18 Mayıs 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Hatalı Olan Yada Cevabı Değişmesi Gereken Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. özgürsarı

özgürsarı TÜİSAG Üyesi

Ekli Dosyalar:

2. likable03

likable03 TÜİSAG Üyesi

B Kitapçığı

4. Soru hijyen sorusu
    45. Soru QS9000 (Kalite yönetimi) şıkkı için itiraz
    21. Soru kişinin uygun niteliklerindeki işte çalışılması (kesinlikle hatalı)
    77. Soru yaşlarla alakalı soru (2011 yılında a şıkkının doğru oldugunu belirtmiş)

İtiraz dilekçemi hazırlayıp yarın APS ile postalıycam... uygunsa sizinde itiraz etmenizi beklerim arkadaşlar...

3. Mete TAŞCI

Mete TAŞCI TÜİSAG Üyesi

Hangisine cevap vereyim ki arkadaşım, hepsine cevap verildi, çoğuna ben cevap verdim.

abdulkadir61 ve mehmet _86 bu yazıya teşekkür etti.
  4. mavore

mavore TÜİSAG Üyesi

Dilekçe örneklerini paylaşan destek veren tüm arkadaşlara teşekkürler. Cevap Anahtarına göre 69 da kalıyorum. Yani bilmiyorum böyle durumda olan var mı ama hakkımız yeniyor doğru olarak işaretlediklerimiz yanlış olarak kabulleniliyor. Umarım düzenlemeler yapılır da ben ve benim gibi durumda olan arkadaşlarım başarılı olur. Desteğiniz için teşekkürler

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

seher çam ve gencay3959 bu yazıya teşekkür etti.
  5. mehmet _86

mehmet _86 TÜİSAG Üyesi

kesinlikle birde 9-24-26-30-36-61 sıkıntılı sorular

cabir durmaz bu yazıya teşekkür etti.
  6. Necat eryılmaz

Necat eryılmaz TÜİSAG Üyesi

orda yasak tanımı da doğru değil mi.bence de bütün cevaplar doğru.fikri olan var mı

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. gozlemci

gozlemci Guest

Lafla konuşarak icraat olmaz arkadaşlar.Ben yarın bu sorulara itiraz edeceğim.Sizde destek olun.

İtiraz dilekçem hazır.Yol gösteren arkadaşlara teşekkürler.Hepsini ayrı ayrı zarfa koyacağım.Aynı zarfın içine koysam bunlar şimdi birini okur diğerini okumaz.

Ekli Dosyalar:

nozgur, mehmet _86, cabir durmaz ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  8. Fatma Zişan

Fatma Zişan TÜİSAG Üyesi

sayın Mehmet koç aklına nerden geldi duyummu aldın

9. Jeologman

Jeologman Banned

Arkadaslar kömür madenlerindeki metan , ortam atmosferine çok kolay karışır ve metanın havadan ayrışması imkansızdır. Körür sorusu itiraz halinde iptal edilecektir kesinlikle eminim

cabir durmaz bu yazıya teşekkür etti.
  10. denizim

denizim TÜİSAG Üyesi

3 soru testere,ohsas18001,15 günde bir banyolar dezenfekte edilecektir isg tüzüğü madde 40

11. Necat eryılmaz

kardeş ağzından bal damlıyor ama nerdeeeeee.........

gencay3959 bu yazıya teşekkür etti.
  12. alper akpunar

alper akpunar TÜİSAG Üyesi

ben B kitapçığı 43, 45, 51, 55, 86, 97 numaralı sorulara itiraz edecem.. herkes dilekçelerini şimdiden hazır etsin sabah ilk iş bu olsun derim saygılar..

seher çam bu yazıya teşekkür etti.
  13. Pınar Can Kaya

Pınar Can Kaya TÜİSAG Üyesi

Evet ben de edeceğim, yönetmeliklerde gerekçe araştırıyorum.

seher çam ve gencay3959 bu yazıya teşekkür etti.
  14. ugrl

ugrl TÜİSAG Üyesi

Yaş ile ilgili o sorunun daha sonra şıkkı değiştirilmiş arkadaşlar. O yılki sınav sonrasında itirazlar neticesinde şuan doğru açıklanan şekilde olan cevap doğru olarak kabul edilmiş.

15. melik şereflişan

melik şereflişan TÜİSAG Üyesi

aynen katılıyorum

16. denizim

denizim TÜİSAG Üyesi

Ben geçiyorum fakat duyarlı olmak lazım bencil olmamak lazım aynı durumda sizin yerinizde bende olabilirdim ,onun için ben itiraz ettim herkesin başarılı olmasını temenni ederim

gencay3959 ve alice bu yazıya teşekkür etti.
  17. Necat eryılmaz

tehlike işaretleri ile ilgili bir soru vardı.

yasak işareti:uyulması gereken durumlar değil mi

burda yanlış olan ne

18. baransely

baransely TÜİSAG Üyesi

Fatma hanım siz tüzüğü okumuş muydunuz? Bazı sorularda hata var bahsettiğiniz soruda 15 günde bir dezenfekte edileceği doğru... Ayrıca işveren peştemal, havlu, sıcak su, sabun vs temin etmek zorunda... Size tavsiyem tüzüğü bi zahmet okuyun.

19. Mete TAŞCI

Mete TAŞCI TÜİSAG Üyesi

Hayda, yönetmelik (tüzük) niye hatalı olsun, üretimler tüzüğe uymuyor desen daha doğru olmaz mı? Birde tezgahları iyice inceledin mi, kaideler, ayarlı ayaklar olmasın hani tezgahların gönyesinde yerleştirilmesini sağlamak için...

20. kuranarda

kuranarda TÜİSAG Üyesi

Ben de 68 deyim su anda ve 'CE' ile OHSAS,li sorularının yanlis olduğunu düşünüyorum

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica