18 Mayıs 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Ve Işyeri Hekimliği Sınavı

Konu, 'İş Sağlığı ve Güvenliği Hakkında' kısmında nükleerFzk tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. nükleerFzk

nükleerFzk TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar 2013 ocak ayında kursa gidip, mayıs ayı sınavına girmeyi planlıyorum...Ancak ales sınavına da doktora yapmak amacıyla gireceğim...Geçen yıl iki sınav aynı gün olmuş, bu sene böyle birşey olma ihtimali var mı, bu konuda duyuma sahip misiniz???? benim durumumda olanlar varsa sertifika alacağımız kurumlarla konuşalım da bu şikayetimizi bakanlığa söylesinler, geçen yılki haksızlık olmasın bu yıl da....

Berkay Koca bu yazıya teşekkür etti.
  2. umittt

umittt TÜİSAG Üyesi

Endişelenmekte haklısınız tedbir amaçlı bunu iletmekte fayda var doğrusu, riske atılacak bir durum değil.

3. nükleerFzk

nükleerFzk TÜİSAG Üyesi

Kesinlikle öyle...sonuçta insanların sınava girme hakkı var ve iki sınavı aynı gün yapıp bunu engelleme hakları yok...benim alese girememem demek doktorada 1 dönem kaybım demek...o zaman İSG FRM yöneticileri duysun sesimizi de çalışma bakanlığını bu konuda uyarsınlar...

4. aytaç günal

aytaç günal TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar 2013 yılın da ales sınavı 12 mayıs 2013 te olacak umarım ales ile bu sınav çakışmaz umarım bu sınav 19 mayısta olur. sizler ne dersiniz ??? bilginiz ???

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. burcugozacan

burcugozacan TÜİSAG Üyesi

ŞUBATTA BELLİ OLACAK TARİH ÇSGB NIN INTERNET SİTESİNDE AÇIKLANACAK

gencay3959 bu yazıya teşekkür etti.
  6. fandre

fandre TÜİSAG Üyesi

bugün aldığım duyuma göre isg sınavı da 12 MAYISta olabilirmiş..gittiğim kursta böyle bi söylenti vardı.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. aytaç günal

aytaç günal TÜİSAG Üyesi

kötü bir söylenti ya normalde ales sınavı ve kpds sınavı arka arkaya yapılırdı. 2013 'te ise 12 mayıs ta ales 26 mayıs ta da kpds sınavı yapılacak. umarım iş güvenliği sınavı 19 mayısta olur..........

8. Murat KOÇAK

Murat KOÇAK TÜİSAG Üyesi

Kursumuzda 21 nisan gibi bir tarih verdiler

aytaç günal bu yazıya teşekkür etti.
  9. aytaç günal

aytaç günal TÜİSAG Üyesi

inşallah dediğiniz tarihte olur.... diğer sınavlarla çakışma durumu umarım olmaz..

10. Hüseyin KORKMAZ

Hüseyin KORKMAZ TÜİSAG Üyesi

doğrudur arkadaşlar geçen sene aynı gün olmuştu sınav. Bakanlığa söylendi ama cevap gelmedi hala.

aytaç günal bu yazıya teşekkür etti.
  11. aytaç günal

aytaç günal TÜİSAG Üyesi

umarım bir an önce net bir cevap gelir ya da açıklama olurda endişelerimiz azalır...

12. Neclamandan

Neclamandan TÜİSAG Üyesi

Arkadaslar 4-5 mayista acikogretim sinavlarim var .mayis sınav tarihi bu tarihler de olmaz dimi?

13. Aykut CENGİZ

Aykut CENGİZ TÜİSAG Üyesi

şubatta açıklanır

14. isgeem

isgeem TÜİSAG Üyesi

benim gittiğim kursta da mart sonu olabileceği söylendi malum yılbaşıyla birlikte iş güvenliği uzmanı çalıştırma zorunluluğu olan birçok yer olacak =)) talebi en kısa sürede karşılama amacında olacaklardır bekleyip görelim =))

15. Cem BAYDAR

Cem BAYDAR TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar zaman sabun köpüğü gibidir. hızlı bir şekilde yok olup gider. çok özel durumunuz yoksa sınav tarihini kafanıza takmayın. tüm konulara çalışın. ilgili yasa, tüzük ve yönetmelikleri okuyabildiğiniz kadar çok okuyun çözebildiğiniz kadar çok test çözün. kısacası işi çok sıkı tutun.

16. Kaan SAKA

Kaan SAKA TÜİSAG Yönetici Admin

Arkadaşlar,
    2013 yılının ilk iş güvenliği uzmanlığı ve işyeri hekimliği sınavı 18 Mayıs 2013 Cumartesi günü yapılacaktır.
    İyi çalışmalar.

alevcan bu yazıya teşekkür etti.
  17. chemicalboy

chemicalboy TÜİSAG Üyesi

Kaan bey, tarihi nereden öğrendiniz acaba?

18. Kaan SAKA

Kaan SAKA TÜİSAG Yönetici Admin

19. ENES SAKARYA

ENES SAKARYA TÜİSAG Üyesi

İlgili haberi saat 15:00 ' de forumda konu açarak duyurmuştum.SAYGILARIMLA
    İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı sınav tarihi 18 Mayıs 2013 Cumartesi günü olarak belirlenmiştir. sınav; Ankara'da bulunan Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı okullarda gerçekleştirilecektir.

Henüz eğitim almamış olup, bu sınava katılmak isteyen adayların, yetkili eğitim kurumlarından alacakları Uzaktan eğitim, Yüzyüze eğitim ve Uygulama Eğitimi(Staj) halinde toplam 220 saatlik temel eğitim süreçlerinin, sınav tarihinden en az 45 gün önce tamamlanmış olması gerekmektedir.
    Dolayısıyla; bu süreçten sonraki tarihte eğitimlerini tamamlayan kursiyerler, ancak Ekim 2013 sınavına katılabileceklerdir.

Sınava girecek tüm adaylara başarılar dileriz.

4ykut ve Mrve bu yazıya teşekkür etti.
  20. Levent KAVLAK

Levent KAVLAK TÜİSAG - BAŞKAN TÜİSAG Çalışma Birimi

Arkadaşlar bunu bakanlığa bizzat ileteceğim.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica