18 Mayıs 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Hatalı Olan Yada Cevabı Değişmesi Gereken Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. bedir

bedir TÜİSAG Üyesi

yorumlarımı göremiyorum,moderatör den açıklama bekliyorum.uygun bulunmuyorsam adımı silebilirim.

2. A.İLKAN BEYAZ

A.İLKAN BEYAZ TÜİSAG Üyesi

18 mayıs 2013 sınavına acılan dava ne oldu bilen varmı arkadaslar

Tersiyer bu yazıya teşekkür etti.
  3. A.İLKAN BEYAZ

A.İLKAN BEYAZ TÜİSAG Üyesi

dava ne oldu arkadasım normalde bir yıl suruyor nasıl bi ay dediler size anlayamadım

Tersiyer bu yazıya teşekkür etti.
  4. rizakaya

rizakaya TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar
    Beni bugün kamu deneyçiliği kurumundan aradılar.hem meb hem yeğitek hem de çalışma bakanlığı ile yazışmalar yapmışlar benim adıma.ancak uzman kişi dava sonuçunun bize ulaşması gerekiyor dedi.dava sonuçlandıysa mahkeme kararını bize gönderin bakanlıkla tekrar yazışacağuz ve belge almaya hak kazanırsınız dedi.14.11.2013 tarihine kadar mahkeme kararı ulaşmalı elimize dedi.arkadaşlar bi umut oldu benim için.ne yapmalıyız.diğer arkadaşlarla tekrar birlik olalım.internete pek giremiyorum

Last edited by a moderator: 8 Kasım 2013
  5. Tersiyer

Tersiyer TÜİSAG Üyesi

18 mayıs 2013 sınavını mahkemeye taşıyan arkadaşlardan neden hiçbiri yok ortada ?

6. kimyagerhayriye

kimyagerhayriye TÜİSAG Üyesi

aynı şekilde benide aradılar .. aralık sınavına girmeden geçermiyiz acep :D

Tersiyer, keyfli54 ve Mustafa Yıldırım bu yazıya teşekkür etti.
  7. savas_52

savas_52 TÜİSAG Üyesi

size ne dediler tam olarak?

8. juti_juti

juti_juti TÜİSAG Üyesi

kamu denetçiliği kurumunun bu noktada bize ne yararı olur acaba ve arayan kişi net olarak ne dedi size biraz daha açarsanız sevinirm?

9. kimyagerhayriye

kimyagerhayriye TÜİSAG Üyesi

Kamu denetçiliği kurumu herşeyden haberdar iptal olan sorulaeın + puan getirecegini biliyorlar. Kamu denetçiliğine yazarken ben 7 soru için itiraz etmiştim. ÇSGB ye 3 soru için itiraz ettim. ÇSGB ye sormuşlar bu kişi 7 soru için itiraz ediyor falan diye çsgb de demişki hayır o kişi 3 soruya itiraz etti al bak belgeleri dilekçesi bunlar diye kamu denetçisine göndermiş. Kamu denetçiside bu doğrumudur sizde bu şekilde olduğunu onaylıyormusunuz dedi. Evet doğrudur dedim bende. Sizin 70 puan almanız için 2 sorunun iptalı yetiyor o yüzdenmi 3 soruya itiraz ettiniz falan dedi yani. İtiraz ettiğiniz sorular bilir kişi tarafından incelenecek , biz sizin adınıza çsgb ile yazışmaları sürdürüyoruz dedi.

Glçnarcn bu yazıya teşekkür etti.
  10. Tersiyer

Tersiyer TÜİSAG Üyesi

Keşke öyle bir şey olsa.Ben 68 ile kalmıştım :(

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica