18 Mayıs 2013 Sınavının Sertifikasını Henüz Alamayan Var Mı

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Hakkında' kısmında dilek güngör tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. dilek güngör

dilek güngör TÜİSAG Üyesi

Merhaba
    18 Mayıs 2013 tarihinde girdiğim c sınıfı sınavında başarılı olarak sertifika almaya hak kazandım.Tüm prosedürleri eğitim aldığım kurumun gerçekleştirmesine benim de bankaya sertifika ücreti yatırmama rağmen eğitim kurumum henüz sertifikanın gönderilmediğini belirtiyor.isg katip de sertika no yu görebiliyorum fakat 9 aydır henüz sertikam ulaşmadı.Bu konu bir öneriniz var mı

2. Real

Real TÜİSAG Üyesi

endişelenmenize gerek yok. ben 18 mayıs da c olmuştum geçenlerde yeni aldım belgeyi. sizinki si de yoldadır.

3. NurhanB

NurhanB TÜİSAG Üyesi

Aynı şeyi ben de yaşıyorum daha bugün tekrar aradım kurumu. Sertifika basımları durdurulmuş. Mail göndermiş müdürlük eğitim kurumlarına. Bir işi beceremediler ellerine yüzlerine bulaştırdılar . Verdiğim paraya yazık.. Hepsi para tuzağı....

4. aykn

aykn TÜİSAG Üyesi

artık belgeler elektronik ortamda olacak. bununla ilgili bakanlık yazı gönderdi. hala üzerinde çalışıyorlar.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. bumerang

bumerang TÜİSAG Üyesi

Aynı sınavın belgesini de bana 5 ocak ta yolladılar , Belli olmaz bunların işleri... bimer, alo 170 ve yetkilendirme daire başkanlığını sık sık rahatsız etmeni öneririm..

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica