18 Mayıs 2013 Iş Sağlığı Ve Güvenliği Iptal Edilen Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında ahmet koca tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. serdarrrs

serdarrrs TÜİSAG Üyesi

kaç soru iptal edilirse sınav tekrarlanır bilgisi olan varmı bir de yanlış düşündüklerimizi iptal etmemişler burdan birlik olup dava açalım arkadaşlar...

2. seart

seart TÜİSAG Üyesi

cevapliyorum iptal olan sorular herkes tarafindan doğru kabul edilip puanlama değişmez yani kisaca sanki iptal edilen soru yokmuş gibi düşün ve iptal olan sorularda hepsini doğru hesapla 70 taban puan

3. ademsasmaz

ademsasmaz TÜİSAG Üyesi

10 soru iptal olursa sınav iptal olur. bu saatten sonra sınav iptal olsa ne olacak

4. bilgesena

bilgesena Guest

18 mayıs sınav soruları gerçekten çok acemice hazırlanmıştı.Ben kendi adıma iyi bir puan aldım.Ama diğer arkadaşlarımızda en azından sınırda olanlar geçebilirlerdi.5 iptal kötü bir sayı değil ama asıl iptal edilmesi gereken bariz yanlış olan sorular iptal edilmeliydi.Çogunluğun itiraz konusu bile yapmadığı sorular iptal edilmiş.Soruları hazırlayanlar bu siteyi ve yazdıklarımızı takip ediyorlarsa biraz daha profosyonel davranıp net cevabı olan soruları sormalarını ve işlerine gereken önemi vermelerini rica ediyorum.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica