2 Yukseltme Sinavinda Basarisiz Olanların Mayıs Sınavınada Girmeleri Icin Dilekce

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Cenk Ersöz tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Cenk Ersöz

Cenk Ersöz TÜİSAG Üyesi

Arkadaslar bugunku kazık sınavdan sonra eger gecemezsek mayis sinavina girmek icin ben ve benim gibiler dilekce ile basvuralim bakanliga!.. ne dersiniz?

GOZKAN ve tolgaxus bu yazıya teşekkür etti.
  2. Ahmet Gökk

Ahmet Gökk TÜİSAG Üyesi

mayıs sınavına girme hakkımız var sanırım. yükseltme için 2 sınav deniyordu

3. Albmurat

Albmurat TÜİSAG Üyesi

sınav geçen yapılandan zormuydu

4. Cenk Ersöz

Cenk Ersöz TÜİSAG Üyesi

ahmet bey siz yanlis anladiniz sanirim.. Ben konuyu bugunku dahil 2 yukseltme sinavina da girip basarisiz olanlar icin actim.. amacimiz 3.sınav hakki zaten.. gerci 170 ile konustugumda girebilecegim soylendi ama bakalim.
    sınav oldukça zordu!...

Az once 170 ten aradilar ve ilk aramamda verilen bilginin yanlis oldugunu 2 yukseltme sinavina girip de kazanamamam halinde normalde 3. sınav hakkim olmadigini soylediler. Bu konuda talep gelirse konunun bakanlikca degerlendirilebilecegi soylendi. Bende hemen telefonda online olarak talebimi olusturdum. Benim durumumda olanlardan ricam hemen 170 i arayarak bu konudaki taleplerini iletsinler ve bir takip numarasi alsinlar konu ile ilgili...
    Bu seklide belki bir hak daha elde edebiliriz.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Last edited by a moderator: 26 Şubat 2014
    LEVENTCÖMERT bu yazıya teşekkür etti.
  5. Emrah Yurtsever

Emrah Yurtsever TÜİSAG Üyesi

23 Şubat çok daha zordu

6. Cenk Ersöz

Cenk Ersöz TÜİSAG Üyesi

arkadaslar lutfen bu durumda olan herkes eger 3.sınav hakki elde etmek istiyorsa 170 i arayip boyle bir talebi oldugunu bildirsin.. cok onemli aksi takdirde yukseltme yalan olacak.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. suhat

suhat TÜİSAG Üyesi

merhaba cenk bey

8. suhat

suhat TÜİSAG Üyesi

3.hakkımız olabilecekmi gerçekten

9. Cenk Ersöz

Cenk Ersöz TÜİSAG Üyesi

merhaba

10. Cenk Ersöz

Cenk Ersöz TÜİSAG Üyesi

Su an icin yok gozukuyor bana 170 ten soylenen yeter sayida basvuru olursa bakanlik dikkate alacaktir oldu.. yani 170 i arayarak konu ile ilgili online talep olusturmaniz gerekiyor oncelikle!..

LEVENTCÖMERT, Çoşkun Uzun ve ygt.dnz bu yazıya teşekkür etti.
  11. ygt.dnz

ygt.dnz TÜİSAG Üyesi

Ben aradım şimdi ..lütfen herkes arasın...araya bukez soruların kolay olması ricasınıda sıkıştıralım bakan amcaya :)

12. suhat

suhat TÜİSAG Üyesi

size ne söylediler

13. ygt.dnz

ygt.dnz TÜİSAG Üyesi

Kayıt aldı ve takip no.sı verdi ..3 gün sonra tekrar dönücem..cvp için

14. suhat

suhat TÜİSAG Üyesi

3. sınav hakkı için aradınız değilmi ygt.dnz hanım

15. ygt.dnz

ygt.dnz TÜİSAG Üyesi

Merak etmeyin 50 tl az degil ..yine acılır sınav ve sacma sapan sorular sorulur..yatırdıgımız paralarla kalırız !!!

16. ygt.dnz

ygt.dnz TÜİSAG Üyesi

17. ygt.dnz

ygt.dnz TÜİSAG Üyesi

3.hak için aradım

18. suhat

suhat TÜİSAG Üyesi

ok. bende arıyorum şimdi.

19. Cenk Ersöz

Cenk Ersöz TÜİSAG Üyesi

Yani bu sekilde sınav yapilacaksa tabiki bosuna bir caba olacak bizimkisi.. ne aptallik etmisiz ilk sinavda gecmeyerek.. Ben universite hayatimdan beri her sinavda surekli onceden bitirirdim ilk defa bu sinavda son sıkkı isaretledigimde zil caldi. oku oku bitmiyorduki oss sinavi gibiydi mubarek.. sacma sapan bir sinavdi.

20. Cenk Ersöz

Cenk Ersöz TÜİSAG Üyesi

yinede eger gecemezsek bir hak daha verirler insallah da.. son bir kere sansimizi deneriz.. yoksa isg buraya kadar deyip ben yine insaat muhendisligi yapmaya devam edecegim. ugrasamam

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica