18 Mayıs 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Hatalı Olan Yada Cevabı Değişmesi Gereken Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Chapulling

Chapulling TÜİSAG Üyesi

Free 35 arkadaşımın sayesinde iki gün önce bende ufak bir yusuflama yaşadım:)) Daha sonra alo 147 yi arayarak bir dilekçe doldurttum. Ertesi gün cevabım geldi. Optik okuyucuda gibi bi cevapta almadım sade bir vatandaş olarak gayet kolay öğrenilebiliyor.

2. free35

free35 TÜİSAG Üyesi

Selam Chapulling

Seninde sorunun optik okuyucu formunu işaretlememekmiydi.Eğer evet ise 147 nasıl yönlerdirdi.
    Ben sınavdan çıktıktan sonra 147 aradığımda Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğüne dilekçe yaz dediler aynı gün yazıp yolladım daha cevap gelmedi.

3. Chapulling

Chapulling TÜİSAG Üyesi

Kitapçık türünü kodlamamıştım sadece soruları kitapçığa yanıtlayıpta cevap kağıdına işaretlememek değildi... Ama nasıl yani siz doğru cevaplarımı işaretlemediniz optik forma? :S

free35 bu yazıya teşekkür etti.
  4. free35

free35 TÜİSAG Üyesi

Selam ben soruları optik okuyucuya doğru işaretledim.

Kitapçık türü olan A kodunu işaretlemeyi yapıp yapmadığımı hatırlamıyorum.Anladığım kadarı ile seninle aynı sorunum

Soru kitapçığının üzerine adımı soyadımı ve tc numaramı yazdım

Sana ne cevabı verdiler

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. mehmet naci bulan

mehmet naci bulan TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar 170 ile şimdi görüştüm 5 soru gerçekten iptal edilmiş rahat olun..

6. mehmet naci bulan

mehmet naci bulan TÜİSAG Üyesi

şimdi konuştum 170 ile sorular iptal edilmiş 12 hazirandada açıklanıyor..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Chapulling

Chapulling TÜİSAG Üyesi

Evet ikimizinde problemi aynıymış. Dediğim gibi aradım bir dilekçe oluştrudular, dilekçe kodu verdiler 123 ile başlayan bişeydi, 3 iş günü içinde dönüş yapılacak dendi, ertesi gün mail olarak dilekçeniz cevaplanmıştır maili aldım. 147 yi tekrar aradım ve kitapçık kodumun işaretlenmiş olduğunu soylediler. Ama sankın bi yanlış anlaşılma olmasın benim yerime bi başkası işaretledi veya ben işaretledim gibi bi cevap değil bu. Sadece A grubu olarak tanımlanmıştır dediler.

free35 bu yazıya teşekkür etti.
  8. serdar karaca

serdar karaca TÜİSAG Üyesi

354 tl

9. free35

free35 TÜİSAG Üyesi

Çok ilginç aynı konuda bende 147 aradım .Bana da 3 gün içerisinde dönüş olacak dediler ertesi gün dönüş oldu.
    Kitapcık kodları ile ilgili Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü ilgelendiğini ve oraya dilekçe göndermemi istediler.
    Başvuru kodun duruyorsa rica edebilirmiyim sorgulatayım

ms.teksin bu yazıya teşekkür etti.
  10. Chapulling

Chapulling TÜİSAG Üyesi

işyerimde kaldı kod hatrlamıyorum:// gerçi benim kodumun bir faydası dokunurmuydu onuda bilemedim...

11. free35

free35 TÜİSAG Üyesi

147 arayıp tekrar form doldurttum :)

12. volkancoskun

volkancoskun TÜİSAG Üyesi

güzel para 354 lira.hem uzmana ihtiyacın var hem uzmanı sömürüyosun hala az bile yapıyoruz bunlara.bu para tamamen terbiyesizliktir.

13. seart

seart TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar nerde uzmana ihtiyaç var acaba niye ben göremiyorum varsa ihtiyacı olan ben çalışırım piyasada 15 bin uzman var hiç eksik yok fazlalık var

14. rzeren

rzeren TÜİSAG Üyesi

hafızam beni yanıltmıyorsa, bu soru önceki sınavda da iptal edilmişti.

15. Davutt

Davutt TÜİSAG Üyesi

Hayırdır,kaç gündür forumda kimse yok,bi hareketlilik yok,nerede bu millet...

16. volkancoskun

volkancoskun TÜİSAG Üyesi

taksimde direnişte bende onlardan biriyim :)

berna61 bu yazıya teşekkür etti.
  17. kobe8787

kobe8787 TÜİSAG Üyesi

ee artık sınav sonuçları açıklanmak üzere ve bu süreç okadar çok uzadıki her ihtimal her olasılıkta konuşuldu..böyle oluncada herkes girip bir gelişme varmı diye bakıp çıkıyordur eminimki..

18. ozrec

ozrec TÜİSAG Üyesi

ne bitmez bir süreç bu yaaa

19. Davutt

Davutt TÜİSAG Üyesi

sınav ne zaman açıklanıcak....?

20. didem27

didem27 TÜİSAG Üyesi

Sınava giriş belgemizi internet üzerinden alırken orada yazıyordu. sınav sonuçları 12 haziran da açıklanacak hatta itiralı sorularında 10 gün içinde değerlendirileceği.

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica