2 Temmuz 2011 Sınav Mağdurlarına Müjde.......

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında KadirCoskun tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. SerkanCEBECIOGLU

SerkanCEBECIOGLU TÜİSAG Üyesi

Köksal bey merhaba, 1,2 ay derken dava ile ilgili sürece ilişkin bir bilginiz var mı acaba? Bilgi verebilir misiniz?

2. nazo

nazo TÜİSAG Üyesi

umarız en kısa zaman da sonuçlanır ...

3. SerkanCEBECIOGLU

İDARİ YARGILAMA USULÜ KANUNU (Kanun Numarası : 2577, Kabul Tarihi : 6/1/1982) Madde 27 – (Değişik: 10/6/1994 - 4001/12 md.) Fıkra 8. Yürütmenin durdurulması kararı verilen dava dosyaları öncelikle incelenir ve karara bağlanır. diye belirtilmektedir. Zannedersem diğer temyiz davalarına göre daha önce sonuçlanacaktır.

cerci44 bu yazıya teşekkür etti.
  4. SerkanCEBECIOGLU

Arkadaşlar, 2 temmuz 2011 sınavı ile ilgili olarak itiraz ettiğiniz soruları ve nedenleri ile ilgili dilekçelerinizi güncel tarih, imza ve iletişim bilgileriniz olacak şekilde bana göndermenizi rica ediyorum. Ayrıca toplantı talebi ile ilgili olarak İSGGM Genel müdürü Kasım Özer'den toplantı talep etmek amacıyla hazırlayacağınız ayrı bir dilekçeyi göndermenizi rica ediyorum. Elimde toplayacağım toplu dilekçeleri ya elden yada İSGGM Genel Müdürlüğüne iadeli ve Taahhütlü olarak göndermeyi düşünüyorum.

Adresim: Aydınevler Mah Sancak Sk No:11 Maltepe 34854 İSTANBUL

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. SerkanCEBECIOGLU

6. SerkanCEBECIOGLU

7. semakmy

semakmy TÜİSAG Üyesi

serkan bey mrb bir gelişme varmı? ' sınav mağduru işgüvenliği uzmanlarına yeni bir umut ' başlıklı konuya ulaşamıyorum hata veriyor sizin bilginiz varmı

8. semakmy

semakmy TÜİSAG Üyesi

serkan bey mrb bir gelişme varmı? ' sınav mağduru işgüvenliği uzmanlarına yeni bir umut ' başlıklı konuya ulaşamıyorum hata veriyor sizin bilginiz varmı

9. merpet

merpet Guest

Serkan bey gruba mail atılamıyor. Siz yeni bilgiler alabildiniz mi ?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica