18 Mayıs 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavına Nerede Giriyorsunuz ?

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. mehmetbilgin

mehmetbilgin TÜİSAG Üyesi

Gazi Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

bütün sayfalara baktım başka giren yok :( tek miyim

2. Water

Water TÜİSAG Üyesi

bende

3. BAŞAK ÜNVER

BAŞAK ÜNVER TÜİSAG Üyesi

Hayme Hatun İÖO Altındağ

4. Water

Water TÜİSAG Üyesi

iskitler endüstri meslek lisesi altındağ

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. tugba13

tugba13 TÜİSAG Üyesi

taksiyle gitsem cok mu uzak olur

6. tugba13

tugba13 TÜİSAG Üyesi

utem de kalacağım oyuzden taksiyle geçsem daha mantıklı deil mi çok yazmaz ddeğilmi

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. yasemin47

yasemin47 TÜİSAG Üyesi

altındağ mehmet akif ersoy lisesi kurtuluş arası kaç dakika

8. yasemin47

yasemin47 TÜİSAG Üyesi

kurtuluştan altondağ mehmet akif ersoy lisesine nasıl gidebilirim yardımcı olabilirmisiniz

9. yavuzlab

yavuzlab TÜİSAG Üyesi

altındağ mehmet akif ersoy lisesi

10. Ahmet Y.

Ahmet Y. TÜİSAG Üyesi

Selamlar verdiğim sözü tutayım, Ankara dışından gelecek ve KARAPÜRÇEK ORTAOKULUNDA sınava girecekler için;

Ankara dışından otobüs ile gelecekler için; AŞTİ terminalde indikten sonra ANKARAY'ı kullanarak Kızılay'da ineceksiniz Atatürk bulvarı üzerinde Sıhhıye istikametine giderken BÜYÜK ÇARŞI nın tam öününden "320" KARAPÜRÇEK otobüsü kalkmakta bu otobüs malesef 30-40 dk aralıklarla gelmekte yolculuk yaklaşık 40-60 dk sürüyor. Kızılıy'dan sonra sırayla Gençlikparkı(Numune hastanesi tarafı)-Ulus-Bentderesi-Sitelerden geçiyor.

Tren ile gelecek arkadaşlar ULUS gardan çıktıktan sonra hafif solda Ankara Arena'yı ve yanında 19 Mayıs Stadını göreceksiniz onların karşısından yine aynı "320" sayılı otobüs geçmekte.

Ben bugün yukarıda anlattığım yolu denedim, bunun dışında Sıhhıye köprüsü üstünden 312, 321 ve 322 sayılı KARAPÜRÇEK otobüsleri ve ya ULUS-BENTDERESİ ve ULUS-SİTELER dolmuşları da yine okulun önünden geçiyor dolmuşlar otobüslere göre çok daha sık geçiyor. Okulu 1 gün öncesinden gidip görmenizde yarar var gerçekten merkeze uzak bir noktada. SIHHIYE'ye gitmek içinde KIZILAY'da indikten sonra METRO işaretlerini takip ederek METRO'ya binebilirsiniz 1 durak sonra SIHHIYE'de olacaksınız buradan çıktığınızda köprüyü görebilirsiniz üstüne çıkmak için merdivenler mevcut.

AŞTİ--->>KIZILAY ANKARAY ile yaklaşık 20-30dk sürer. KIZILAY-SIHHIYE metro ile yaklaşık 2-3dk, bekleme süreleriyle bu zaman 10-12 dkları bulabilir.

http://mebk12.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/06/01/711877/okulumuz_hakkinda.html bu linkten okul hakkında ve ulaşımla ilgili bilgileri görebilirsiniz.

http://www.ego.gov.tr/mobil/ (android ve ya iphone sistem kullananlar telefonlar vs. için Ankara belediyesinin otobüslerle ilgili hizmetini kullanabilirsiniz.)

http://www.ego.gov.tr/parts/egohareketsaatleri.asp bu linkten otobüs hatlarını görebilirsiniz.

(NOT:Bu yazı tamamen yardım amaçlı paylaşılmıştır oluşacak yanlışlıklardan ötürü sorumluluk kabul etmek istemiyorum.)

Murat KOÇAK, USlan, toreto_brs ve 3 kişi daha buna teşekkür etti.
  11. b.arslan

b.arslan TÜİSAG Üyesi

13 ekim iöo okulunda sınava giriyorum. aynı okulda giren varsa ve sıhhıye , h. tepe hast. o civardan gidecek varsa birlikte taxi tutabiliriz.:):)

12. fatihkirtay

fatihkirtay TÜİSAG Üyesi

Ankara altındağ
    Telsizler ilköğretim okulu
    herkese basarılar...

13. yasemin47

yasemin47 TÜİSAG Üyesi

kurtuluştan altındağ mehmet akif ersoy lisesine otobüsle nasıl gidebilirim

14. caferyetim

caferyetim TÜİSAG Üyesi

balgat teknik ve endüstri meslek lisesi

15. caferyetim

caferyetim TÜİSAG Üyesi

aştiden balgata nasıl gidebilirim bilen var mı acaba

16. güneş uzman

güneş uzman TÜİSAG Üyesi

gökçe karataş ilköğretim okulu (dikmen)

17. ayya

ayya TÜİSAG Üyesi

A
    hmet paylaşımlarından ve zahmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. peki okara gittin oralara sahiden sınavımız orada mıymış netleştirdinmi. liste falan asılımı. yoksa diğer karapürçek mi . bilgin varsa paylaşırmısın...

18. metmak16

metmak16 TÜİSAG Üyesi

Batıkent kız teknik ve meslek lisesi-Yenimahalle Merkez

19. ufukesme

ufukesme TÜİSAG Üyesi

altındağ-karapürçek ortaokulu

20. ufukesme

ufukesme TÜİSAG Üyesi

ankaraya otobüslemi geleceksiniz?Bende aynı okulda gireceğim.Ama nasıl gidileceğini bilmiyorum.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica