18 Mayıs 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Hatalı Olan Yada Cevabı Değişmesi Gereken Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. didem27

didem27 TÜİSAG Üyesi

300 TL +KDV sanıyorum toplamda 354 TL tutuyor.

ozlemozhan bu yazıya teşekkür etti.
  2. didem27

didem27 TÜİSAG Üyesi

Bana söylenen OSGB ler bile uzman arayışındaymış uzman bulamıyoruz gelin çalışın diyorlar . İsim vermeyim 2.500 TL'den maaşlar başlıyormuş :) İş ciddiye varıp ben geldim hadi çalışalım dersek fiyatı ne yaparlar bilemiyorum tabi :)) Ben de onların yalancısıyım . Zaten kurs ücreti 2.000 TL üstüne sertifika parası ee itirazlar için yapılan masraflarla 2.500 TL

3. Remzi ELİKILIÇ

Remzi ELİKILIÇ TÜİSAG Üyesi

kariyer sitelerine baktınız mı ?

4. seart

seart TÜİSAG Üyesi

ordan iş bulana hiç rastladınız mı

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

cabir durmaz bu yazıya teşekkür etti.
  5. Kürşat Dolayman

Kürşat Dolayman TÜİSAG Üyesi

İş arayanlar kariyer net yalan bakmaya bile değmez iş kurun sitesine gir ama belgeni al önce kayıt ettir kendini orada güzel ilanlar var

mehmet3207 ve volkancoskun bu yazıya teşekkür etti.
  6. volkancoskun

volkancoskun TÜİSAG Üyesi

kariyer net palavra kariyer netteki iş ilanlarına bakıyorum normal bi insanda olmayan özellikler talep ediliyor hep ucuza bol vasıflı eleman peşinde herkes

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. atibey

atibey TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar benim eşim iş güvenliği uzmanı (hatta şuanda onun üyeliğinden giriyorum ben )ve osgbler şuanda 18 mayıs sınavına girmiş insanları bile işe alıyo eşim osgbde çalışıyo dün birini işe almışlar ben 8 mayıs sınavına girdim kesin kazanırım diyen birini almışalr
    ma maaşlar yeni başlayana ööle 2500 falan değil bilginize

8. savas_52

savas_52 TÜİSAG Üyesi

BİZİM SANAYİDE OSGB LER 1500 TL VERİYORLAR.

9. atibey

atibey TÜİSAG Üyesi

aynen o civarda veriyorlar

10. Kürşat Dolayman

2500 değil madem ne kadar arkadaşlar iş güvelik uzmanlarına 10.000 TL vermiyorlarmış iyide bizi bu bağlamaz ki ne kadar veriyorlarmış asıl mesele o zaten :)

11. Kürşat Dolayman

İlanlar süper askeriliğini yapmış 3 yıl deneyimli iyi İngilizce bilen tercihen B sınıfı iş güveliği uzamanı yaşı 27'i geçmemiş ??? kaç kişi Türkiye'de bu durumda acaba

cabir durmaz, funnyman043, didem27 ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  12. atibey

atibey TÜİSAG Üyesi

yaşadığınız şehre göre fiyat değişiklik gösterebilr ama osgbler 1500-2000 arası veriyo

13. Davutt

Davutt TÜİSAG Üyesi

Sayı artınca fiyatlar düşecek,asgari ücrete düşecektir,yani ek iş gibi bişey olur...

14. didem27

didem27 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar 2.500 TL bile alınan sorumluluk karşısında çok ama çok az bir fiyat! Ben 2.500 TL bir OSGB için çok az bir rakam diyorum. Kaldı ki 1.500 tl zaten mühendise teklif edildiğinde kabul edilip çalışılacak bir rakam değil. Bekarsınızdır çok tecrübeniz yoktur hadi neyse. Lütfen aldığınız sorumluluğun bilince olun sırtınızdan kazanılacak paraları düşünün 1. 500 TL'ye uzmanlık mı yapılır? Benim fikrim bu!!!
    Şahsen ben 2.500 hatta il sınırı dahil denirse 3.000 tl fiyat veren OSGB ler biliyorum. Dışardan iş bakan arkadaşlar lütfen dikkatli olalım diyorum. Ve para evet il'e göre değişebilir. Ben Ankara 'da pahalılıktan iki yakası biraraya gelemeyenlerdenim.1.500 TL 'ye bu kahrı çekmem.(kendi fikrimdir.)

seher çam, mehmet eser özdağ ve kami ferk bu yazıya teşekkür etti.
  15. Remzi ELİKILIÇ

İş Güvenliği Uzmanı olarak mı?

16. musa54

musa54 TÜİSAG Üyesi

Katılmıyorum. Sayının artması alınan sorumluluğu azaltmaz. Dolayısıyla fiyatın düşmesi kişinin kendisine bağlı olarak gelişecek bir durumdur. İş yeri hekimleri gibi bir standart belirlenir ve arkasında durulursa işin hakkı olan alınır.

Aslına bakarsanız iş yeri hekimlerini örnek göstermem doğru olmayabilir, normal şartlarda kazançları zaten iyi olduğu için onların bir skala belirleme lüksleri var. Piyasada mühendis vb teknik kişilerin belli bir fiyatı olmadığı için bizler için böyle bir imkan bulunmamakta.

didem27 bu yazıya teşekkür etti.
  17. Remzi ELİKILIÇ

kazanacağınız para, alacağınız maaş size bağlı.

kendinizi iyi pazarlayın yeter.

fatihkirtay bu yazıya teşekkür etti.
  18. Remzi ELİKILIÇ

arkadaşlar bence, yapacağınız iş görüşmesinde ağzınızdan çıkacak rakam sizin kendinize ne kadar güvendiğinizi gösterecektir.
    çalıştığım şirkette iş görüşmelerine bende katılıyorum. sakın mecburmuş gibi davranmayın. sadece istekli olun. ve net olun.
    ben bu işi yapabilirim değil, ben bu işi yaparım diyin.
    en kötü 2 ay sonra işten çıkarılırsınız, ama tecrübe tecrübedir. İşe başlarken alacağınız rakam sizin o şirketteki tüm durumunuzu belirler daha kapıdan içeri girmeden. bunu içeriden biri olarak söylüyorum.

firmada sözleşmeli (6 aylık) olarak çalışan İş Güvenlikçimiz var. haftada bir gün geliyor sadece. ayda toplam 20 saati dolduruyor. aldığı para 1700 tl.
    haftada bir gün gelen işyeri hekimimiz var. toplamda 15 saati dolduruyor. aldığı para 1500 tl.

not: kapitalist, para düşkünü olmayalım ama 3 kuruşa çalışılacak ünvan değil bu!!!

didem27, s4m1c4n, İsmail SALMAN ve 2 kişi daha buna teşekkür etti.
  19. Tuğbatuğba

Tuğbatuğba TÜİSAG Üyesi

20. Tuğbatuğba

Tuğbatuğba TÜİSAG Üyesi

elemana ihtiyaç varsa biz de gelelim :)

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica