18 Mayıs 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Hatalı Olan Yada Cevabı Değişmesi Gereken Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. metmak16

metmak16 TÜİSAG Üyesi

67 de kaldım

2. emreisg

emreisg TÜİSAG Üyesi

Hakan bey şu anda dediğiniz sınava (B sınıfı A kitapçığı 28. soru) baktım. Evet gürültü dozimetresi demiş. Fakat şıklara baktığınız taktirde Gürültü Dozimetresi olarak verilmesinde hiçbir yanlışlık yoktur. çünkü oradaki hepsi gürültü ile ilgili ölçüm cihazlarıdır. Bunda bir sakınca yoktur. Oysa ki C sınıfı B kitapçığı 39. soruda şıklar başka etmenlerin ölçümü ile ilgili cihazlar olduğundan bariz bir şekilde Gürültü Dozimetresi yazamazdı. Soru doğrudur.

3. kimyagerhayriye

kimyagerhayriye TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar Alo 147 ' den aldığım bilgiye göre dilekçelerimizi özel kargo şirketleri ile gönderebilir mişiz...

4. Kemal Erdal Çelen

Kemal Erdal Çelen TÜİSAG Üyesi

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Ekli Dosyalar:

kimyagerhayriye bu yazıya teşekkür etti.
  5. Jeologman

Jeologman Banned

Arkadaşlar dozimetre sorusuna itiraz edecek arkadaşlar. 18 mayısta yapılan b grubu a kitapçıpı 28. Soruda dozimetre ifadesi gürültü dozimetresi diye geçmektedir. İtirazınıza delil olarak gösterebilirsiniz

6. GzmGdr

GzmGdr TÜİSAG Üyesi

Bende A kitapçığı 14-24-26-86-88. sorulara itiraz dilekçemi yazıp, ücretini bir güzel yatırdıktan sonra kargoya verdim,hayırlı olsun, umarım vaktinde ulaşır, kargocu adamı tehdit bile ettim:) artık verdiğim paranın hesabını tutamaz oldum

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. -Sinan-

-Sinan- TÜİSAG Üyesi

Bay 100 haklısın, yönetmelikte yazıyormuş...

melik şereflişan, fahriyamac ve mskosen bu yazıya teşekkür etti.
  8. mskosen

mskosen TÜİSAG Üyesi

ellerine sağlık

hbartvinli bu yazıya teşekkür etti.
  9. mskosen

mskosen TÜİSAG Üyesi

hocam kesinlikle iptal olması gereken sorular

10. cavus_123456

cavus_123456 Banned

Arkadaşlar, baş bas bağırıyorlar su kadar uzmana ihtiyac var diye, hatta sınavı bile 2 den 3 çıkarıyorlar, sınav basit olsa itiraz için para kazanamayacakalrdı, böyle saçma sapan sorular sordular, itirazla biraz daha kazanalım, sonra 7-8 soru iptal... Hem devlet kazansın hemde millet... Tahmınım 64-69 arası geçer bu sorularla... Yetkillilerin hepsi bence bu durumun farkında... Hakkımızda hayırlısı olsun. SAYGILAR

melik şereflişan ve Bayman bu yazıya teşekkür etti.
  11. altasege

altasege TÜİSAG Üyesi

arkadaslar suan csg yanindaki hazine mustesarligindayim para sorun degil esim burada calisiyor bana mail ile gerekceli olarak itirazlarinizi bildirin simdi istannuldaki arkadaslarda hazirliyor ben elden bizzat teslim edicem bende ogretmenim altasege@hotmail.com

mehmet hanifi, fahriyamac, ali_07 ve 3 kişi daha buna teşekkür etti.
  12. Engin.arslan

Engin.arslan TÜİSAG Üyesi

İtirazınıza cevap aldığınızda sonuçlar hakkında bilgilendirme yapabilir misiniz?

13. ekorucu

ekorucu TÜİSAG Üyesi

Kesinlikle yargılamak için değil gittiğiniz kursta size gürültü ölçümünün dozimetre ile yapıldığı , dozimetrenin A skalasının kullanılması gerektiği anlatılmadı mı ?

emreisg bu yazıya teşekkür etti.
  14. semilalp

semilalp TÜİSAG Üyesi

A kitapçığı 24,86,88 itiraz ettim.

melik şereflişan, fahriyamac ve kimyager bu yazıya teşekkür etti.
  15. Jeologman

Jeologman Banned

Hocam okadar emin olmayalım. Ben de dahil hiç kimse umuda kapılmasın. Bende 69 dayım. Yalnız umuda kapılmak yerine mantıklı itirazlarımızı gerçekleştirmeliyiz. Nasılsa sitedeki arkadaş itiraz edeceğini söyledi diyip kimseye güvenmemek lazım. Ben 60 liraya kıyıp itirazımı yapacağım ancak bu konuda kimseye güvenmeme lazım. Her sene olduğu gibi en 5-7 soru iptal edilecek tabi itiraz eden olursa .

16. Jeologman

Jeologman Banned

Gürültü dozimetresi denildi. B gurubuna gürültü dozimetresi diye soruluyorsa aynı gün olan sınavda bizede gürültü dozimetresi diye sorulacak. Siz b gurubunun sorularına bakmadınız hethalde.

17. emreisg

emreisg TÜİSAG Üyesi

B sınıfı A kitapçığı 28. soru gürültü dozimetresi demiş şıklara baktığınız da Gürültü Dozimetresi olarak verilmesinde hiçbir yanlışlık yoktur çünkü oradaki hepsi gürültü ile ilgili ölçüm cihazlarıdır. Bunda bir sakınca yoktur. Oysa ki C sınıfı B kitapçığı 39. soruda şıklar başka etmenlerin ölçümü ile ilgili cihazlar olduğundan bariz bir şekilde Gürültü Dozimetresi yazamazdı. Soru doğrudur saygılar.

18. yahel

yahel TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar ben de öğleden sonra dilekçemi vereceğim Ankarada herhangi bir ziraat bankasına parayı yatırdığımda havale bedeli alınıyor mu ?

Bankamatikten yatırılabiliyor mu ?

İşlemi yapan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?

19. Ersin Özkan

Ersin Özkan TÜİSAG Üyesi

20. agurer

agurer TÜİSAG Üyesi

Dursun Vural dedi:
    A kitapciginda 2-26-36-86-88 nolu sorularin iptal olacagini dusunuyorum isyeri hekimi-is guvenligi yonetim sistemi-CE-daire testere-kansorejen ve mutojen madde​
    Belirtmiş olduğunuz a kitapçığı 26 86 88 nolu sorulara (b kitapçığında 45 97 99) itiraz etmek istiyorum. iş yoğunluğundan dolayı vakit bulamayacağımı düşündüğüm; itiraz dilekçesine eklenecek olan ilgili gerekçeleri -eğer mümkün ise- tarafıma göndermenizi rica ediyorum. aligurer@gmail.com
    ve ayrıca b 43 a grubu 24 nolu gürültü kontrolü sorusu ile ilgili gerekçe de talebimdir. sınavı en kötü ihtimal ile 75 puanla geçmiş görünüyorum fakat bu suistimal edilen sorulara itiraz etmemek elde değil.
    A Kitapçığı 24 26 86 88 nolu gerekçeleri iletirseniz bende kargo edebilirim, 2 haftalık sınav hazırlığının ardından çok yoğun çalışmaktayım.

EEK ve Kemal Erdal Çelen bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica