Video 2 Dakikada Türkiye Turu(birçok Ülke Için Yapılan O Ülkede Yaşanan Komik Anların Gösterildiği Video)

Konu, 'Konu Dışı' kısmında Ersin tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Ersin

Ersin TÜİSAG Üyesi

ASİL bu yazıya teşekkür etti.
  2. lalemutlu

lalemutlu TÜİSAG Üyesi

biraz önce izledim bazı yerleri trajikomik olsa da yine de eğlenceli bi milletiz :))

3. cihan cobek

cihan cobek TÜİSAG Üyesi

Türkiye turunu okuyunca canım ülkemin cennet köşelerinden görüntüler izlemeyi umuyordum ama trajik görüntüleriyle karşılaştım,izledikçe içim karardı...Arada Tarkan,Sertab falan gözükze de sonlara doğru bende tebessüm dahi kalmadı.

lale53 bu yazıya teşekkür etti.
  4. Murat KOÇAK

Murat KOÇAK TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar niye önyargılı yaklaşıyorsunuz..? Trafik kazaları olan bölümde bazı kareler Türkiye den değil... olanlar ise oluyor ve olacak onlar için haklısınız.

bunun yanında ilk uefa kupası sertabın kazanması pamukkalenin güzelliği falan da var

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

Gülsem mi ağlasam mı bilemedim!

6. cihan cobek

cihan cobek TÜİSAG Üyesi

Tüm trafik kazaları maalesefki Türkiye'den,hatta öyle kazalar olmaya devam ediyor ki,buradakiler hafif bile kalır,en basiti son video, yolda uygulama yapan ve kayıtta olan trafik ekip otosuna çarpan ve yolda uyuya kalan bir vatandaşın arabası,alt geçide çarparak düşen de yanlış hatırlamıyorsam Ankara'da oldu,zaten kamyon dorselerinin üst geçitlere takılması zaten bir Hindistan'da birde Türkiye'de oluyor.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

lale53 bu yazıya teşekkür etti.
  7. surveyan

surveyan TÜİSAG Üyesi

o video türkiyeyi kötüleyen bir videodur.güzellikleri almamışlar.seçe seçe kötü durumları olayları seçmişler.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica