18 Mayıs 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavına Nerede Giriyorsunuz ?

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Water

Water TÜİSAG Üyesi

başarılar:)

2. barisnistelrooy

barisnistelrooy TÜİSAG Üyesi

taksiyle daha rahat gidersiniz ama 30-40 liradan aşağı tutacağını sanmıyorum.

3. barisnistelrooy

barisnistelrooy TÜİSAG Üyesi

Aştinin üst katından çıkarsanız 100-150 mt ileride yaya üst geçidi göreceksiniz. Oranın altında Balgat dolmuşu bulabilirsiniz.

4. Murat KOÇAK

Murat KOÇAK TÜİSAG Üyesi

Yeni OTel-Ulus dan yer ayıran var mı arkadaşlar

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. mehtapoz

mehtapoz TÜİSAG Üyesi

karapürçek ortaokulu ile görüştüm..yazı gelmiş..okulumuz orası arkadaşlar..google da gösterilen merkezdeki yerin yanlış olduğuna dair bildirimde de bulunulmuş..''içiniz rahat olsun okul burası'' denildi..bilginize..

USlan ve ayya bu yazıya teşekkür etti.
  6. kbyr

kbyr TÜİSAG Üyesi

Ben de Ankara Fen Lisesi'nde giriyorum.
    Benim de araştırdığım kadarıyla Kızılay Güven Park'dan Çiğdem Mahallesi dolmuşuna binip, inilen noktadan 200m yokuş yürüyüp varılabiliyor.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

hlyfizik bu yazıya teşekkür etti.
  7. e.albayrak

e.albayrak TÜİSAG Üyesi

ankara lisesi

8. ufukferi

ufukferi TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar bende aynı okuldayım Eskişehirden YHT ile geleceğim okul yakın gibi GAR a ama araştırdınız mı yürüme mesafesindemiymiş.??

9. toreto_brs

toreto_brs TÜİSAG Üyesi

ben Hayme Hatun Da giricem Karapürçekle arasında 600-700mt var gibi gözüküyo ben de taksiyle gitmeyi düşünüyorum otobüsle gelicem 6-6,30 gibi aşti de olucam eğer size uyarsa veya bu şekilde düşünen başka arkadaşlar varsa gidebiliriz..

10. imsiyat

imsiyat TÜİSAG Üyesi

Atıfbey ioo / Altındağ .

Otel için şu an görünen Altındağ'da yer yok . Ulus yada Kızılay'dan gitmek ne kadar sürer bilgisi olan var mı ? Altındağ'da otel bulamazsam ( ki şu an için zor görünüyor ) Ulus veya Kızılay'da kalmayı düşünüyorum ama okula ulaşmam ve hangi araçlarla daha mantıklı olduğu konusunda bir fikrim yok .

Bilgisi olan ve yardım edebilecek kimse var mı :)

11. eyuksek78

eyuksek78 TÜİSAG Üyesi

hayme hatun orta okulu bende 6-6:30 otogarda bende olurum işallah topluca gitmek isterim orada birbirimizi bulalım derim

12. eyuksek78

eyuksek78 TÜİSAG Üyesi

hayme hatun ortaokulunda girecek arkadaşlar sınava beraber gidip, sınav sonrası beraber toplantıya geçeriz. inşallah

13. masum123

masum123 TÜİSAG Üyesi

dostlar ALTINDAĞ TİCARET MESLEK LİSESİ SALON 37 DE OLAN VARMI??

14. ufukesme

ufukesme TÜİSAG Üyesi

bende karapürçek ortaokuluna gideceğim.Ama ben izmir'den 08:00 civarı geleceğim.Beklerseniz beraber gideriz.telefonum 05335693063

15. ayya

ayya TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar merhaba. ben bugün meb ilce ye gittim. listelerimiz okula dün öğleden sonra gönderilmiş. bana listeyi gösterdiler. malesef bizim karapürçek uzakta olan. açık adresinide Karapürçek mah. 478 sok no: 2 karapürçek altındağ diye verdiler.hatta şöyle birşeyde söyledi oradaki arkadaş. ya busefer bizim bildirmediğimiz okullara bile sınav koymuşlar buda onlardan biri dedi. yani talep fazlaydı demekki.
    Ulaşım için belki şöyle bişey yapılabilir Ankara dışından gelecek arkadaşlarım için tabi ki. terminalden bentderesine kadar taxi oradan dolmuşları varmış daha hızlı ve ekonomik vede güvenli diye düşünüyorum. yani her taxi bentderesini bilir. :))
    yinede o güne kadar haberleşiriz daha.
    google a karapürçek orta okulu yazdığımızda ulucanların arkasında aktaşın oralarda biryerlerde daha veriyo..
    şimdiden başarılar herkese...

mehtapoz bu yazıya teşekkür etti.
  16. ufukesme

ufukesme TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar altındağ-karapürçek ortaokulunda sınava girecekler Ben cuma gece 23:59'da otobüsle ankaraya geleceğim.Aşti'de 08:00'de beraber toplanıp taksiyle gidelim.Herkes birbirine ulaşsın karışıklık olmasın.benim telefonum 05335693063

17. isgerkann

isgerkann TÜİSAG Üyesi

abdurrahman şengel ortaokulu, çankaya

18. engineer17

engineer17 TÜİSAG Üyesi

mrb, benim okul da yıldırım beyazıt anadolu lisesi. Google mapsten baktım Atıfbey'in yanında. Ulustan dolmuş var mı oraya? ya da kızılaydan nasıl gidebilirim biliyor musunuz? tşk

19. hülya özayvaz

hülya özayvaz TÜİSAG Üyesi

ben maltepede kalıcam acaba ordan dolmuş varmıdır. int sitesinden ararştırdıysan linki paylaşırmısın

20. Hakan büyükşimşek

Hakan büyükşimşek TÜİSAG Üyesi

slm.bende aynı okuldayım 7 nolu salon.ulustan bu okula nasıl gidilir biliyormusunuz

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica