18 Mayıs 2013 Iş Sağlığı Ve Güvenliği Iptal Edilen Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında ahmet koca tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. umutist

umutist TÜİSAG Üyesi

BENİM BU SAYFADAKİ YORUMUM NEDEN SİLİNDİ ADMİN? KORKTUNUZ MU SORULARI HAZIRLAYANLARA SAÇMA SAPAN İNSANLAR DEDİM DİYE?

2. FAZIL KARAKÜP

FAZIL KARAKÜP TÜİSAG Üyesi

BENCE
    18 MAYIS SINAVI İTİRAZ SONRASI MAĞDURLARI diye yeni konu açılmalı.

En azından bundan sonra ne yapacağımızı ve kaç kişi sınırda olduğunu biliriz.

3. Sebahattin Güneş

Sebahattin Güneş TÜİSAG Üyesi

Herkes için hayırlısı olsun arkadaşlar.çalışma hayatınızda başarılar dilerim.

4. zoz

zoz TÜİSAG Üyesi

(Puan hesaplaması ile ilgili bilgilendirme maili bize ulaştığında bizde sizlerle paylaşacağız. ) Demiş benim kurs , puan hesaplaması ile ilgili açıklama mı yapılacak ? Bilgisi olan var mı

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. seart

seart TÜİSAG Üyesi

dahada puan nasil hesaplama nasil yapilacak deniliyor ya artik size denecek bir seyşey yok

6. zoz

zoz TÜİSAG Üyesi

Kursun gönderdiği maili yazdım arkadaşım önce oku sonra anla yada anlamaya çalış sonra cevap yaz artisliğin lüzumu yok

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. seart

seart TÜİSAG Üyesi

Paylaşma kardeşim yalan yanliş şeyleri sınav duyurusunda var nasil hesaplanacaği bir açip okusan

umutist bu yazıya teşekkür etti.
  8. caneroz

caneroz TÜİSAG Üyesi

bu soruların hepsini doğru yapmıştım zaten 70 aldım galiba,ama garanti olmasıı istiyorum ve ce sorusu ile ,iskelede yapılan emniyet kemeri sorusununda düzeltilmesi gerektiğine inanıyorum,bunlara ne zaman itiraz edebiliyoruz,sınav netleri açıklandıktan sonra mı ?

9. adalet atasoy

adalet atasoy TÜİSAG Üyesi

Merhaba ben sabah 18 mayıs iptal edilen soruları görüyordum şimdi neden yok acaba

10. ahmt cntr

ahmt cntr TÜİSAG Üyesi

çünkü 2. sayfadasın yuh artık bunu bıle beceremıyorken isg nasıl olacak...?

11. ahmet koca

ahmet koca TÜİSAG Üyesi

Koptum valla bu cevaba.Süpersin hocam.

12. gzd88

gzd88 TÜİSAG Üyesi

yok artık yaaa yok artıkkk gülme krizi geldi resmen

13. asdu

asdu TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bunlar gerizekalı herhalde.yoksa özeliklemi bunu yapıyorlar.iptal edilmesi gereken sorular iptal edilmiyor ancak bariz doğrular iptal edilmiş.bunlar gene birilerin değirmenine sumu taşıyorlar .

14. asdu

asdu TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar iptal olunan sorularla benim bir netim artı yani 69 oldu.kazanma açısında hukuki bir geçerliliği varmı

15. asdu

asdu TÜİSAG Üyesi

benim iptal olmasını en son beklediğim 4 soru iptal edilmiş.bu nasıl bir şey anlayamıyorum

16. İPEK AYYILDIZ

İPEK AYYILDIZ TÜİSAG Üyesi

BU İPTALLER DOĞRUYSA, BUNLAR NE SORU SORMAYI BECEREBİ
    LİYORLAR NEDE İPTAL ETMEYİ.

17. SERKAN ÜLKER

SERKAN ÜLKER TÜİSAG Üyesi

bu iptal hususunda çok güzel-kendim için değil, çünkü ben geçiyorum-dualarım soruların iptal edilip mağduriyetin daha aza indirilmesidir...iptal edilen 5 sorunun 4 ü bende doğru zaten bu yönde de bir katkısı yok fakat...70 e az kala olanlar için şöyledir durum.
    misal...
    arkadaşımız diyelim 62 yapmış....5 iptal olunca onlarda sansı itibariyle yanlışlara denk gelirse arkadaşın doğrusu 67 oluyor... şimdi devreye kılavuzdaki puan hesap formülünü uygulamak....
    puan=doğru sayısı/soru sayısı*100
    doğru sayısı 67
    soru sayısı 95
    hesaplayalım....
    puan=67/95*100
    puan=70,526

yani 62 ile kalan bir arkadaşımız iptalle beraber geçiyor haydi hayırlısı...
    dua ile...vesselam

18. seart

seart TÜİSAG Üyesi

siz nasil uzmansiniz ya insan bir sınav duyurusunu okur en azindan hesaplama nasil yapilir diye

19. SERKAN ÜLKER

nasılmış acaba? kılavuzdaki budur! yanlış olabiliyo olabilir ama uzmanlığa laf ederek nasıl üsluptur acaba sizin ki? güzel dil gayette hatamızı düzeltebilirdiniz!!!

20. SERKAN ÜLKER

arkadaşımız okumadığımızı düşünüyor ekliyorum sayfa 3... puan hesaplama....

Ekli Dosyalar:

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica