2 Yukseltme Sinavinda Basarisiz Olanların Mayıs Sınavınada Girmeleri Icin Dilekce

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Cenk Ersöz tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Cenk Ersöz

Cenk Ersöz TÜİSAG Üyesi

Yarin sorular aciklansin bakalim.. cok az olmakla beraber hala umidim var..yine en az 4-5 soru iptal gibi duruyor.. tuzuklere dayandirilan sorular filan var..
    allah bildikleri gibi yapsin bu sorulari hazirlayanlari. adilik resmen

2. suhat

suhat TÜİSAG Üyesi

170 i aradım 3.sınav hakkı için bakanlığa dilekçe olarak iletiyorlar.3 iş günü içinde bilgi verecekler.sizlerde arayın.

3. Cenk Ersöz

Cenk Ersöz TÜİSAG Üyesi

Bu rezil sinavdan sonra bize 3. hakki vermeleri şart bence!..bizim durumumuzda olan herkes aramali bence!..

bu durumda olan sadece 3 kisiyiz sanirim:( demek herkes gecmis 21 aralikda...

Last edited by a moderator: 26 Şubat 2014
  4. ygt.dnz

ygt.dnz TÜİSAG Üyesi

Ondan deil ..herkes nasıl olsa başkaları yapar bana gerek yok mantıgıylla hareket edıyor bence..cunku bu sınavda başarız olcak cok kişi olucak

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Cenk Ersöz

Cenk Ersöz TÜİSAG Üyesi

basarisiz olan olacakda sanirim 2. sınav hakki olupda basarisiz olan yok.. yani herhalde 21 aralikda herkes gecmis:( zaten normali gecilmesiydi

6. suhat

suhat TÜİSAG Üyesi

cenk bey inş iptaller olurda kazanırız

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. ygt.dnz

ygt.dnz TÜİSAG Üyesi

Cenk bey kendimden cok sizi istedım kazanmanızı..bukadar üzülmeye degmez..:)

8. Cenk Ersöz

Cenk Ersöz TÜİSAG Üyesi

insallah hepimiz kazaniriz.

9. tolgaxus

tolgaxus TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar ariyorum bende sonuç ne olursa olsun ayni durumda olan arkadaşlarinda sessiz kalmamasi lazim geç olmadan sonuç aliriz umarim

10. suhat

suhat TÜİSAG Üyesi

kimsenin kazanıp kazanamıyacağı belli değilken herkes aramalı.

11. mrtcalisir

mrtcalisir TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar,

2 sınav hakkı kanun ile verilmiş bir haktı. Kanun değişikliği yapılmadığı sürece bakanlık istese de 2 sınav hakkını kullananlara 3. sınav hakkı veremez.

uzmannn bu yazıya teşekkür etti.
  12. Cenk Ersöz

Cenk Ersöz TÜİSAG Üyesi

ayni turkiyedenmi bahsediyoruz?

13. suhat

suhat TÜİSAG Üyesi

1. gecede herşeyin değişebileceği türkiye:)

14. suhat

suhat TÜİSAG Üyesi

21 aralıkta c olanlara daha sonradan yükseltme hakkı verilmedimi bu türkiyede

15. suhat

suhat TÜİSAG Üyesi

3.hak neden olmasın

16. Cenk Ersöz

Cenk Ersöz TÜİSAG Üyesi

ya herkes de anlamadigim bir negatif yaklasim var... oyle bile olsa ben burdan kalkip birisine hayir yapmazlar etmezler demem..insanlar degisik

17. Zeliha...

Zeliha... TÜİSAG Üyesi

::ok::

18. Cenk Ersöz

Cenk Ersöz TÜİSAG Üyesi

inanamiyorum bu kadar calismanin boyle sacma bir sinavla heba olmus olmasina inanamiyorum..keske hersey kotu bir ruya olsa:(

Bakalim bugun kacta aciklayacaklar bu rezil sinavin sorularini

Last edited by a moderator: 26 Şubat 2014
  19. Sadettin Fırat

Sadettin Fırat TÜİSAG Üyesi

Bakanlık WEB sitesindeki duyuru. Mayıs sınavı için harç yatırma süresi 10 Mart da sona eriyor, ama Şubat sınavı sonucu 12 Mart da açıklanıyor ???? Yani sınav sonucu açıklanmadan, ne olur ne olmaz diyerek, herkes harç yatıracak ?????

http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=prim ödeme gün sayısı

Prim Ödeme Gün Sayısına Göre 24 Mayıs 2014 Sınavına Girecek Adaylar İçin sınav Takvimi

23 Şubat 2014 sınav sonucunun MEB tarafından açıklanması

12 Mart 2014

Prim ödeme gün sayısına göre 24 Mayıs 2014 sınavına başvuru yapacak adaylar için belge bedelinin yatırılması gereken son tarih

10 Mart 2014

Yönetmelik hükümleri gereği sınava katılmaksızın doğrudan belge almaya hak kazanan adaylardan, 24 Mayıs 2014 te yapılacak sınava prim ödeme gününe göre belge sınıfını yükseltmek amacıyla katılacak adaylar için belge bedelinin yatırılması gereken son tarih

10 Mart 2014

Prim ödeme gün sayısına göre 24 Mayıs 2014 tarihinde yapılacak sınava belge sınıfını yükseltmek amacıyla başvuracak adaylardan, İSG-KATİP sisteminde yaptığı sorgulama sonucunda gireceği sınav türü hatalı olanlar için itiraz süresi

13-20 Mart 2014

İtirazların incelenerek nihai sınav listesinin tamamlanması

28 Mart 2014

24 Mayıs 2014 tarihinde yapılacak sınava ait nihai sınav listesinin ÖSYM ‘ye bildirilmesi

01 Nisan 2014

20. m.MahirYILMAZ

m.MahirYILMAZ TÜİSAG Üyesi

arkadaşım talep için bende aradım. ama telefona bakan kişi girilebilecek dedi. aynı yerimi arıyoruz? 170 değilmi..
    yoksa bunların birbirinden mi haberi yok anlamadım

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica