18 Mayıs 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Hatalı Olan Yada Cevabı Değişmesi Gereken Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. wowozange

wowozange TÜİSAG Üyesi

Sınavdan kalanlar bi dahaki sınava girmek zorunda mı yoksa istediği bir zamanda 2. hakkını kullanabilir mi. Askere gidecemde yardımcı olursanız sevinirim.

2. Goldbergon

Goldbergon TÜİSAG Üyesi

Bu sınavda başarısız olanların, 3 sene içinde ikinci kez sınava girme hakkı bulunuyor.

wowozange bu yazıya teşekkür etti.
  3. namikkemal

namikkemal TÜİSAG Üyesi

istediğin zaman bir sefer daha girebilirsin

wowozange bu yazıya teşekkür etti.
  4. polats

polats TÜİSAG Üyesi

QS 9000 isg yönetim sistemi değildir.

Kalite - Çevre - OHSAS Başdenetçisi

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

alice ve gencay3959 bu yazıya teşekkür etti.
  5. hakaangul

hakaangul TÜİSAG Üyesi

soruda 15 yasını tamamlamıs demiyor ama tamamlamamısta demiyor. soruda yastan bahsetmedigi için 40 cevabı daha uygun cunku ençok kelimesini kullanıyor..

mehmet _86 bu yazıya teşekkür etti.
  6. likable03

likable03 TÜİSAG Üyesi

B Kitapçığı
    21.Soru 4.Soru 45.Sorulara
    İtiraz dilekçemi hazırladım yarın ilk işim en erken giden posta yöntemiyle göndericem. Duyarlılığınızı bekliyorum. 3 soru 30 TL

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

mrplayman ve gencay3959 bu yazıya teşekkür etti.
  7. polats

polats TÜİSAG Üyesi

Daire tezgahlarında yükselik için birim belirtilmemiş bu soruda iptal edilir muhtemelen.

gencay3959 bu yazıya teşekkür etti.
  8. gozlemci

gozlemci Guest

Ben bilgi olarak yolladım size.

9. ayşegül d.

ayşegül d. TÜİSAG Üyesi

yarın parayı yatırıp yollayacam ben de iadeli taahhütlü göndersem yetişirmi

10. polats

polats TÜİSAG Üyesi

yanlış sorular hakkında bende dilekçe vermeyi düşünüyorum, düzeltici faaliyet başlatmak lazım sınav sorusu hazırlayanlar hakkında, sorular basitti cevaplar yanlıştı :)

11. FAZIL KARAKÜP

FAZIL KARAKÜP TÜİSAG Üyesi

HANGİ GÜRÜLTÜ

12. hakaangul

hakaangul TÜİSAG Üyesi

aynen öyle. ve cevap a demişler. b daha uygun..

13. juti_juti

juti_juti TÜİSAG Üyesi

soru 81 bende sizin gibi yaptım ama sonra düşününce iş güvenliğini bozan tehlikeli durum diye sorunca cevap şıklarına baktığınız zaman ne yazıkki a şıkkı doğru.

14. rizakaya

rizakaya TÜİSAG Üyesi

SEVGİLİ ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE HEPİNİZE GEÇMİŞ OLSUN.HİÇ KİMSENİN KONUŞMADIĞI VEYA BENİM FARKINA VARMADIĞIM BİR SORU DAHA VAR.BİLMEM SİZ NE DERSİNİZ.A KİTAPÇIĞI 26.SORU HANGİSİ İSG YÖNETİM SİSTEMLERİNDENDİR DİYOR.QS 9000 BİR İSG YÖNETİM SİSTEMİ DEĞİLDİR.SADECE BS 8800 VE OHSAS 18001 OLMASI GEREKİR.O DA CEVAP ŞIKLARINDA YOK.KESİNLİKLE SORUNUN İPTALİ GEREKMEKTEDİR.

likable03 bu yazıya teşekkür etti.
  15. likable03

likable03 TÜİSAG Üyesi

B Kitapçığı
    21.Soru 4.Soru 45.Sorulara
    İtiraz dilekçemi hazırladım yarın ilk işim en erken giden posta yöntemiyle göndericem. Duyarlılığınızı bekliyorum. 3 soru 30 TL

16. mehmet _86

mehmet _86 TÜİSAG Üyesi

b c d şıklarında yükle alakalı a şıkkında zemin ile alakalı bidurum bence

17. Erdem BULUT

Erdem BULUT TÜİSAG Üyesi

Değerli Arkadaşlar,
    Yasal düzenlemesi yeni oturan, sistemin yeni kurulduğu Türkiyemizde İş Güvenliği konusunda bu sınavların sağlıklı bir bilgi bankası olduğunu düşünmüyorum.
    Geçen yıl ki sınavda 10 soru yani % 10 ' unun iptal edilmesi irdelenmesi gereken bir konu. Ankara'da İSGM 'de, dinamik bir kadro birşeyler yapmaya çalışıyor, zamanla oturacaktır .
    İdari birimleri eleştirdiğimiz gibi, İSG Uzmanlığını altın yumurtlayan tavuk zanneden, sorumluksuz bir para kazanma işi/fırsatı sanan , köşe dönücüler, idealizmden uzak olanlar, bu işin kenarından köşesinden geçmemiş, İş Güvenliğini de sertifikadan ibaret sananları da irdelemek, ifade etmek ve eleştirmek gerekir herşeyden önce.
    B Grubu sınavının bazı sorularının yanıtı yanlış açıklandı, bazı sorular anlam çelişkisi,soyutluk, belirsizlik, çok yanıtlılık içeriyor, bu sebeple yarın /Salı sabahı itiraz dilekçemi yollayacağım. Bu gibi konularda harçtan puldan çekinilirmi !
    İtiraz gönderecek arkadaşlara tavsiyem sakın PTT yi kullanmayın zira iadeli taahhütlüyü bile 15 güne teslim ediyorlar, zaman aşımı yaşarsınız. Ben tüm başvurularımı güvendiğim kargo ile yolluyorum ertesi gün ellerinde oluyor Çalışma Bakanlığı Genel Evrak' ın...
    İş kazasız, en değerli varlık ve kaynak olan insan kayıpsız bir Türkiye dileğiyle...

likable03 bu yazıya teşekkür etti.
  18. likable03

likable03 TÜİSAG Üyesi

Abartma arkadaşım bu sorunun neresi yanlış. Süreci baltalamayın herkesin birleştiği sorulara dikkat edin.

B Kitapçığı
    45. Soru QS9000 sorusu
    4. Soru Endüstriyel Hijyen sorusu
    21. Soru Uygun işe yerleştirme sorusu

19. Jeologman

Jeologman Banned

20. Özkan-55

Özkan-55 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar itrazı nereye yapıoruz ve kaç gün içinde itiraz etme hakkımız var.çünkü itiraz süreleri önemli.yazılımı yoksa elektronik yapılabiliyormu?bilgisi olan arkadaşlar paylaşabilirmi?

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica