18 Mayıs 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Hatalı Olan Yada Cevabı Değişmesi Gereken Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. esmeray

esmeray TÜİSAG Üyesi

malesef bende öyle düşündüm

2. fikret Baydar

fikret Baydar TÜİSAG Üyesi

A kitapçığı 32.soruda cevap D şıkkıdır.Ancak sorunun I.maddesi nedense gözden kaçıyor.Ancak düşük sıcaklıkta yani soğuk ortamlarda tam vücut titreşimi olur.
    Selamlar

3. esmeray

esmeray TÜİSAG Üyesi

bencede ben bu soruya itiraz edicem

4. cihan mert

cihan mert TÜİSAG Üyesi

soruda ancak kelimesinin anlamı en fazla kurşun en fazla 4 yaptığımız doğru ama yönetmelikte soru ve cevabı aynı yani yönetmeliğe göre doğru koskoca adamlar yönetmelik yapmışlar türkçeden habersiz yapmışlar ne yazıkki

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. semihisg13

semihisg13 TÜİSAG Üyesi

herkese merhaba biliyorum herkesin ağırına gidiyor hem hatalı sorular hem de para yatırıyoruz fakat bunu yapmamız lazım rahat 10 soru bence hatalı yarın son gün dilekçelerimize Bakanlıktan giriş yaptırmamız gerekiyor

6. esmeray

esmeray TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar birlikte hareket edeersek bir anlam kazanır bence herkes burdan itiraz edeceği soruları ve kitapçıklarını belirtsin.hepimize yazık bu kadar emek boşa gitmesin

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Kemal Erdal Çelen bu yazıya teşekkür etti.
  7. semihisg13

semihisg13 TÜİSAG Üyesi

birde isg yönetim sistemi değildir sorusunun dogru cevabı bıle yoktu sıklarda forumda bu soruya yonelık fazla bir tepkı goremedım

8. melihtaşkın

melihtaşkın TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar itiraz edilen soruların kabulü tam olarak kaç gün içinde belli olur bilgisi olan var mı ?

9. Gazihan YILDIZ

Gazihan YILDIZ TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar A kitapçığı 2,24,26 ve 43 'üncü sorulara bugün resmi olarak itiraz edip belgeleri bakanlığa gönderdim.

Barış12 ve Hakan büyükşimşek bu yazıya teşekkür etti.
  10. Kemal Erdal Çelen

Kemal Erdal Çelen TÜİSAG Üyesi

Yürürlükten kalkan nedir Kürşat bey? Söz konusu soru hangi yönetmelik veya kanunda yer alıyor? Ben de itiraz edeceğim de!.......

11. Mehmet ÖZKAN

Mehmet ÖZKAN TÜİSAG Üyesi

hanımefendi takdir edersiniz ki iş tezgahları derken yapılan işlem mikrometre ve kumpasla ölçüm yapılır buda mm cinsinden yazılır. cm birimiyle ölçüm inşaat işlerinde yapılır, inşaat işi ile ilgili bir soru olsa bile cm diye belirtmesi gerekirdi üniversite eğitiminde sonuç %100 doğru olduğu halde puan alamadığımız sorular oldu sebebi birim yazmamış yada yanlış yazmış olmamızdı.

m mır, FATİH RIFAT AY ve cann cann bu yazıya teşekkür etti.
  12. Kemal Erdal Çelen

10 gün içinde

melihtaşkın bu yazıya teşekkür etti.
  13. sau

sau TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bir şey rica edeceğim bir süre soruların yorumu yerine itiraz edenler itiraz ettikleri soruları yazarsa (tabi belgelerin elden teslimi yapılarak) çok sevinirim. ben yarın elden bakanlığa itiraz dilekçesi vermeyi düşünüyorum. ona göre organize olalım. yani burda şu soru yanlış bu soru yanlış deyipte hiç itiraz etmezsek biraz komik olacak. şimdiden teşekkürler...

14. melihtaşkın

melihtaşkın TÜİSAG Üyesi

ben 75 inci sayfada bir dilekçe örneği yayınladım hemde gerekli açıklamalarıyla birlikte..işinize yarayabilir

15. Kemal Erdal Çelen

ilgisizlik ve alakasızlık nedeniyle eşleştirme uygunsuz olduğu için doğru yanıt olarak kabul edilmiştir.

16. Kürşat Dolayman

Kürşat Dolayman TÜİSAG Üyesi

b
    unu yolladınmı onu de bana yolladıklarınızı soyleyin arkadaş

mskosen ve FATİH RIFAT AY bu yazıya teşekkür etti.
  17. melihtaşkın

melihtaşkın TÜİSAG Üyesi

bugün itibariyle yollanmış bulunmaktadır :)

18. uğur türker

uğur türker TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar dost acı söyler.Benim adım dost,
    Evet gerçekten yanlış sorular var gibi. ama bazı arkadaşlar artık .Adam yönetmelikte yazan cümleyi birebir sormuş.bizim arkadaş yapamamış 15 gün duş temizliği için çok.ben itiraz edicem demiş.lütfen araştırın öyle itiraz edin.
    e yerine i yazılmış yazım hatası varmış itiraz edecekmiş.Et tabi en doğal hakkın.benden söylemesi dozimetre sorusu başta olmak üzere o soruların birçoğu iptal edilmeyecek.

Burası TÜRKİYE kimse hatasını kabul etmez.bakın görün. ya 2 soru iptal olur yada 3 soru. 100 soruluk sınavın 9unu iptal edipte hiç bir devlet kurumu kendini madara etmez.65 alıyorum 5 soru iptal olurmu diye yazan arkadaşlara benden tavsiye ağustosta sorular bu sınav gibi çok kolay olacakmış!!!

mehmetkoc bu yazıya teşekkür etti.
  19. Kürşat Dolayman

Kürşat Dolayman TÜİSAG Üyesi

şu şekilde hocam 2 ve 3 iş günü kavramı vardı eski yönetmelikte şimdi 2 ve 3 iş günü kavramı kalktı ve 3 iş günü kavramı geldi bu şekilde ama etmeyin kesinlikle iptal olmaz sınav eski mevzuata göre ben tepki için ettim sadece kalkan bilgiyi güncel sınavda sordukları için saçma geldi bana

20. Kemal Erdal Çelen

İtirazlarım aşağıdadır. Paylaşmak ve yararlanmak isteyenlere

Ekli Dosyalar:

Secil turan ve Hakan büyükşimşek bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica