18 Mayıs 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Hatalı Olan Yada Cevabı Değişmesi Gereken Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. mehmetkoc

mehmetkoc TÜİSAG Üyesi

Sevgili kerem kardeşim , ben prüzlü kaygan yerde çalışılmaz demiyorum ki , soruda sana tehlikeli durumla yada ortamla tehlikeli davranışı ayırt edebiliyormusun edemiyormusun onu sormuş adamlar.. Yanlış anlama olmasın lütfen..

2. hasso basso

hasso basso TÜİSAG Üyesi

arkadaslar gecen sınavlara baktımda acaba yanılıyor muyum
    18/05/2013 a kitapçığı 31 -33 soru ile
    13/05/2012 a kitapçığı 34-36 soruları aynı 13/05/2012 düzeltmede olmamıs ama cevaplar farklı
    fikri olan arkadaslar paylasırsa sevınırım

3. volkancoskun

volkancoskun TÜİSAG Üyesi

yani CE sorusu çok bariz iptal birim verilmeyen soruda öyle ohsas lı soruyada iptal diyor herkes ama ben bilmiyorum etti 3 sonra gürültüyle ilgili soru son alıcıya uygulanan metod kkd olması lazım

4. can buyukelyas

can buyukelyas TÜİSAG Üyesi

kesinlikle

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. gencay3959

gencay3959 TÜİSAG Üyesi

tam bir saçmalık arkadaşlar hem örnek durum ver hem cevabında alakası olmasın paragraf baştan sona piskoloji hazırlama motivasyon güvenlik var doğru pozisyon ergonmi ile alakalı var hijyen nerde göremedim

6. Akın

Akın TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar soruların iptali için başvurduktan kaç gün sonra iptal olan sorular açıklanıyor?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. erayuzcan

erayuzcan TÜİSAG Üyesi

2
    3
    14
    24
    26
    32
    36
    43
    80
    81
    85
    88
    yanlış olduğunu düşündüğüm sorular. cvp veren ilgilenen herkese şimdiden çok teşekkür ederim

FATİH CELİKBİLEK, muharrem şahin ve AKIN26 bu yazıya teşekkür etti.
  8. omayra

omayra TÜİSAG Üyesi

bencede gayet güzel olmuş...

9. dyerseve123

dyerseve123 TÜİSAG Üyesi

Bana göre A kitapçığında
    2,3,10,14,26,30,36,43,51,80,85,86,87,88 numaralı soruların cevapları yanlış ya da sorular hatalı olarak düşünüyorum.
    Sizce bunların içinde doğru olarak gördüğünüz var mı?

muharrem şahin bu yazıya teşekkür etti.
  10. likable03

likable03 TÜİSAG Üyesi

C sınıfı

B kitapçığı 33. Soru
    yanlış katılıyorum bende. iptal edilmeli kafamı allak bullak etti sınavda.. İyi inceleyin

11. FuEGo

FuEGo TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar herkes elinden geldiğince sorulara itiraz hakkını kullansın. Böyle ne yazdıklarını okumadan, çözmeye çalışmadan soru hazırlarlarsa olacağı bu. Soruları hazırlayanlar " Dur abi ne yazmışız bir bakalım" der yahu.

12. mehmetkoc

mehmetkoc TÜİSAG Üyesi

Ahmet Bey kesinlikle size katılıyorum , ancak dediğim gibi soruları dikkatli okuyan ve çalışan için yapılamıyacak sorular değildi.Takdir edersiniz ki İSG uzmanıda dikkatli olması gerekir. Zira , 2-3 soru hatalı . 80 doğrum olmasına rağmen bu sorulara ittiraz edeceğim . Hakkımı aramasını bilirim. Ancak dediğim gibi çalışan için 70 alamamak daha zor. Ama çalışmayanlar için 60 bile fazla bu sorularla...

13. gencay3959

gencay3959 TÜİSAG Üyesi

birimsiz soru soruyorlar hemde meb bakanlığının yaptığı sınavda banko iptal arkadaşlar

14. seko21

seko21 TÜİSAG Üyesi

B KİTAPCİ SORU:4.15.21.22.24.27.37.49.55.67.72.96.97.98. YANLIŞ İTRAZ EDİLMELİ NASIL BİR YOL İZLEMELİYİZ......
    BENİM GİBİ DÜŞÜNÜNEN VAR???????????????????

15. likable03

likable03 TÜİSAG Üyesi

Ben 26 yanlış yapmışım hatırlamadığım çıkmadı. Ama 5 tane %100 hatalı soru gördüm. Arkadaşlara destek için itiraz edicem ama Ankara'ya gitmeden nasıl itiraz edilebilir ???

B Kitapçığı

45. Soru
    4. Soru
    33. Soru
    77. Soru
    33. Soru

16. hakans

hakans TÜİSAG Üyesi

18 mayıs 2013 Bsınıfı isg sınavı a kitapçığı 28.soru inceleyin c sınıfı isg sınavında dozimetre sorusunun hatalı olduğunu kanıtlıyor

gürültü dozimetresi diyor.

baLance20 bu yazıya teşekkür etti.
  17. Mete TAŞCI

Mete TAŞCI TÜİSAG Üyesi

Tamam, sınav stresi falan filan ama benim gibi sınav stresi yaşamayan ve dışarıdan bakanlar için çok da iyi bir görüntü çizilmiyor. Evet İş Hekimi sağlık vb. nedenlerle işçinin çalıştırılıp çalıştırılmayacağına karar verir, bu zaten bazı durumlarda zorunluluk (sağlık raporu gibi) ama çalışacak kişinin niteliğine karışamaz, Dökümhanede çalışacak daha önce tüberküloz geçirmiş bir makina mühendisine (nitelik) bu iş yerinde çalışamaz diyebilir, ama bu işyerin de makina mühendisi (nitelik) değil inşaat mühendisi(nitelik) çalışacak diyemez. Bazı şeyleri çok zorlamamak lazım, zorlayınca bir şey olmuyor.

18. ozlemutku

ozlemutku TÜİSAG Üyesi

o tehlikeli hareket..burada tehlikeli durum soruluyor

19. ozlemutku

ozlemutku TÜİSAG Üyesi

ancak burda istisna sartı belirtilmis.yani 15 yaşı tamamlamış olması gerekir.soruda bu ifade yok dolayısıyla 35 mevzuata gore dogru sayılacak bence

20. ibocan1978

ibocan1978 TÜİSAG Üyesi

Mrb endüstriyel hijyenin tanımını arastırmanızda fayda var cevap belkı hepsı ilgileniyor olabilir ama endüstriyel hijyenle ne alakası var demek yanlıs bır yaklasım olur ve bızı haklı kılmaz

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica