18 Mayıs 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Hatalı Olan Yada Cevabı Değişmesi Gereken Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. juti_juti

juti_juti TÜİSAG Üyesi

yani bizim yerimize kanuni süreci başlatıp ve sonuçlandırıyormu ombusmanlık görevimi yapıyorum bir bakıma??

2. ersin...

ersin... TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bende 67 ile kaldım ama mahkemeye başvurmadım herhangi bir iptal soru benide etkileyip geçermiyim . yani herkes için geçerlimi ?

3. ersin...

ersin... TÜİSAG Üyesi

mahkeme nezaman sonuçlanır daha önce bu şekılde gecenler varmış ...

4. figen1903

figen1903 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar beni de aradı .hANGİ SORULARA İTİRAZ ETTİĞİMİ SORDU .bENDE İSG FORUM DA GÖREBİLİRSİNİZ DEDİM.MADDİ AÇIDAN HİÇ DESTEK OLMAYACAĞIMI ZATEN TONLA PARA HARCADIĞIMI SÖYLEDİM.BAKALIM NE OLACAK.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. asuayten

asuayten TÜİSAG Üyesi

69 la kaldım, keşke Aralık sınavından önce belli olsa da yeniden o strese girmesek

6. wolkan41

wolkan41 TÜİSAG Üyesi

bi gelişme varmı arkadaşlar

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Murat Ramazan İLTAR

Murat Ramazan İLTAR TÜİSAG Üyesi

aralık sınavından önce her hangi bir sonuç çıkar mı acaba?

8. juti_juti

juti_juti TÜİSAG Üyesi

figen hanım; onlara sorabildiniz acaba mahkemeye vermişlermi? yada vermişlerse ne durumdalar yada sadece verimi topluyorlar..

9. figen1903

figen1903 TÜİSAG Üyesi

Bir daha aramadılar.Fakat sanırım ver topluyorlar.Sizin kaçıncı sınav hakkınız.Benim 3 oluyor eğer aralıktakine başvurum kabul edilirse

10. juti_juti

juti_juti TÜİSAG Üyesi

anladım umarım hakkımızda iyi neticeler olur, açıkçası iş güvenliği uzmanlığının türkiyedeki gerçekliğini ve bakanlığın sınav konusundaki yeterliliği anlamında başarısını sorgulamaya başladım...benimde eğer kabul olunursam 3. sınavım olacak...

11. figen1903

figen1903 TÜİSAG Üyesi

Siz dilekçe ile başvurduz mu.Nasıl kabul olduğunu anlayacağız bilginiz var mı Saygılar.

12. juti_juti

juti_juti TÜİSAG Üyesi

evet ben dilekçe ile başvurdum ama nasıl kabul olunacağımız ile ilgili çokta bir bilgim yok açıkçası sadece tahminim meb in sitesinden yayımlarlar sınava gireceklerin listesini...

13. igu_mehmet

igu_mehmet TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar 69 ile kalmıştım ve itiraz etmedim. anladığım kadarıyla siz iptal edilen soruların dışında başka soruların itali için itiraz ettiniz değil mi? bu itirazlarınız olumlu olursa ve yeni iptal edilecek sorular da çıkarsa bundan diğer adaylar faydalanabileckler mi?

14. zinedinezidane

zinedinezidane TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar kamu denetçiliği kurumuna nasıl başvuru yapıyoruz. İtirazda bulunduğunuz sorular neler 69 la kaldım mahkemede açılmış katılabiliyormuyuz mahkemeye

15. Murat Ramazan İLTAR

Murat Ramazan İLTAR TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar herhangi bir gelişme yok mu?

16. direnc altay

direnc altay TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar mahkeme sürecinin başladığını duruşmaların olduğunu bilirkişi raporlarının istendiğini facebook gruplarında okudum. bu süreçle ilgili bir bilgisi olan var mı

17. hdfb44

hdfb44 TÜİSAG Üyesi

hangi gruptan okudunuz bende 68 le kaldım mahkemeye verecektim bilgi toplamak için girdim birde baktımki burdayım mahkeme süreci oldumu dava açıldımı bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olablirmi

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica