18 Mayıs 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Hatalı Olan Yada Cevabı Değişmesi Gereken Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. İşGüvUzman

İşGüvUzman TÜİSAG Üyesi

bugün itibari ile tam 16 adet soruya A2,A24,A81,A9,A14,A26,A86,A88,A28,A,33,A57,A43,B55,B21 ve B93 olmak üzere tam 16 soruya 5 arkadaş ortak dilekçe vererk itiraz ettik.umarım işe yarar...

2. İşGüvUzman

İşGüvUzman TÜİSAG Üyesi

b93 değila93 yanlışlık için özür dileirm

3. Kemal Erdal Çelen

Kemal Erdal Çelen TÜİSAG Üyesi

B kitapçığı Soru 45 iptale değil yanıt değişikliğine uğrar. Yani A şıkkı doğru olarak kabul edilir. Bu şıkkı işaretlemeyenler puan alamazlar. Bilginiz olsun.

mayyuzlu ve Isgms bu yazıya teşekkür etti.
  4. schumi87

schumi87 TÜİSAG Üyesi

mrb lar..bugün saat 11.30 sularında 20144 evrek nolu dilekçe ile 6 soru için Bakanlığa itiraz başvurusu yapmış bulunmaktayım.bilgilerinize...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Kemal Erdal Çelen, yakops51, m mır ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  5. snnsvr

snnsvr TÜİSAG Üyesi

HOCAM ELİNE KOLUNA SAĞLIK ÇOK GÜZEL HAZIRLANMIŞ ANCAK ISG YÖNETİM SİSTEMLERİ SORUSU , GÜRÜLTÜYÜ PLANLAMAK, İŞVERENİN HAVLU VERMESİ GEREKİR DENEN SORU VE OKULU BİTİRMİŞ ÇOCUKLARIN ÇALIŞMA SÜRESİ SORULARI İÇİNDE DİLEKÇE YAZACAK MISINIZ? BUNLARDA KOLAYCA İSPATLANACAK SORULAR.

Cabir ve Kemal Erdal Çelen bu yazıya teşekkür etti.
  6. hdy

hdy TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar eğer bu iptaller gerçekleşirse ne zaman yayınlanacak acaba bilen var mı?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. fatihergin

fatihergin TÜİSAG Üyesi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından:
    Kişisel Koruyucu Donanımların İşyerlerinde Kullanılması Hakkında Yönetmelik*
    (*11/02/2004 tarih ve 25370 sayılı Resmi Gazetede yayımlanmıştır)

MAdde 4.

B) Aşağıda belirtilenler, yukarıda tanımı yapılan kişisel koruyucu donanımdan sayılmaz:
    a) Özel olarak çalışanın sağlığını ve güvenliğini korumak üzere yapılmamış sıradan iş elbiseleri ve üniformalar,
    b) Acil kurtarma servislerinin kullandıkları ekipman,
    c) Askerlerin, polislerin ve diğer kamu güvenlik güçlerinin giydiği ve kullandığı kişisel koruyucular,
    d) Kara taşımacılığında kullanılan kişisel koruyucular,
    e) Spor ekipmanı,
    f) Nefsi müdafaayı veya caydırmayı hedefleyen ekipman,
    g) Riskleri ve istenmeyen durumları ikaz eden, taşınabilir cihazlar.

8. filizt

filizt TÜİSAG Üyesi

nasıl takip edeceğiz ki artık çalışma durumlarına göre ya işleme alırlar yada bekletirler

9. Turgay Demir

Turgay Demir TÜİSAG Üyesi

söyle soralım soruyu...yetersiz aydınlatma tehlikemidir ? iş kazası riskmidir?

10. filizt

filizt TÜİSAG Üyesi

Sevgili arkadaşım sınav çok garipti anlatım bozuklukları hatalar ve bi okadar gariplikler dizisinden ibaretti insanlar incelediğinde bir çok ortak soruda karar kıldı ben muhtemelen sınavı geçtim tam hatırlayamıyorum en kötü senaryoya göre düşünüyorum fakat imkanım var ise edebildiğim kadar gerekçesi olan soruya itiraz ederim tabi ki çalışan hakkını alsın fakat sınava girebilmek için bile herkez bir cok emek harcıyor sen sınava giren insana 0 bilgili diyemezsin temel eğitimini almış stajını tamamlamış belirli bir mantık çercevesinde düşünen insanlar en kötü ihtimal bir sonraki sınavda kazanacak olan insanlar bence sınava giren herkez geçmeli tabii senin fikrinede saygılıyım fakat ihtiyacım olmadığı halde 10 soruya itiraz gerekçem bu sekilde özetlenebilir.

mayyuzlu, C@hit, chanylmaz ve 2 kişi daha buna teşekkür etti.
  11. figen1903

figen1903 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar seçtiğiniz dersane çok önemli.Bizler bir hata yaptık istanbul maltepede rekor(eğitim yönetim ) adlı dersaneye gittik. Çok pişmanız çok.Adamlar paraları aldılar arayan soran yok.
    Tanıdıklarınıza söyleyin gitmesinler.
    Nezaman sonuçlanır acaba dilekçeler bilen var mı ?

12. muhendishi

muhendishi TÜİSAG Üyesi

Herhalde doğru adres o. :)
    Çünkü benim de dilekçem YURTİÇİ KARGO aracılığıyla MEHMET İLHAN'a teslim edildi.

13. larantalya

larantalya TÜİSAG Üyesi

Bu soruya itiraz eden oldumu arkadaşlar??

14. GzmGdr

GzmGdr TÜİSAG Üyesi

Ersin bey kursu beklemeyin bunların sadece alacakları parayı takip etme arzusu var, aldım paramı gerisine karışmam. Siz buradaki arkadaşların oluşturmuş olduğu itiraz dilekçeleri örneklerinden faydalanın.

15. GzmGdr

GzmGdr TÜİSAG Üyesi

Bende yurtiçi ile gönderdim aynı kişi teslim almış, umarım alakasız biri değilde gelen evrak kısmı personelidir.

16. Kemal Erdal Çelen

Kemal Erdal Çelen TÜİSAG Üyesi

Vallahi o kadar yoruldum ama yazsamda çok da istiyorum ama zaman iyice daraldığı için de yararsız olcak diye düşünüyorum. Bir de dersaneye gidip orada bir faydam olur mu diye şimdi çıkıyorum. Hoşçakalınız

17. Ersin K

Ersin K TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar bu itirazlar ne zaman sonuçlanır ne zamna haberimiz olur.

18. mskosen

mskosen TÜİSAG Üyesi

A KİTAPÇIĞI SORU 36 CEVAP A OLARAK VERİLMİŞ B DEĞİL SORU DOĞRU HİÇ BİR SORUN YOK

19. bhutjolokia

bhutjolokia TÜİSAG Üyesi

Acil kurtarma ekiplerinin, askerlerin, polislerin kullandığı donanımlar kişisel koruyucu donanım değildir diye yönetmelikte yazmasına rağmen bazı arkadaşlar BENCE sayılması lazım diyor. Çok enteresan.

ali güntepe ve Bayman bu yazıya teşekkür etti.
  20. irmik

irmik TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar, şimdi kurumuz bir açıklama yapmış, dilekçesini ulaştıramayan arkadaşlara belki yardımı olur, fax yoluylada kabul ediliyormuş bilginize

SAYIN KURSİYERLER SORULAR İLE İLGİLİ İTİRAZ DİLEKÇESİNİ BU FAX NUMARASINA DİREK FAXLAYABİLİRSİNİZ..FAX YETERLİDİR.

FAX NUMARASI: 0312 215 50 28

Kemal Erdal Çelen bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica