18 Mayıs 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Hatalı Olan Yada Cevabı Değişmesi Gereken Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. seart

seart TÜİSAG Üyesi

sanmiyorum ama inşallah olur

2. osman topbaş

osman topbaş TÜİSAG Üyesi

hayatında ilk defa soru hazırlamışlar galiba. çok garip bir soruydu. o soruda bende cortlamıştım :) neyseki iptal edilmiş ;)

3. Kürşat Dolayman

Kürşat Dolayman TÜİSAG Üyesi

rzeren ve didem27 bu yazıya teşekkür etti.
  4. osman topbaş

osman topbaş TÜİSAG Üyesi

24 aralık 2011 deki sınavda sanırım 9 tane iptal edilen soru vardı.Felaket bir sınavdı. Yoksa o sınavın davası halaaa sürüyor mu? :)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. ozlemozhan

ozlemozhan TÜİSAG Üyesi

Belge için 350 tl istedikleri haberi doğru mudur bilgisi olan?

6. Emrebekcan

Emrebekcan TÜİSAG Üyesi

Umarım artmamıştır.350 ile kalsa iyi

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

ozlemozhan bu yazıya teşekkür etti.
  7. seart

seart TÜİSAG Üyesi

354 tl

8. Emrebekcan

Emrebekcan TÜİSAG Üyesi

Saçma ne demek yaw. Arkadaş soru soruyır gayet normal. Nasıl sorular soralım siz önceden bildirin bize nasıl sorular soracağımızı Allah Allah :(. 2000 de olsa alacaz ancak arkadaş fiyat sormuş . Lütfen .

9. trkmnn

trkmnn TÜİSAG Üyesi

arkadaslar 170 i arayın adamlar ortada iptal falan yok dıyo onlar sadece akademısyenlere sunulmus tahmını sorular dıyorlar...ne kadar ayıp ınsanlar artık neye ınanacgını bılmıyor...artık sadece kazanamadımı gormek ıstıyorum oyle bır duruma geldım ya her kafadan bır ses cıkıyo

10. trkmnn

trkmnn TÜİSAG Üyesi

isgm acıklandı dıyo 170 onlar yalan haber dıyo boyle bır mantıksızlık yok ya

11. Emrebekcan

Emrebekcan TÜİSAG Üyesi

Bence 170 in de bakanlığın da kafası karışmış. İsg müdürlüğü sitesinde . Kararlar alınmıştır ve meb e bildirilmiştir. Diyor . Bence iptaller doğru 170 ise ne yaptığını bilmiyor.

12. trkmnn

trkmnn TÜİSAG Üyesi

ama sınavı yapan calısma ve sosyal guvenlık bakanlıgı ..oyle bır ıddıa da bulunması garıb

13. trkmnn

trkmnn TÜİSAG Üyesi

14. Emrebekcan

Emrebekcan TÜİSAG Üyesi

trkmnn bu yazıya teşekkür etti.
  15. trkmnn

trkmnn TÜİSAG Üyesi

ben 170 ın yalanıyım kızmayın arkadaslar;)daha dun aksam kadın uzerıne basa basa yalan haber onlar resmı acıklama yok dedı boylelerını alacaksssssın görevden:hayır:

16. bhutjolokia

bhutjolokia TÜİSAG Üyesi

Şu 170 'i aradığınızda size öyle bir şey yok dediklerinde, demiyor musunuz.. Kardeşim isggm yetkilendirme daire başkanlığı falan falanda yayınlanan şey ne o zaman diye. Bakanlığın sitesinde yayınlanmış bir belgenin doğruluğundan neden şüphe ediyorsunuz.

17. trkmnn

trkmnn TÜİSAG Üyesi

inanın soyldım evet kurumumuz oyle bırsaey yayınladı ama sadece tahmını dedı...kesınlesmede dedı....artık dogru veya yanlıs hepımıze hayırlı olsun.

18. bhutjolokia

bhutjolokia TÜİSAG Üyesi

nasıl saçma bir cevap tahmini :) bilmiyorum deseler bari insanları yanlış bilgilendirene kadar... Benim şahsi düşüncem bakanlığın sitesinde yayınlandıktan sonra artık sağa sola sormaya gerek olmadığıdır. Adamlar yayınladılarsa bitmiştir o iş.

trkmnn bu yazıya teşekkür etti.
  19. altasege

altasege TÜİSAG Üyesi

bende senin gibi hatırlayamadım ama sonra dilekce yazdım kusura bakmayın cevab anahtarları optik okuyucuya verildi dediler eşim başbakanlıkta çalışıyor bir sonuç alamadık kısacası

free35 bu yazıya teşekkür etti.
  20. free35

free35 TÜİSAG Üyesi

Merhaba

Bende dilekçe yazdım daha cevap gelmedi.Cevaplara baktığımda sınavı geçtim.Umarım işaretlemişimdir,umaruım sorun olmaz

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica