iptallerin doğruluk derecesinin olmadığını kurstanda öğrendim. bakanlığın resmi açıklaması olduğu anda kurslarında

sistemine otomatik olarak bu açıklamalar düşüyormuş. şu ana kadar böyle bir bilginin düşmediğini söylediler.

16. bikem

bikem TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar, iptal sorularını yayılandığı günden sonra sayfada gören varmı .. çünkü hemen kaldırıldı. kurstan aldığım bilgiye
    göre, bakanlığın resmi açıklaması olduğu zaman otomatik olrak kurslara sistemden bu bilgi düşüyormuş. şu ana kadar böyle
    bir bilgi yokmuş. bu yüzden iptal soruları tartışmanın anlamı yok. açıklanmayan bir şey niye tartışılıyor anlamadım. doğru olsa
    bakanlığın sayfasından kalkmazdı zaten....

17. Aysgonul

Aysgonul Guest

Emin misin?Bu şekilde baktınız ve göremediniz mi?

18. gurcan1903

gurcan1903 TÜİSAG Üyesi

Yaa ne kaldırılması arkadaşım neyin mücadelesi bu artık yapmayın Allah aşkına. Sorular iptal oldu açıklandı artık sonuçlarımızı bekleyip görücez. Ne kurslar varmış

19. erkantuncer

erkantuncer TÜİSAG Üyesi

insanların kafasını karıştırma, böyle bir şey yok, bakanlığın sayfasından kaldırılmamış.
    Bu linki tıkla görürsün http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=yetkilendirmeduyurulari

20. erkantuncer

erkantuncer TÜİSAG Üyesi

ayşe hanım böyle haberlere inanmayınız

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica