18 Mayıs 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Hatalı Olan Yada Cevabı Değişmesi Gereken Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. denizim

denizim TÜİSAG Üyesi

Bu soruda b şıkkında eksiklik var böyle olunca bu şıkta yanlış görünüyor kesinlikle iptal edilmesi gerken bir soru Bence 3 soru kesin ohsas18001 ve daire testere sorusu

Bayman ve cabir durmaz bu yazıya teşekkür etti.
  2. mehmetaliuslu

mehmetaliuslu TÜİSAG Üyesi

bencede

3. dyerseve123

dyerseve123 TÜİSAG Üyesi

3 iş günü içinde yapılmış olması lazım

4. Kürşat Dolayman

Kürşat Dolayman TÜİSAG Üyesi

kardes bankamatikten olur diyor 147 ara daha rahat öğrenirsin bence

5. Kürşat Dolayman

147 ara 10 gün diyor 3 demiyor

6. mertuzman

mertuzman TÜİSAG Üyesi

Maalesef yanlış hatırlıyorsunuz-konuları birdaha gözden geçirin

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. glpr

glpr TÜİSAG Üyesi

Her yanlış yaptığı soru için "hatalı ve iptal edilmesi gerekir" diyen arkadaşlar mühendislik eğitimini nereden aldı merak ediyorum. sınav sorularının çok iyi hazırlandığını iddia etmiyorum ama forumda yapılan çoğu itiraz gerçekten mantıksız. Önce soruyu tane tane okuyun lütfen sonra düşünün nerede yanlışlık var diye, emin olamadığınız yerde mevzuattan bakın. Bu şekilde puanı sınırda olan arkadaşlara boş yere umut veriyorsunuz.

(Şaibeli sorulara itirazlarını yazarak hakkını aramak isteyenleri tenzih ediyorum.)

Bayman bu yazıya teşekkür etti.
  8. ArdaVardarlı

ArdaVardarlı TÜİSAG Üyesi

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

tuncaytar bu yazıya teşekkür etti.
  9. ArdaVardarlı

ArdaVardarlı TÜİSAG Üyesi

Tum tespitlerinize aynen katiliyorum.

10. ibrdogan

ibrdogan TÜİSAG Üyesi

Arkadaslar hem burda is kazasi olay degil mi tehlike degil yani

11. denizim

denizim TÜİSAG Üyesi

Ohsas18001 sorusu kesin iptal olacak QS 9000 bir kalite sistemidir otomotiv sektöründe kullanılan cevap bs8800 ve ohsas18001 fakat böyle bir şık olmadığı için kesinlikle ipta

12. Kürşat Dolayman

arkadaşlar sinirden içiyorum ve tekrar tekrar cevapları okuyorum şimdi kafam iyi olunca gülesim geldi allahtan kurulda bu formda olanlar yok o zaman sınav kesin iptaldi insan isteyince neler yapıyor zamir nedir bilmiyen gençlik bütün anlam bozukluklarını bulmuş benden 3 itiraz var umarım amaca ulaşırız :D hey allahım ne hale geldik

figen1903 bu yazıya teşekkür etti.
  13. İlker POLAT

İlker POLAT TÜİSAG Üyesi

bu sınavda en Yuksek maruziyet etkin degeri soruldu (85db). 13/5/2012'de haftalık gürültü maruziyet sınır degeri soruldu (87db)
    titreşim sorusu da dediğin gibi aynı. Problem yok yani.

14. alper akpunar

alper akpunar TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar B kitapçığı 43, 45, 51, 55, 86, 97 numaralı sorulara itiraz dilekçemi gönderdim.. kimler dilekçelerini postaya verdi APS ile???

ibrahimabdulkadir ve nozgur bu yazıya teşekkür etti.
  15. alper akpunar

alper akpunar TÜİSAG Üyesi

itiraz dilekçesi gönderen kaç kişi var..?

16. ibrdogan

ibrdogan TÜİSAG Üyesi

Aynen katiliyorum risk degil olaydir is kazasi

17. Kürşat Dolayman

ben yarın veriyom kardeş banko 45 100 ve dozimetre soruları var bende hade hayırlısı

18. ZEYNEP HANIM SES AKADEMİ

ZEYNEP HANIM SES AKADEMİ TÜİSAG Üyesi

SORULARA İTİRAZ İÇİN, 3 GÜN SÜRE HAKKIMIZ OLDUĞUNDAN DOLAYI ;
    HERKES BU SİSTEMİN DÜZELMESİ ADINA LÜTFEN BİR AN ÖNCE İTİRAZ DİLEKÇELERİNİ HAZIRLAYIP, YARIN (21.05.2013-SALI GÜNÜ) ZİRAATE PARASINI YATIRIP, SORULARLA İLGİLİ DİLEKÇESİ İLE BİRLİKTE, ÖZEL BİR KARGO ŞİRKETİNE VEREREK ÇARŞAMBA GÜNÜ KURUMDA OLMAK ÜZERE GÖNDERSİN Kİ BURADA KONUŞTUKLARIMIZ HAVADA KALMASIN LÜTFEN.

BEN QS 9000 LÜ SORUYA VE CE İŞARETLİ SORUYA İTİRAZ EDECEĞİM..
    KESİNLİKLE YANLIŞ SORULAR ÇÜNKÜ, QS 9000 ISO 9000'NÜN İLK TEMELİDİR, İSG YÖNETİM SİSTEMİ DEĞİLDİR (KALDIKİ BS 8800 DE GUIDE STANDARTTIR, YÖNETİM SİSTEMİ STANDARDI DEĞİLDİR)

CE İŞARETLİ SORUDA İSE, CE İŞARETİ ÜRÜNÜN BELGELERİNE DE KOYULUR Kİ, ÜRÜNÜN DEKLARASYONUNDA CE İŞARETİ OLDUĞU ANLAŞILSIN. YANİ SADECE ÜRÜN ÜZERİNE KONULMAZ !!

SAYGILAR

mrplayman bu yazıya teşekkür etti.
  19. kerem0634

kerem0634 TÜİSAG Üyesi

Tamamda Tehlikeli Davranışla ne ilgisi var o şıkkın onu anlamadım. İşe uygun olmayan bir yerde çalışmak mı diyor şık hayır. Kesinlikle hatalı soru işaretlencek bir şık varsada prüzlü ve kaygan zeminde çalışmaktır.

20. İlker POLAT

İlker POLAT TÜİSAG Üyesi

senin gibi düşünmek istemem. iptal edilen soru sayısı 10 olursa sınav iptal oluyor çünkü

mehmetkoc bu yazıya teşekkür etti.
  21. denizim

denizim TÜİSAG Üyesi

B kitapçığı

47. banyo temizlik yerleri için uygun değildir

Duşlar 15 günde bir iyice yıkanıp dezenfekte edilecek

İSG tüzüğü

MADDE 40

Duşlar, normal temizlik ve bakım dışında, her 15 günde bir, iyice yıkanıp temizlenecek ve dezenfekte edilecektir.

B şıkkını doğru kılar ohsas srusu kesinlikle katılıyorum itiraz dilekçesi verdim ve bu soruyuda verdim sizlerde verin duyarlı olalım arkadaşlar bütün sınava girenleri düşünmek zorundayız ben geçtim ama herkesin geçmesini isterim

22. Kürşat Dolayman

ya arkadaş 13 soru ne ya iptal olsunda rahatlayım yaz bakalım sen dilekçeni :D

23. Hakan ATALAY

Hakan ATALAY TÜİSAG Üyesi

17 ağustosa ne kaldı şunun şurasında :p

mehmetkoc bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica