18 Mayıs 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Hatalı Olan Yada Cevabı Değişmesi Gereken Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Kayır

Kayır TÜİSAG Üyesi

evet bence de hijyenle alakalı bir durum yok.saçma....

hasan kalem bu yazıya teşekkür etti.
  2. Kübra AYDIN

Kübra AYDIN TÜİSAG Üyesi

Ce sorusunun hatalı olduğu konusunda sizlere katılıyorum.
    Iki tane doğru şık verilmesi zaten zor olan sınavı
    kazanılması daha da zor hale getiriyor.
    Kesinlikle itiraz edilmeli..

mskosen bu yazıya teşekkür etti.
  3. darkangeleus

darkangeleus TÜİSAG Üyesi

kesinlikle doğru bir tespit basvuru yapacagımız soruların ıcıne eklenmesı gereken bır soru

mehmet _86 bu yazıya teşekkür etti.
  4. Jeologman

Jeologman Banned

İşçinin pozisyonu nu değiştireceğinden bahsediyor soru. Bu da işçinin yere yatabileceği vb anlama geliyor. Bu yüzden hijyenik olması lazım

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. heozbek

heozbek TÜİSAG Üyesi

Benim kurs notlarında var .ARGE Antalya

6. sau

sau TÜİSAG Üyesi

genç işçi konusunu bir iş müfettişi hoca sınavdan bir gün önce açıklamıştı. hiç tartışmasız 15-18 yaş olarak belirtti. bende gayet saçma sapan bir nedenden dolayı o soruyu yanlış yaptım. sınavda sonrada baktım ve bu konuda itirazımız kabul edilmez.
    ancak testere sorusu ve emniyet kemeri sorusuna itirazı kendi dilekçemde belirteceğim.
    iyi geceler...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Kayır

Kayır TÜİSAG Üyesi

soruda yükün diyor ama cevap yükten değil zeminden kaynaklanıyor.
    dikkat edersen.doğru bence...

faruktoksoy ve didem27 bu yazıya teşekkür etti.
  8. miraç pekmezci

miraç pekmezci TÜİSAG Üyesi

Bence banko iptal edilmesi gereken soru yanma ile ilgili sorudur. Yanıcı madde ve oksijen yeterlidir. KESİNLİklE EMİNiM İDDİA EDİYORuM. ısı kaynağına gerek yoktur. Madde + O2 bir yanma reaksiyonudur. Arkadslar hepimiz sayisalciyz lise 1 den beri kimya görüyoruz. Neden kimse bu soruyu tartışmıyor. O sorunun cevabı 1 ve 2 olmalı.

9. Ulaş Adanur

Ulaş Adanur TÜİSAG Üyesi

sen kömürün açık havada durup dururken yandığını gördün mü hiç?

10. miraç pekmezci

haklisin dünyada kömürden başka yanıcı madde yok. Rabbim sana hidayet versin

11. hasso basso

hasso basso TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar gittiği eğitim kurumundan mesaj gelen varmı su sorular hatalı oldugunu dusunuyoruz dıye varsa hangi sorular........
    cevaplarsanız sevinirim....

12. Ulaş Adanur

Ulaş Adanur TÜİSAG Üyesi

amin. hangi yanıcı madde ile oksijen etkileşime girip yanmaya başlıyor durup dururken sence

13. miraç pekmezci

Demir oksit nasıl oluşuyor abicim. Bu bir yanma reaksiyonu değil mi

14. zappie

zappie TÜİSAG Üyesi

Ben gordum. Hatta depoladigim bugday kepeginin kor haline geldigini de gordum.

15. sedini31

sedini31 TÜİSAG Üyesi

pamukta yanar abicim görmüşlüğümüz var ambarlar havalandırılmazsa kendılıgınden yanar

16. hasso basso

hasso basso TÜİSAG Üyesi

hiç birinize mesaj gelmedi mi veya sormadınızmı eğitim kurumuna ? :D

17. sedini31

sedini31 TÜİSAG Üyesi

bizde o konuya degındık ama ortalık sakinleşsin diye bekliyorlar heralde...:)

18. Ulaş Adanur

Ulaş Adanur TÜİSAG Üyesi

içeride ki hareketlenmeden oluşan reaksiyon sonucu ısı ortaya çıkmıştır orda ısı kaynağı gereklidir yanma için demirin oksitlenmesi içinde kuru demir oksitlenmez mutlaka bir rutubete maruz kalmıştır neyse uzatmayayım inşallah sizin istediğiniz gibi iptal olur soru

19. ü.okur

ü.okur TÜİSAG Üyesi

reaksiyon yazılırken urunlere gecişte oklar koyulur ve lisede özellikle yeni ögrenenler için okların uzerine ısı yazılırdı...

hasan kalem bu yazıya teşekkür etti.
  20. hasso basso

hasso basso TÜİSAG Üyesi

her ne olursa olsun bir ateşlenmeyi sağlıyıcı(örneğin ortamdaki ısı ve ye elektiriklenme kıvılcım) , gerekli oksijen ki vardı yuzde 21 soylememe gerek yok bide yanıcı madde bu pamukta olur bugdayda olur ama dogada bu ucu olmadan hıc bısey kendı kendıne yanmaz ......

sedini31 bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica