18 Mayıs 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Ve Işyeri Hekimliği Sınavı

Konu, 'İş Sağlığı ve Güvenliği Hakkında' kısmında nükleerFzk tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Aykut CENGİZ

Aykut CENGİZ TÜİSAG Üyesi

bu haber dogru mu 18 mayısta mı olcak sınav ben bunu daha önce grubumda söylemiştim yani gönlümüzden geçen tarihti

2. ENES SAKARYA

ENES SAKARYA TÜİSAG Üyesi

Levent bey;yetkili bir kisi olarak ilgilu Mayis.2013 sinavi hakkinda kesin bir tarih bilgisi hakkinda yardimlariniz gerekmektedir.
    Saygilarimla

3. Mrve

Mrve TÜİSAG Üyesi

Peki sınava hangi okulda girceğimiz ne zman belli olacak?

4. arsu.85

arsu.85 TÜİSAG Üyesi

bir şey sorucam kursa gitmeden bu sınava girilmiyor sanırım? Bir de fiyat aralıkları nasıl?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. aykn

aykn TÜİSAG Üyesi

BAKANLIĞIN SAYFALARINDA AÇIKLANMAYAN sınav TARİHİ YAHOO NUN RİSK YÖNETİMİ GRUBUNDAN DUYURULMASININ HİÇBİR DOĞRULUĞU YOK.

6. akoraler

akoraler TÜİSAG Üyesi

bakanlıktan bi hocamız 2013 ilk İSG sınavın, daha aylar öncesinde 18 Mayısta 2013 te yapılması düşünülüyor demişti...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. unal.tubaunal

unal.tubaunal TÜİSAG Üyesi

Mart 2013 te yapılması planlanan iş güvenliği uzmanlığı c sınıfı temel eğitimi başvuru duyurusu çok yakında burada yayınlanacaktır. Bu cümleden sınav martta bilgisine nasıl ulaştınız acaba çok ilginç!

ENES SAKARYA bu yazıya teşekkür etti.
  8. nrdnn

nrdnn TÜİSAG Üyesi

Yanlış anlamışım,yazıyı kaldırdım kafa karıştırmasın diye .

9. kofo

kofo TÜİSAG Üyesi

18 mays 2013 isg sınavının başvurları ne zaman olacak ?

10. burcugozacan

burcugozacan TÜİSAG Üyesi

22 NISAN 3 MAYIS

11. kimyagerhayriye

kimyagerhayriye TÜİSAG Üyesi

bu bilgiye nereden ulaştınız?

12. EKİN KIRAN

EKİN KIRAN TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar ilgili duyuru bakanlığın ilgili sitesinde var. http://www.meb.gov.tr/sinavlar/dokumanlar/2013/duyuru/IsYeriHekim_IsGuvnUzm.pdf
    Ayrıca kursa gitmeden sınava girilemiyor. Uzaktan eğitim ve dershane eğitimi bakanlık tarafından izleniyor. Yoklamalar bakanlığa gidiyor. Sonrasında bakanlıkça onaylı iş güvenlik uzmanının çalıştığı bir yerde 5 gün zorunlu stajınız var. Staj formları okuldan veriliyor ve imzalatılıp tekrar okula veriliyor. Onlarda bakanlığa gönderiyorlar. Ardından bakanlık inceliyor sınav harcı da yatırılmışsa internetten sınav yerleri açıklanıyor. Türkiyede sadece Ankarada yapılıyor şu an. Bende kursu bitirdim yeni staj başladı. mayısta sınava gireceğim.

13. Mekila

Mekila TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar, 18 mayıs 2013 sınav sonuçları ne zaman açıklanır, bilgisi veya tahmini olan var mı?

14. Emine Pamuk

Emine Pamuk TÜİSAG Üyesi

12 haziranda açıklanacak.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica