18 Mayıs 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Hatalı Olan Yada Cevabı Değişmesi Gereken Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. FuEGo

FuEGo TÜİSAG Üyesi

68 de kaldım hayrlısı mı desem sövsem mı anlamadım

2. Tütü

Tütü TÜİSAG Üyesi

bilmiyorum bende 69 ile kaldım yapcak bişi varsa yapalım.iptal edilmesi gereken sorular iptal edilmedi oda bizi yaktı :(

fahri 26 bu yazıya teşekkür etti.
  3. nil.cskn

nil.cskn TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar bilgisi olan yok mu?

- AÇıklanan sonuçlara +5 soru eklenecek mi yoksa zaten 5 soru eklenmiş hali mi? -

4. filizt

filizt TÜİSAG Üyesi

Mutluyum çok şükür geçtim gerilim müziği havası partiye dönüştü Umarım hepimiz için hayırlı olur

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

mmxmemo ve didem27 bu yazıya teşekkür etti.
  5. snnsvr

snnsvr TÜİSAG Üyesi

70 BEEEEEEEEEEEEEEEE
    :)

6. K.muh.taner

K.muh.taner TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar 71 beklerken 68 aldım. 67 DOĞRUM VARDI İPTALLERLE 71 YAPMASI GEREKİYORDU. İtiraz için ne yapmam gerekiyor? acil yardımcı olurmusunuz? Dilekçe örneği nerden bulabilirim.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Tütü ve kimyagerhayriye bu yazıya teşekkür etti.
  7. erkan.758

erkan.758 TÜİSAG Üyesi

8. oğuz58

oğuz58 TÜİSAG Üyesi

İş güvenliği uzmanı olarak işe başladık, sınavdan 69 aldım. Nasıl bir şanstır bu...:(

isgeinstein bu yazıya teşekkür etti.
  9. Yağmur Çiçek

Yağmur Çiçek TÜİSAG Üyesi

Sevgili Arkadaşlar, benim gibi geçen arkadaşlarımı tebrik ederim. Ama en büyük dualarım, barajdan ötürü kalmış ve ağustos'ta giderecek arkadaşlarım için. Çünkü nasıl bir üzüntü olduğunu tahmin edebiliyorum.
    Başarılar dilerim herkese.

ayşegül d., ilhan44, didem27 ve 4 kişi daha buna teşekkür etti.
  10. nil.cskn

nil.cskn TÜİSAG Üyesi

1-2 soru ile kalanlar için önerebileceğiniz bir süreç var mıdır?

isgeinstein bu yazıya teşekkür etti.
  11. Recephamza

Recephamza TÜİSAG Üyesi

Çok şükür geçmişim. Sınavda başarılı olanlara hayırlı olsun. Geçeneyen arkadaşlara Allah kolaylık versin.

12. meaglinluinwe

meaglinluinwe TÜİSAG Üyesi

Ben 81 aldım ama bu saçma sınavda başarı oranı kaç merak ediyorum.

didem27 bu yazıya teşekkür etti.
  13. gülşen genç

gülşen genç TÜİSAG Üyesi

benimde 67

14. didem27

didem27 TÜİSAG Üyesi

80 LE GEÇTİM

15. Tütü

Tütü TÜİSAG Üyesi

sanki eklenmemiş ben zaten 69 alıyodum o 5 sorudan 2 artı puan geldi 71 olması gerekirken 69 yazıyo var bu işte terslik

16. Mete TAŞCI

Mete TAŞCI TÜİSAG Üyesi

Yeni hesap numarası yok arkadaşım, adamların hazırladığı sorulardan bakarsan anlarsın. eski bir metni kopyala yapıştır yapmaktan kaynaklanan bir hata var metinde. "Kurumsal tahsilat programında" hesap numarası yoktur. sınav ücretini yatırdığın gibi gideceksin bankaya hangi kuruma hangi amaçla yatırdığını söyleyeceksin o kadar.

Aşağıdaki imla bozukluğunu dikkate almayın, ilk paragraf daha önceki duyurudan alınmış bir parağraf

Eğitim Kurumu ,
    Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi ,
    İşyeri Hekimi ve İş Güvenliği Uzmanlarının dikkatine!

T.C. Ziraat Bankası ile Genel Müdürlüğümüz arasında düzenlenen protokol neticesinde; Yetkilendirme Daire Başkanlığınca verilen sertifika ve yetki belgelerinin ücretleri, yakında ilan edilecek tarihten sonra T.C. Ziraat Bankası Şubesi Kurumsal Tahsilat Programı aracılığıyla İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Kurumsal tahsilat hesabına yatırılacaktır.

18 Mayıs 2013 tarihinde yapılan iş güvenliği uzmanlığı sınavında veya geçmiş sınavlarda başarılı olan iş güvenliği uzmanlarının ve işyeri hekimlerinin, gerekli ödemeleri yaparken eski hesap numaralarını değil kurumsal tahsilat programını kullanmaları gerekmektedir.

Sertifika basım sürecinde ve faturalandırma işlemlerinde adayların ve kurumların sıkıntı yaşamamaları için belge ücretlerinin kurumsal tahsilat programı aracılığıyla yapmaları gerekmektedir.

Bilgileriniz rica olunur.

17. fahri 26

fahri 26 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bişi sorucam tekrar kursa gitmek zorunlu mu

18. metin yurtsever

metin yurtsever TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar 72 ile geçtim gecen herkese hayırlı olsun.

19. Doğuş1903

Doğuş1903 TÜİSAG Üyesi

71 aldım zor bela.. İptal eden sorular eklenmiştir. Yaptığım işaretlediğim soruları biliyordum ve iptallerle birlikte tam beklediğim sonuç geldi... Bilmiyorum farklı gelen varmı.. Sınırda kalan arkadaş adına çok üzüldüm.. Umarım sonraki sınavda rahat bir şekilde başarırlar..

20. lewent26

lewent26 TÜİSAG Üyesi

69 'la kaldım bende....

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica