18 Mayıs 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Hatalı Olan Yada Cevabı Değişmesi Gereken Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ü.okur

ü.okur TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar beyin yorgunluğu ve stresten kaynaklı olsa gerek bazı arkadaşların inatla doğru olan soru ve cevapları bile tartışmaya devam ettiğini görüyorum. bence yönetmeliklerden yapılan alıntıları daha dikkatli ve mantıklı okuyum değerlendirelim ve ciddi yanlışlar eksikler hatalar olan soruların üzerinde yoğunlaşalım derim.
    OSGB lerin calışmaları ve cocuk işçi calışma yaşı ilgili maddelerle gayet açıkca belirtilmiş itirazın bi faydası olacağını sanmıyorum.
    ayrıca şöyle dğşğnğn siz OSGB de calışıyorsunuz bi fabrikada görevlendirildiniz acil durum önelmelerini planladıktan sonra uygulamak sizin mii işverenin mi görevi?

2. altasege

altasege TÜİSAG Üyesi

bu
    bu zaten iptal soruydu yani cvp dogru
    asil a kitap 88 soru iptal edilmeli

3. umutist

umutist TÜİSAG Üyesi

ARKADAŞLAR AZ ÖNCE İTİRAZ DİLEKÇEMİ HAZIRLADIM. GEREKÇELERİYLE BİRLİKTE 4 ADET SORUYA İTİRAZ EDECEĞİM. SİZ DE FAYDALANABİLİRSİNİZ.

Ekli Dosyalar:

nozgur, mrplayman, ArdaVardarlı ve 9 kişi daha buna teşekkür etti.
  4. daktuylu

daktuylu TÜİSAG Üyesi

Bu her
    bu her sınavda böyleydi zaten yeni duymuş olamazsınız

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. volkancoskun

volkancoskun TÜİSAG Üyesi

CE banko kalıbımı basarım internetten araştırabilirsiniz testere sorusudakuvvetli ihtimal yanlış

kuranarda bu yazıya teşekkür etti.
  6. mimner

mimner TÜİSAG Üyesi

32 .ci ve 36.cı soruların yanıtları yanlış bencede

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. 63m

63m TÜİSAG Üyesi

kesinlikle haklısınız çok saçma cvp havlu olamaz tüzüğe aykırı

8. Y.ÖZDOĞAN

Y.ÖZDOĞAN TÜİSAG Üyesi

bişi dicem ya,ben şimdi bu soruya aynı bu şekilde bi dilekçe hazırladım ama 2002 felan dio bizim girdiğimiz sınavdaki yönetmelik 2003 deil mi,bu yönetmelikten mi CE de sorumlu ???

9. darktemplar

darktemplar TÜİSAG Üyesi

Çocuk işçi 14-15 yaş değil mi? Adamlar soruda çocuk genç işçi demiş cevapta genç işçi cevabını kabul etmiş. Ben 14-15 ile 15-18 aralığını birleştirdim. Yani bildiğim soruyu bu yüzden yanlış yaptım..

10. Ahmet Çetin

Ahmet Çetin TÜİSAG Üyesi

İTİRAZIN SONUCU
    İNŞALLAH ALLAH'IN İZNİYLE ALINIR​
    İŞTE ÖRNEKLER

C SINIFI SINAVI
    YIL 24-ARALIK 2011 ------- 7 SORU İPTAL
    YIL 21 TEMMUZ 20111 ------ 3 SORU İPTAL
    YIL 21 EKİM 2012 ---------- 2 SORU İPTAL
    YIL 13 MAYIS 2012 ---------- 1 SORU İPTAL

volkancoskun ve alice bu yazıya teşekkür etti.
  11. altasege

altasege TÜİSAG Üyesi

arkadaslar a kitap 88 soru olcu yok bu olcu elmami yoksa armutmu

12. BARIŞ_44X

BARIŞ_44X TÜİSAG Üyesi

bence itiraz edilir. çok çelişkili şıklar var. bu arada iptal işini sadece uzmanlarmı istiyor. nasıl oluyor

13. kuranarda

kuranarda TÜİSAG Üyesi

Gayet guzel sorulara değinmişsiniz, emeginiz için teşekkürler, yazdığınız sorular bende de yanlış, inşallah kabul görür.

nozgur, umutist ve hlyfizik bu yazıya teşekkür etti.
  14. UMUT UNAL

UMUT UNAL TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar yangın konusunda radyasyon fiziksel olarak geçmektedir.

15. 63m

63m TÜİSAG Üyesi

3. ve 4. itirazınıza hak veriyorum inşallah iptali olur

umutist bu yazıya teşekkür etti.
  16. montana_26

montana_26 TÜİSAG Üyesi

BENCE SADECE 3 SORU HATALI

A24 Yönetmelikte kkd nin kullanımının gürültüyü azaltmaya yönelik olduğu açıkça yazılmış. mad.7 a bendi f7 de iş organizasyonu ile sürenin sınırlandırılabileceği yazıyor. bir iş organizasyonunun, öncesinde alınan planlar doğrultusunda gerçekleştirilebileceği tüm muhasebe kitaplarında yazar, dolayısıyla bu sorunun cevabı b olmalıydı.

A81 tehlikeli duruma a şıkkı ile birlikte c şıkkı da örnek teşkil eder. tdk da hareket: tuttum, davranış olarak- durum: kişinin içinde bulunduğu koşul olarak tanımlanır. bu kapsamda c şıkkıda doğrudur, dolayısıyla soru iptal edilmeli.

A88 birim verilmediği için iptal edilmeli

17. mimner

mimner TÜİSAG Üyesi

katılıyorum ben de öyle düşünmüştüm.

18. Y.ÖZDOĞAN

Y.ÖZDOĞAN TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar buda benim şimdi hazırladığım dilekçem,aynı soruda hemfikir olan varsa çıktısını alıp başvurusunu yapsın !!!!

Ekli Dosyalar:

kimyager bu yazıya teşekkür etti.
  19. beriber

beriber TÜİSAG Üyesi

Kaba veri ne demektir?

20. volkancoskun

volkancoskun TÜİSAG Üyesi

AĞIZ BİRLİĞİ ARKADAŞLAR ELİMİZDE SOMUT BİLGİLER VAR HERKES ÖNCELİKLE CE,TESTERE VE OHSAS SORUSUNA YÜKLENSİN KESİN SONUÇ ALALIM +3 +4 ÇOĞU İNSANIN MAĞDURİYETİNİ ORTADAN KALDIRIR O KADAR SORU HAVUZUNDAN HATALI SORULAR HAZIRLAMALARINI BEN ARTNİYETLİK OLARAK NİTELENDİRİYORUM SANKİ MASUS PARA KAZANMAK İÇİN YAPIYOLAR BUNU SORU BAŞI 10 TL İYİ PARA NERDENMİ BU KADAR EMİNİM BİR SINAVDA EĞER 7 SORU BİRDEN İPTAL OLUYORSA(İNŞALLAH BU SINAVDADA OLUR O AYRI)BU BECERİKSİZLİK DEĞİL KURNAZLIKTIR.EHLİYET SINAVINDA İPTAL OLUYORMU HİÇ ?

nozgur, seytug ve alice bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica