18 Mayıs 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Hatalı Olan Yada Cevabı Değişmesi Gereken Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ekrembek

ekrembek TÜİSAG Üyesi

74 aldım darısı tüm arkadaşlara

2. fahri 26

fahri 26 TÜİSAG Üyesi

mahkeme ne kadar sürer peki

3. savas_52

savas_52 TÜİSAG Üyesi

bende 69 yaa :(

4. savas_52

savas_52 TÜİSAG Üyesi

2 cisinden kalan tekrar mı kursa gitmek zorunda?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. redoks

redoks TÜİSAG Üyesi

Tamam ben varim

6. fahri 26

fahri 26 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar tekrar kursa gitmek ücretli değil bildiğim kadarıyla kursu aradım ücret ödemeden tekrar sınava girebilirsiniz dediler fakat yeni yönetmelik olucak büyük ihtimal ağustos sınavı kurslara katılabilirmiyiz

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Bayman

Bayman TÜİSAG Üyesi

Merhaba
    öncelikle sınavı başarıyla geçen arkadaşlara hayırlı olsun diyorum. Allah herkese kazasız, belasız bol kazanç nasip etsin. bende 70 ile sınırda geçtim.
    ama benim söylemek istediğim mahkemeye gitmek isteyen arkadaşlar için. Öncelikle Allah sabır versin diyorum. nasıl bir psikoloji içinde olduklarını tahmin edebiliyorum. eğer mahkemeye gitmeye karar verirlerse şunu bilmelidirler ki önümüzde adli tatil var. dosya ilk duruşmada kabul edilir fakat ikinci duruşma ta sonbahara atar. bu da baya bir zaman kaybı.
    mahkemeye vermeyin demiyorum fakat mahkemeden daha çok ağustos ayındaki sınava hazırlık yaparlarsa daha iyi olur düşüncesi içindeyim. bu yol mahkeme yolundan daha çabuk sonuca varır.
    ayrıca kuzenim şu anda eğitimde ve sınava girecek. söylediğine göre ağustos sınavı 4857 ve 6331 sayılı kanunların karması olacakmış. Yani hocaları tam kesin olmamakla beraber kesin değişen yönetmelik ve tüzükler için 6331, daha değiştirilmeyenler için ise 4857 geçerli demiş.
    Herkse kazasız günler dilerim

sea2901 bu yazıya teşekkür etti.
  8. K.muh.taner

K.muh.taner TÜİSAG Üyesi

Ben itiraz edeceğim de nasıl bir yol izlemem gerekiyor? kimse de cevap yazmadı

9. Hakan büyükşimşek

Hakan büyükşimşek TÜİSAG Üyesi

bu işte bir gariplik var bence

10. atibey

atibey TÜİSAG Üyesi

bu arada 18 ağustos sınavı son olarak 4857 kanundan çıkacak sınavmış en azından 6331 den çıkıp kafa karıştırmıycak o iyi oldu

11. atibey

atibey TÜİSAG Üyesi

ben de aradım kursu ücretsiz tekrar kursa gidebilrmişim zaten kursa katılamamıştım işten ayrılcam bu hafta kursa da giderim evde de çalışrım herhalde 1 puan yükseltirim

12. ccavuss

ccavuss TÜİSAG Üyesi

73 aldım, Allah gecemeyen arkadaşlara sabır versin inşaallah bidahaki sefere olur arkadaslar. bu arada kazananlarıda tebrik ederim, Allah kazasız belasız işler nasıp etsin

sea2901 bu yazıya teşekkür etti.
  13. atibey

atibey TÜİSAG Üyesi

aynı iletiler dönüp dolaşıp neden tekrar çıkıyo yaaa

14. sea2901

sea2901 TÜİSAG Üyesi

67 bekliyordum, iptallerle 70 aldım. Şükürler olsun geçtim. Sınırda kalan arkadaşlar adına çok üzüldüm ama Allahtan diğer sınav Ağustos'ta, inşallah hepiniz geçersiniz. barajı geçen ve artık uzman alan arkadaşlarımı da tebrik ederim

15. redoks

redoks TÜİSAG Üyesi

Mahkemeye basvuralim ne kadar surmesini onemli degil agostusta kazanacigimiz kesin degil

16. redoks

redoks TÜİSAG Üyesi

2temmuz 2011de mahkemeye basvurulmus 3 soru daha iptal edilmis

17. gülşen genç

gülşen genç TÜİSAG Üyesi

itirazların sonuçlanması 2 seneden fazla sürer...

18. gülşen genç

gülşen genç TÜİSAG Üyesi

18 ağustostaki sınav hangi yönetmeliğe göre çıkacak bilen var mı....

19. FAZIL KARAKÜP

FAZIL KARAKÜP TÜİSAG Üyesi

20. meaglinluinwe

meaglinluinwe TÜİSAG Üyesi

bu sınavda 90 üzeri alan var mı acaba?

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica