18 Mayıs 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Hatalı Olan Yada Cevabı Değişmesi Gereken Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. erol77

erol77 TÜİSAG Üyesi

hatalı sorular doğru olarak eklenmiş.

2. Filizisg

Filizisg TÜİSAG Üyesi

B
    Bendede olmuyor??

3. ozlemozhan

ozlemozhan TÜİSAG Üyesi

Aynen bana da eklenmemiş iptal edilen sorular ve birçok arkadaşım aynı durumdan dolayı sınırda kaldı, buna itiraz için de para ister şimdi bunlar

4. ozlemozhan

ozlemozhan TÜİSAG Üyesi

Benim de çıkmıyor, parayı yatırmadan kayda geçmiyor olabilir mi?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. zübeyde.müh

zübeyde.müh TÜİSAG Üyesi

bugün itirazımı yaptım .hayırlısı.bilgi için teşekkürler

bedir bu yazıya teşekkür etti.
  6. zübeyde.müh

zübeyde.müh TÜİSAG Üyesi

hemen itiraz et.aldığım duyumlara göre 69 lar itiraz ederse geçme şansı var

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

bedir, isgeinstein ve Filizisg bu yazıya teşekkür etti.
  7. fuatolcucu

fuatolcucu TÜİSAG Üyesi

bana da eklenmemiş oldugu düşncesindeyim 67 , iptaller haric bunu bekliyordum , 4 ü de tutmuştu

8. koyhiz

koyhiz TÜİSAG Üyesi

Selam,
    İtiraz ederken ,dilekçemizde hangi hususları belirtmemiz gerekir. Cevap kağıdımın yeniden değerlendirilmesi gibi bir şeylermi yazmalıyız.

9. koyhiz

koyhiz TÜİSAG Üyesi

Selam,
    İtirazınızda hangi hususları belirttiniz. sınav sonucunun yada cevap kağıdının yeniden değerlendirilmesi gibi mi?
    Teşekkürler.

10. zoz

zoz TÜİSAG Üyesi

diploma örneği, dilekçe ve dekontu eğitim kurumuna teslim edicez değil mi

11. zoz

zoz TÜİSAG Üyesi

kaç gün içinde itiraz etmek gerekir

12. bedir

bedir TÜİSAG Üyesi

zübeyde hanım bende 69 ile kaldım izlediğiniz yolu bana da aktarırmısınız?

13. bedir

bedir TÜİSAG Üyesi

zübeyde hanım ben de 69 ile kaldım.izledğiniz yolu bana anlatırmısınız?

14. bedir

bedir TÜİSAG Üyesi

69 il kalanlardanım . önerilerinizi bekliyorum. CE ile ilgili soruya itiraz hakkımız varmı? bilenler lütfen açıklayın.

15. didem27

didem27 TÜİSAG Üyesi

ben dün ücretimi yatırdım arkadaşlar ama sertifika işlemleri henüz başlamadı 1 ay içinde sertifika alınacak. Dolayısıyla çıkmaması çok normal. Dilekçemi de verdim tüm işlemlerim bitti . Siteden bende sorgulama yaptım çıkmıyor bişiy

ozlemozhan ve bedir bu yazıya teşekkür etti.
  16. didem27

didem27 TÜİSAG Üyesi

evet zaten istene belgeler 4 tane
    1- diploma (eğitim kurumu onaylayabilir.)
    2- nüfus cüzdanı fotokopisi
    3- dilekçe (eğitim kurumunuz hazırlamıştır siz imza atacaksınız)
    4- dekont

ozlemozhan ve zoz bu yazıya teşekkür etti.
  17. didem27

didem27 TÜİSAG Üyesi

gümbürtüye gitmediniz ben sertifika ücretimi ödedim dilekçemi verdim ama henüz bakanlığa teslim edilen bir evrak yok dolayısıyla çıkmıyoruz. Çok normal panik olmayın :)

18. igu_mehmet

igu_mehmet TÜİSAG Üyesi

Önemli bir bilğiydi benim için teşekkürler. Ancak 1 temmuza 15 gün var. En azından 15 çalışmak istersek standart olarak çalışabileceğimiz konular var mıdır biliginiz var mı?

19. rauf

rauf TÜİSAG Üyesi

Hangi hesaptan ödediniz dün gittim kurumsal hesaptan ödeme yapmak için hiç bir işlem yapamadılar.

20. abuzer kadayıf

abuzer kadayıf TÜİSAG Üyesi

Dostum maalesef maalesef bugün bakanlık yeni bir açıklama yaptı: Açıklama tam şöyle:

ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI'NDAN DUYURU;

Eğitim Programı Müfredat Değişikliği Hakkında

Bilindiği üzere son 1 yıl içerisinde iş sağlığı ve güvenliği mevzuatında oldukça önemli değişiklikler meydana gelmiştir.

Bu değişikliklerin iş güvenliği uzmanlığı temel ve yenileme eğitim programlarına da yansıtılabilmesi amacıyla, her iki program için de güncelleme çalışması yapılmış ve 1 Temmuz 2013 tarihinden itibaren geçerli olacak şekilde İSG-KÂTİP’te gerekli altyapı hazırlıkları tamamlanmıştır. Bu itibarla, anılan tarihten itibaren girişi yapılacak iş güvenliği uzmanlığı temel ve yenileme eğitimlerinde güncellenmiş programların kullanılması uygun olacaktır.
    Ayrıca, 18 Ağustos 2013 tarihinde yapılacak sınava katılacak olanlar, mer’i mevzuatta yer alan konulardan sorumlu tutulacak olup; Kurumlarınızca katılımcılara bu yönde bilgi verilmesi ve gerekli düzenlemelerin yapılması uygun olacaktır.

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica