18 Mayıs 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Hatalı Olan Yada Cevabı Değişmesi Gereken Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. seart

seart TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar büyük bir ihtimal bugun sonuçlar açiklanir diye düşünuyorum

2. bikem

bikem TÜİSAG Üyesi

yetkilendirme duyuruları diye anasayfada bi başlık varsa göremeyen sizsiniz herhalde boş boş konuşmayın lütfen

3. bikem

bikem TÜİSAG Üyesi

iptal diye açıklanan sorular işinize yarıyor herhalde onun için gerçekleri kabul etmiyorsun. senden iyide bilgisayar kullanırım

4. bikem

bikem TÜİSAG Üyesi

bizler 182 sayfadır yazılan çoğu saçmalığı okumak zorunda kaldık. doğrular size hitap etmiyorsa o senin meselen. kabul etsende etmesende doğru olan yazdıklarım. iptaller henüz yoooook....

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. zoz

zoz TÜİSAG Üyesi

Bi sonraki sıvanı tarihi belli mi arkadaşlar

6. zoz

zoz TÜİSAG Üyesi

neden inanmamakta diretiyorsun mantıklı bi açıklamanızda yok .Tamam arkadaşım sen kendi doğruna inan biz kendi doğrumuza .. sonra kim hüsran yaşayacak göreceğiz hep birlikte

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

berna61 bu yazıya teşekkür etti.
  7. bikem

bikem TÜİSAG Üyesi

üstelik iptal sorulardan 4 tanesi benim lehime. yani herşeyi sizden daha iyi biliyorum

8. didem27

didem27 TÜİSAG Üyesi

Aynı durumdayım sizinle sadece 2 soru işime yaradı ve kaydırma yaptıysam yada yanlış hatırladıklarım olablr mi şüphesiyle 12 haziran'ı bekliyorum. İşyerim ailem ve arkadaşlarım çok emin benden! Bu sına üniversite sınavı gibi oldu bana ! Tüm hayatımı etkileyecek maalesef zira kendi adıma dönüm noktasındayım. cevapları sınavda elim titreyerek işaretlemiştim heyecandan umarım beklediğim sonucu alırım. Yoksa 5 senedir çalıştığım yerden ayrılıp baştan iş aramak zorundayım piyasa belli maaşlar yerlerde sürünüyor ve ev geçindirmek çok zor! Sorumluluk çok olunca insan omuzlarında ağırlık hissediyor.Bir de kurs paramı firmamın ödediği işine girince herkesin 'sen verirsin akıllısın 'demesi daha büyük sıkıntı. Diyelim ki kazanamadım akılsız mı olucam yani? Akılsızdım damı mühendis oldum 5 sene burada emek verdim!Bu stres bir bitse herkes gibi bende kurtulsam ve bir an önce eski hayatıma dönsem. İçimi döktüm biraz umarım kimseyi dertlendirmemişimdir.

oylmz bu yazıya teşekkür etti.
  9. Münevver Tezcan

Münevver Tezcan TÜİSAG Üyesi

didem bu son hakkınmıydı sınavda Ağustos sınavıda var iptal soruları yaramadımı işine?
    bende sınırda olanlardanım ve iptallerden 2 soru yaradı işime ama tabi optik kaydırma v.s bende kaygılıyım sonuçta dünyanın sonu değil ve bu sınav senin akılsız v.s asla ölçüt olamaz diye düşünüyorum..
    canını sıkma umarım geçersin sınavı ve sıkıntıların yok olur..

10. kıvanç evegü

kıvanç evegü TÜİSAG Üyesi

Önemli olan geçmek değil be kardeşim..Ben geçtim diyerek burada yayın yapma istersen 99 al yapacağın yanlışlarda ulan bu 99 almıştı bu hata yapmaz bu mal işçi kendi kendine öldü demezler adama...şuan 15bin uzandan neden 1190 adetinin görev yaptığını sanıyorsun...Hadi hayırlısı

erkantuncer bu yazıya teşekkür etti.
  11. gozlemci

gozlemci Guest

Şu sınav sonuçları açıklansada Ağustos ayınamı hazırlanacağız, yoksa kazandıkta belge numarasımı bekleyeceğiz, bir görebilsek.

12. didem27

didem27 TÜİSAG Üyesi

Moral için teşekkür ederim. Sınırda değilim ilk hakkım ve geçmeyi bekliyorum ama 12 haziran son kararı verecek tabii.

13. metin73

metin73 TÜİSAG Üyesi

Bence mantıklı..

14. mühendis1970

mühendis1970 TÜİSAG Üyesi

http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=yetkilendirmeduyurulari hala orada iptaller ben görüyorum

15. ms.teksin

ms.teksin TÜİSAG Üyesi

sınav sonuçları meb de açıklanacak değil mi arkadaşlar.

16. bhutjolokia

bhutjolokia TÜİSAG Üyesi

O arkadaş alındı demedi, alındığını söylediler dedi, doğru olup olmadığını öğrenmek amacıyla :)

17. Aysgonul

Aysgonul Guest

Uyarınız için çok tşk ederim..Aslında bunu inandığım için yazmamıştım..Emin misin sorusunu özellikle sordum çünkü kulaktan duyma bilgileri hiç araştırmadan paylaşıyorsak bir sorun vardır.Neye göre bu kadar inanıp bu konunun paylaşıldığını merak ettiğim içindi bu soru :)

18. seart

seart TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar ben bülugun aciklanir diye dusunuyorum sayfayi kontrol etmekte fayda var

19. gozlemci

gozlemci Guest

Banada salıdan önce açıklanmaz gibi geliyor.
    12 Haziranda açıklanacak yazısı nerede göremedim ben ?

20. Dursun Vural

Dursun Vural TÜİSAG Üyesi

haziran ayında yapılacak memurluk tercihleri için iş güvenliği uzmanı kadrosu açılırmı ne dersiniz?

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica