19 Eylül 2012 Point Hotel Istanbul Da 6331, 4857, 6098 Sayılı Kanun Semineri

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında Ersin tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Ersin

Ersin TÜİSAG Üyesi

Son Değişikliklerle İnsan Kaynakları Yönetiminde Mevzuat Uygulamaları; 6331 SAYILI İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ KANUNU"NUN GETİRDİĞİ YENİLİKLER, YÜKÜMLÜLÜKLER & 4857 SAYILI İŞ KANUNU"NDA GÜNCEL UYGULAMALAR ve 6098 SAYILI BORÇLAR KANUNU"NUN İŞ KANUNU"NA ETKİLERİ

19 Eylül 2012 Çarşamba günü Point Hotel Barbaros, İstanbul"da gerçekleşecek olan seminerde;6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve Getirdikleri,İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu"nda Çalışanların Hak ve Sorumlulukları, İşyeri Hekimi ve İş Güvenliği Uzmanı İstihdamı, Hak ve Sorumlulukları, İş Kazası - Meslek Hastalığı ve Hukuki Sonuçları, İş Sağlığı ve Güvenliği Teftişi ve İdari Para Cezaları, 4857 Sayılı İş Kanunu"nda İş Güvencesi, İkale Sözleşmesi, Kıdem Tazminatı Fonunun Son Durumu ve 6098 Sayılı Türk Borçlar Kanunu ve Mobbing konuları işlenecektir.

http://www.asristanbul.com.tr/icerikler.aspx?ID=114&KAT_ID=2

buketdemir ve yasemin altunkılıç bu yazıya teşekkür etti.
  2. Ersin

Ersin TÜİSAG Üyesi

Seminere ait detaylar aşağıda kayıtlı pdf dosyasında bilgilerinize sunulmuştur.

Ekli Dosyalar:

3. deryayran

deryayran TÜİSAG Üyesi

Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler,
    yalnız, ücret konusunda tam olarak bilgi verirseniz sevinirim.
    İyi Çalışmalar..

4. uzakkk

uzakkk TÜİSAG Üyesi

Değerli arkadaşlar bahsi geçen Seminer 550 TL + KDV dir. ?????????:mustafa: Benim bütçem yetmiyor.Ya sizin???????

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. izmir

izmir Guest

Kişi Başı Fiyat: 550 TL + KDV’dir.*
    *Fiyata, sunulacak eğitim dokümanları, öğle yemeği ve ikramlar dahildir.

Katılım ne kadar olacak bilemiyorum, ancak birçoğumuzun gidemeyeceği kesin.....
    Burdan Bakanlığımıza da seslenmek istiyorum "Daha çok kitleye ulaşabilmek için daha cüz'i bir rakam konsa idi yada tamamen sembolik birşey olsa idi. Daha çok uzman arkadaşımız bu seminerden faydalansa ufkunu genişletebilse idi" Daha güzel, daha şık olmaz mıydı sizce???

Seylan Aygün bu yazıya teşekkür etti.
  6. Ersin

Ersin TÜİSAG Üyesi

evet hem fiyat olarak daha uygun olabilirdi , hem de ısaf fuarı ile aynı günlerde olsa daha iyi olurdu

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Hakan TOSUN

Hakan TOSUN TÜİSAG Üyesi

Bir seminer 550 + KDV olurmu ya, Amerikayı yenidenmi keşfedeceklermiş acaba?
    Bence tamamen duygusal bir seminer bu!!! Hem 19 Eylülde başlayacak Fuarda ÇSGB ve İSGGM nin standları da olacakmış. Gider orada sorularımıza cevap ararız!!!:))

Mustafa ESEN, esat1903, deryayran ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  8. deryayran

deryayran TÜİSAG Üyesi

Katılıyorum, Hakan Bey. Bi güne eğitime verdiğimiz paranın 4 de 1 i verilir mi? Biraz fazla abartmışlar. Fuar dolayısıyla, talebi sağlayacakları düşünüyorlar sanırım...

Mustafa ESEN bu yazıya teşekkür etti.
  9. Hakan TOSUN

Hakan TOSUN TÜİSAG Üyesi

İllaki giden olur ama bence çok faydalı bir seminer olmayacaktır. Esasen Bakanlık yetkililerinin katılacağı bir seminer olsa çok daha fazla işimizi görür. En azından Yeni Kanunla ilgili düşüncelerini öğrenir, gelecekle ilgili planları ve uygulama detayları hakkında fikir sahibi olurduk.

deryayran bu yazıya teşekkür etti.
  10. deryayran

deryayran TÜİSAG Üyesi

Bu düşünce ile, fuara kendi imkanlarım doğrultusunda perşembe gece gidip. Cuma, bakanlığın bilgilendirmesine katılma isteğimi, işverene ilettim. Fuar da ne işim olduğunu söyledi. Arkadaşlar, bu şartlarda nasıl bir ilerleme kaydederiz bilmiorum:(

11. Hakan TOSUN

Hakan TOSUN TÜİSAG Üyesi

Bende proje Müdürüyle konuştum ve halen bana bir cevap verecek, bekliyorum! Aslına bakarsanız biz İş Güvenliği Uzmanları olarak kendi hakkımızı bile alamazken işçilerin hakkını tam anlamıyla nasıl alacağız bilemiyorum. Yasal olarak Senede 5 gün İSG ile ilgili eğitimlere katılma hakkımız var ama izin alana kadar canımız çıkıyor maalesef!!!

deryayran ve Taner KARAÇAYLI bu yazıya teşekkür etti.
  12. ISG-isg

ISG-isg ISGfrm Çalışma Birimi

işverenemi düşününce iyi bir yerde çalıştığımı düşünüyorum, hiç tereddüt etmeden kabul ettiler

13. Hakan TOSUN

Hakan TOSUN TÜİSAG Üyesi

Olması gereken bu zaten, biz yeniliklerden haberdar olmak, bilgi edinmek için gidiyoruz bu organizasyonlara. Belkide şantiyemdeki önemli bir soruna çözümü orda bulacağım ben!!!

deryayran bu yazıya teşekkür etti.
  14. ISG-isg

ISG-isg ISGfrm Çalışma Birimi

gereksiz masraf olarak gözüküyor maalesef

duemind bu yazıya teşekkür etti.
  15. GökayAydogan

GökayAydogan TÜİSAG Üyesi

Seminere giden oldu mu arkadaşlar...

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica