2013 Için Dilekleriniz Ve Mesajlarınız

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında igu konya tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. igu konya

igu konya TÜİSAG Üyesi

Değerli İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri;
    Yeni bir yıla girerken hepinize sağlık mutluluk ve başarı diliyorum...
    Mesleki bazda ise kazasız günler ve sorunsuz çalışmalar ile geçen bir yıl olur umarım 2013..
    Alanımızda herkesin zengin olmayı, OSGB kurmayı 3-4 fabrika bulsam 8-10 bin lira eder, yönetmelikler yürürlüğe girsin herkes uzman alacak o zaman benim maaş 5-6bin olur, yeni yılda iş güvenliği için patrondan 1.000 TL zam isteyeceğim şeklinde ki maddi beklentileri de umarım gerçekleşir...
    Umarım herkes işveren baskısından kurtulur.
    Daha C ye yeni alışırken B olmak için yüksek lisans isteyenlerin umarım işleri yolunda gider ve hatta bir anda A sınıfı olurlar ve A+ için ne gerekli diye yeni tartışmalar açarlar umarım...
    Dilerim ki Risk Analizleriniz hep kabul edilebilir risk olarak çıkar, Olasılık X Şiddet hep tek basamaklıda kalır.
    İş Güvenliği Eğitimleriniz eğlenceli, işçi arkadaşlarımızın bizleri dinlerken mutlu olduğu, anlatılanlara önem verdiği bir yıl geçirirsiniz umarım...
    2013 de tüm sağlık ve mühendislik kontrolleriniz uygun çıkar ve sorun yaşamazsınız umarım...
    Topraklamanız her daim uygun ve Kaçak Akım Röleniz hep çalışır olur umarım...
    Kayma-Takılma-Düşme-Kesme-Batmanın olmadığı, Baretlerin başlarda gözlüklerin gözlerde eldivenlerin ellerde olduğu kulak tıkacının kullanıldığı nice yıllara...

MUTLU YILLAR...
    2013.jpg

şokla, babacann, hafizegönen ve 2 kişi daha buna teşekkür etti.
  2. Şahin IRMAK

Şahin IRMAK TÜİSAG Üyesi

Hepimiz için iyi bir yıl olur inşallah sizinde yeni yılınız kutlu olsun :)

şokla, hafizegönen ve igu konya bu yazıya teşekkür etti.
  3. Kaan SAKA

Kaan SAKA TÜİSAG Yönetici Admin

Arkadaşlar,
    Ailemiz her geçen gün daha çok büyüyor.
    Böyle bir aileyi oluşturmakta katkısı olan tüm fertlerimize teşekkür ederim.
    Tüm aile bireylerimizin yeni yıllını en içten dileklerimle kutlar, yeni yılı sağlıklı, mutlu ve sevdikleriyle birlikte geçirmelerini dilerim.
    Tüm iyi dilekleriniz gerçek olsun...

yiğitemre, ATURAN, igu konya ve 6 kişi daha buna teşekkür etti.
  4. Başak1989

Başak1989 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar,
    Öncelikle herkesin yeni yılını kutlarım.
    Herşeyin gönlünüzce olmasını dilerim.
    Umarım kazasız belasız problemsiz bir yıl geçirirsiniz.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

hafizegönen ve Kaan SAKA bu yazıya teşekkür etti.
  5. rs_6

rs_6 TÜİSAG Üyesi

2012 yılının herkes için iyi geçmiş olması temennisi ile, burada bu cümleleri yazabiliyor olmamızın dahi anlamının oldukça büyük olduğunu unutmamalıyız. isteklerimiz farklılık göstermekle birlikte, temelde sırası ile sağlık, ailevi ve toplumsal huzur ve iyi bir refah düzeyi olduğunu söylemek herhalde yanlış olmaz.

Kendim için 2013'ten beklentilerden ziyade, isteklerim var. bunların gerçekleşmesi içinde sağlık ve huzur diliyorum. diğerlerininde bunlara eşlik edeceğine inanıyorum.

Yeni bir mesleğin, yeni çalışanları ve adayları için bir yol haritası niteliğinde çalışmalara imza atan tüm TÜİSAG çalışanlarınada emekleri için ayrıca çok çok teşekkür ederiz.

2013 yılının mesleğimiz için bir milat olacağı düşüncesi ile tüm meslektaşlarıma sağlık, huzur getirmesini,iş kazası ve meslek hastalığı olmayan bir yıl geçirmelerini diliyorum.

Saygılarımla.

Başak1989 ve hafizegönen bu yazıya teşekkür etti.
  6. oezguel

oezguel TÜİSAG Üyesi

2013’ün ve sonraki yılların tüm insanlığa savaştan uzak, barış ve kardeşliğin egemen olduğu günler getirmesini yürekten dilerim.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Başak1989 bu yazıya teşekkür etti.
  7. hafizegönen

hafizegönen TÜİSAG Üyesi

Ne kadar güzel dileklerde bulunmuşsunuz Mahmut Bey,teşekkürler...Ben de herkese mutlu,huzurlu kazasız belasız bir yıl dilerim...

Herkese gelenin gideni aratmayacağı bir yıl dilerim...Mutlu yıllar....

Şahin IRMAK ve igu konya bu yazıya teşekkür etti.
  8. H.Ece SÜRMEN

H.Ece SÜRMEN TÜİSAG Üyesi

YENİ YILINIZ KUTLU, MUTLU, UMUTLU OLSUN... =)

H.Ece ALTINTAŞ
    C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı

şokla bu yazıya teşekkür etti.
  9. Hakan TOSUN

Hakan TOSUN TÜİSAG Üyesi

Tüm arkadaşların Yeni Yılı Sağlıklı, Mutlu, Huzurlu, Bol Kazançlı ve özellikle de Kazasız geçer inşallah.
    Yeni yılınız kutlu olsun...

10. btepebag

btepebag TÜİSAG Üyesi

YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN...

Ekli Dosyalar:

11. öznurömer

öznurömer TÜİSAG Üyesi

en kısa zamanda bol kazançlı ve kazasız iş diliyorum butun isg uzmanlarına inş.....

12. hsselek

hsselek TÜİSAG Üyesi

Herkese sevdikleri ile mutlu, huzurlu, sağlıklı, başarılı ve Kazasız yıllar dilerim.

13. ATURAN

ATURAN TÜİSAG Üyesi

Artık İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası bugün itibariyle yürürlüğe girdi...

01,01.2013 tarihinden itibaren 6331 sayılı yasayla beraber 2013 yılının bütün çalışanlarımıza sağlık mutluluk ve kazasız günler getirmesini dilerim...

AYRICA HERKESE İYİ SENELER...
    .

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica