18 Mayis Sinavi Itiraz Dilekçeleri

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında özgürsarı tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Abdulkadir Bingöl

Abdulkadir Bingöl TÜİSAG Üyesi

Ağır ve tehlikeli işler yönetmeliği ile ilgili bir soru gözüme çarpmıştı.
    İnsanlar, yürürlükten kalkan bir yönetmelikten nasıl sorumlu tutuluyor anlamış değilim.

alice bu yazıya teşekkür etti.
  2. mollazade

mollazade TÜİSAG Üyesi

hakikaten şu itiraz işine alına para çok can sıkıcı bir durum.ve ayıp.bence bu konudan dolayı şikayet mailleri yagmalı meb'e

3. mustafa bayman

mustafa bayman TÜİSAG Üyesi

B grubu 31 soruda Ilo uygulamaları için devlet ile hükümeti karıştırmayın dediler.devlet değil hükümet olması gerekmiyormuydu?

4. mustafa bayman

İtiraz süresi ne zaman bitiyor.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. mustafa bayman

Yazdıklarıma cevap yokmu?

6. Ersin Özkan

Ersin Özkan TÜİSAG Üyesi

B kitapçığında 92. sorunun doğru cevabı D de olması gerekmiyor mu? çalışan makine ve teçhizat üzerinde bakım ve onarım yapma emniyetsiz davranışlar(hareketler) içerisine girerek iş güvenliğini bozan tehlikeli durumlara örnek olarak verilemez mi?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. chanylmaz

chanylmaz TÜİSAG Üyesi

itiraz süresi yarın sona eriyor. İlan edildikten sonra 3 gün içinde dilekçe ile başvuru yapılmalıdır diyor.

8. harun40

harun40 TÜİSAG Üyesi

itiraz dilekçenizideeklerseniz sanırım daha iyi olur

9. harun40

harun40 TÜİSAG Üyesi

benimkide 69 . yalnız itiraz edilecek sorular saptanırsa daha iyi olur

10. harun40

harun40 TÜİSAG Üyesi

o soru bende diğerini işaretledim çalışan makina üzerinde bakım onarım olmaz birde ce sorusu var ebatı küçükse ce neden iliştirilmesin

11. harun40

harun40 TÜİSAG Üyesi

aynen verilir ben zaten onu işaretledim ayrıca ce işareti sorusuda aynı ce nin ebata bağlı iliştirilmesi saçma , birde makina yüksekliği 85-90 olarak verilmesi lazımdı sadece 90 yazmışlar ben bunların üçüne itiraz edeceğim 69 da kaldım inşallah herkes faydalanır diye düşünüyorum

12. harun40

harun40 TÜİSAG Üyesi

ben ankarada ikamet etmekteyim elden vermeyi düşünüyorum benim aklımda 3 tane kesin şunlar var A kitağcığı ce işareti sorusuda aynı ce nin ebata bağlı iliştirilmesi saçma , birde makina yüksekliği 85-90 olarak verilmesi lazımdı sadece 90 yazmışlar ve çalışan makinanın bakım onarımı ile ilgili soru ben bunların üçüne itiraz edeceğim 69 da kaldım inşallah herkes faydalanır diye düşünüyorum

Water bu yazıya teşekkür etti.
  13. polats

polats TÜİSAG Üyesi

14. polats

polats TÜİSAG Üyesi

Merhaba;
    yanlış soru ve cevaplara duyarsız kalmamak için ek'te araştırarark ve uzmalık alanımdaki soruları yanıtladım. Bu sorunlar kesinlikle yanlış ve doru cevapları ek'te gönderdğim şekildedir.

Yanlış sorular vardı ben ele alınmayanları örnek teşkil etmesi açısından ele aldım.

saygılarımla,

Ekli Dosyalar:

Water bu yazıya teşekkür etti.
  15. Dilekçemi verdim ,67 yada 68 de kaldım itirazım sadece geçmek konusunda değil aynı zamanda sisteme iki kelime yazı yazamayan adamalar soru hazırlar olmuş , hani sınavlarda tekrar ederiz ya sorulara geri döner bakarız bunlar bir kontrol etme gereği bile duymamışlar baksalar yazım yanlışları çıkardı CE Sorusunda 90 yazdıklarından belli..

alaattinateş bu yazıya teşekkür etti.
  16. muses60

muses60 TÜİSAG Üyesi

Arkadaslar
    yaptımız itiraz dilekceleri ne zaman cevap bulacak bilginiz var mı?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica