18 Mayıs 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Hatalı Olan Yada Cevabı Değişmesi Gereken Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Tersiyer

Tersiyer TÜİSAG Üyesi

Çok doğru söylüyorsunuz da ağustos sınavının yeni kanundan mı eski kanundan mı hazırlanacağı belli değil.Ve ağustostaki sınavda da hatalı sorular olmayacağının garantisi yok.Ben sayfayı başından beri sessizce takip eden biri olarak mahkeme ne kadar geç sonuçlanırsa sonuçlansın sınırda kalan arkadaşların mahkemeye başvurmasının gerekli olduğunu düşünüyorum.Ben de 68 ile kaldım.Ağustostaki sınava gireceğiz fakat hakkımızı da aramamız lazım.Ağustos sınavı son şans.işimizi şansa bırakmayalım.Dava lehimize sonuçlanırsa iki defa geçmiş oluruz. Bir şey kaybetmeyiz.

Bayman ve gokayagma bu yazıya teşekkür etti.
  2. ibocan

ibocan TÜİSAG Üyesi

benimde 69 bu kadar olur yaaaaaaaa

3. Murat Fatih İNAN

Murat Fatih İNAN TÜİSAG Üyesi

Hocam ben cevaplarımdan çok emindim ve 67 doğrum vardı, 5 soruya itiraz ettim, her ne kadar bütün itiraz ettiğim sorular olmasa da 5 soru iptal oldu ve 4 tanesi bana yaradı. Sonuç olarak 71 aldım ve başarılı oldum. Velhasıl sonuçlar iptal edilen sorular dikkate alınarak açıklandı.

4. benianla

benianla TÜİSAG Üyesi

77 aldım. Bide kendime sertifika yaptım. Ama belge no ve tarihi salladım.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. ubg8106

ubg8106 TÜİSAG Üyesi

Özel sektörde artık bir ünvanımız oldu.İş güvenliği uzmanı
    Sınavı kazanan tüm arkadaşları tebrik ediyorum.

cansın babayiğit bu yazıya teşekkür etti.
  6. rizakaya

rizakaya TÜİSAG Üyesi

bende 69 aldım mahkeme süreçi hakkında bilgisi olan varmı acaba.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. rizakaya

rizakaya TÜİSAG Üyesi

eyüp bey merhaba nasıl bir yol izlememiz gerekiyor bilginiz varmı bende 69 da kaldım .çok ilginç iptallerden önce 69 idi.ama bilemiyorum.

gokayagma bu yazıya teşekkür etti.
  8. cansın babayiğit

cansın babayiğit TÜİSAG Üyesi

71 aldım.Kalan arkadaslara sabır diliyorum.Her şeyin başı sağlık.allah yardımcınız olsun.

9. rizakaya

rizakaya TÜİSAG Üyesi

(bilimsel içerikli itirazların sonuçlandırılıp kesin sonuçların ilanından sonra NE DEMEK BU

nevzatoz bu yazıya teşekkür etti.
  10. forza3434

forza3434 TÜİSAG Üyesi

62 aldım arkadaslar agustostaki sınav mufradatı kesinleştimi?

11. ilker özel

ilker özel TÜİSAG Üyesi

Sınavdan 74 aldim 68 net 1 de iptallerden 69 neti
    Bulmustum.10 sorudan emin degildim 5 doğru
    5 yanlis la 74 aldim.herkese gecmis olsun.kritik puanla kalan arkadaslarin ALLAH CC Yardimcisi olsun . Zor bir olay.

12. mmxmemo

mmxmemo TÜİSAG Üyesi

BU FORUMDA OKUMUŞTUM
    MAHKEME SONUÇLANMASI 1 YIL SÜRMÜŞ 3-4 SORU DAHA İPTAL EDİLMİŞ
    SINIRDAKİ ARKADAŞLAR BELGELERİNİ ALMIŞ SONRA CSGB KARŞI DAVA AÇMIŞ ALINAN BELGELER İPTAL EDİLMİŞ 1 SENEDE BU MAHKEME SÜRMÜŞ UMARIM YANLIŞ HATIRLAMIYORUMDUR

13. seval6141

seval6141 TÜİSAG Üyesi

14. namikkemal

namikkemal TÜİSAG Üyesi

Adayların sınav uygulamasına ve sonuçlara (bilimsel içerikli itirazların sonuçlandırılıp kesin sonuçların ilanından sonra) dair itiraz başvuruları; MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesinin T.C. Ziraat Bankası Şubesi Başkent/ANKARA, Türkiye Vakıflar Bankası Ankara Merkez Şubesi ve Türkiye Halk Bankası Küçükesat Şubelerinden herhangi birine, “Kurumsal Tahsilat Programı” aracılığı ile 10 TL (KDV dahil) “sınav sonuçlarına itiraz ücreti” adı altında yatırarak alınan banka dekontu ve dilekçe ile kabul edilecektir.

Başvuru adresi ise, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Genel Evrak Servisi İnönü Bulvarı No:42 Emek-ANKARA’dır. İtiraz başvuruları topluca, İSGGM tarafından alınıp MEB’e iletilecek ve kesin sonuçlar MEB tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.
    Süresi geçtikten sonra yapılan itirazlar ile adayın T. C. kimlik numarası, imza, adres ve dekontu olmayan dilekçeler ile faksla yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır.

sınav uygulamasına ve sonuçlara ilişkin itirazlar 10 (on) gün içerisinde YEĞİTEK tarafından incelenip sonuçlandırılarak adaylara ve İSGGM’ye bildirilecektir.

zübeyde.müh bu yazıya teşekkür etti.
  15. necat211

necat211 TÜİSAG Üyesi

valla ne kadar sürüyorsa sürsün.2.hakkımızda ola ki geçemedik.eğitimler baştan yine alınması lazım.
    bu eziyet çekilmez yine

16. namikkemal

namikkemal TÜİSAG Üyesi

Adayların sınav uygulamasına ve sonuçlara (bilimsel içerikli itirazların sonuçlandırılıp kesin sonuçların ilanından sonra) dair itiraz başvuruları; MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesinin T.C. Ziraat Bankası Şubesi Başkent/ANKARA, Türkiye Vakıflar Bankası Ankara Merkez Şubesi ve Türkiye Halk Bankası Küçükesat Şubelerinden herhangi birine, “Kurumsal Tahsilat Programı” aracılığı ile 10 TL (KDV dahil) “sınav sonuçlarına itiraz ücreti” adı altında yatırarak alınan banka dekontu ve dilekçe ile kabul edilecektir.

Başvuru adresi ise, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Genel Evrak Servisi İnönü Bulvarı No:42 Emek-ANKARA’dır. İtiraz başvuruları topluca, İSGGM tarafından alınıp MEB’e iletilecek ve kesin sonuçlar MEB tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.
    Süresi geçtikten sonra yapılan itirazlar ile adayın T. C. kimlik numarası, imza, adres ve dekontu olmayan dilekçeler ile faksla yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır.

sınav uygulamasına ve sonuçlara ilişkin itirazlar 10 (on) gün içerisinde YEĞİTEK tarafından incelenip sonuçlandırılarak adaylara ve İSGGM’ye bildirilecektir.

Hakan büyükşimşek bu yazıya teşekkür etti.
  17. isgeinstein

isgeinstein TÜİSAG Üyesi

69 kaldim itiraz etsem ne zamab sonuclanir

18. isgeinstein

isgeinstein TÜİSAG Üyesi

19. namikkemal

namikkemal TÜİSAG Üyesi

20. namikkemal

namikkemal TÜİSAG Üyesi

sınav sonucuna 10 gün içerisinde itiraz etmek gerekiyor. İtirazlar MEB e değil, başvuru adresi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Genel Evrak Servisi İnönü Bulvarı No:42 Emek-ANKARA’dır.

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica