Bilgilendirme 2014 - Isg Mayıs Dönemi

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında hatayli tarafından paylaşıldı.

1. hatayli

hatayli TÜİSAG Üyesi

2014 Mayıs dönemi sınavı Ösym sınav takvimine girmiş bu demek oluyor ki Meb artık sınav yapmayacak yeni sınav sistemi bizleri beklemektedir Mayıs sınavına girecek adaylara duyurulur.

http://www.osym.gov.tr/belge/1-19303/2014-sinav-takvimi.html

2. ahmet duygulu

ahmet duygulu TÜİSAG Üyesi

Sonuçta soruları bu komisyon, aynı soru havuzundan seçip soracak. Pek bir şey değişmeyeceğini zannediyorum. Belki şık sayısını 5'e çıkarırlar.

3. Osmanbey

Osmanbey TÜİSAG Üyesi

Yanlış sayısına göre
    doğru sayısından düşme uygularlar mı acaba.

4. Osmanbey

Osmanbey TÜİSAG Üyesi

Yükselme sınavında ki son sınav. Sorular inşallah kolay sorulardan seçerler.

5. Zeliha...

Zeliha... TÜİSAG Üyesi

bence çok farklı sınav olur...içeriğide farklı olur...son iki sınavı aratır diye düşünüyorum..

6. Osmanbey

Osmanbey TÜİSAG Üyesi

Yükselme sınavının son sınavı olduğu için kolay olabilir.

7. ahmet duygulu

ahmet duygulu TÜİSAG Üyesi

İnşallah dediğiniz gibi olmaz.

8. hatayli

hatayli TÜİSAG Üyesi

ösym bu nasıl soracağı belli olmaz sınav listesine aralık sınavını da eklemiş ayrıca son zamanlarda ösym sınavları kolay olmuyor yds, KPSS, ales sınavları örnektir nasıl yapacağını mayıs ayında öğreneceğiz yüksek ihtimalle güvenlik sıkıntısından dolayı ösym sınavı üstlendi

9. romesenko

romesenko TÜİSAG Üyesi

sınava girecek tüm arkadaşalara başarılar
    mevzuattaki sayısal bilgilerden çok soru olur diye düşünüyorum

10. Erdim Kanatoğlu

Erdim Kanatoğlu TÜİSAG Üyesi

En azından kendiyle çelişen sorular olmaz.

11. OZAN6134

OZAN6134 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar c sınıfı iş güvenliği uzmanı olupta yada uzman olmadığı halde yüksek lisans yapanlar için biliyorsunuz b sınıfı sınavına hak tanınmıştır.Yenı yuzyıl üniversitesi 2014 mart ayı 1 'i itibariyıle yüksek lisans eğitimini tamamlamış ve 6 mart tarihinde diplomaları veriyor olacaktır.Pekala bundan sonraki sınav başvuru süreci ne şekilde olacaktır.her kafadan farklı ses çıkıyor.hangi evraklar hangi kuruma nasıl(kargo,elden....)teslim edilecek.bu durumdaki arkadaşlardan yada bilgi sahıbibi arkadaşlardan yorum ve bilgi paylaşımı bekliyorum.

12. OZAN6134

OZAN6134 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar c sınıfı iş güvenliği uzmanı olupta yada uzman olmadığı halde yüksek lisans yapanlar için biliyorsunuz b sınıfı sınavına hak tanınmıştır.Yenı yuzyıl üniversitesi 2014 mart ayı 1 'i itibariyıle yüksek lisans eğitimini tamamlamış ve 6 mart tarihinde diplomaları veriyor olacaktır.Pekala bundan sonraki sınav başvuru süreci ne şekilde olacaktır.her kafadan farklı ses çıkıyor.hangi evraklar hangi kuruma nasıl(kargo,elden....)teslim edilecek.bu durumdaki arkadaşlardan yada bilgi sahıbibi arkadaşlardan yorum ve bilgi paylaşımı bekliyorum.

13. OZAN6134

OZAN6134 TÜİSAG Üyesi

14. bilsoy

bilsoy TÜİSAG Üyesi

haklısınız soruları aynı komisyon hazırladığı için sonuçta bir şey değişmeyebilir, inşallah bu yükselme kolay olur (amaçlarına bağlı)

15. cakarta

cakarta TÜİSAG Üyesi

Uzman sayısı yeterli sayıya yaklaşmasından dolayı sınavların zorluk derecesinin azaltılacağını düşünmüyorum.İyi çalışan ve hazırlanan arkadaşlar muhakkak başarılı olacaktır.

16. bilsoy

bilsoy TÜİSAG Üyesi

kamu sektöründe artık bir isg uzman kadrosu oluşturulması gerekiyor

17. BERNA AYKANAT

BERNA AYKANAT TÜİSAG Üyesi

merhabalar, 24 mayıs 2014 isg sınav başvurusu ne zaman ve nereye yapılacaktır,ne kadar para nereye yatırılacaktır?bilgi verir misiniz?ilk defa isg sınavına gireceğim ne yapmam gerektiğini bilmiyorum...teşekkür ederim...

18. hatayli

hatayli TÜİSAG Üyesi

daha önce meb idi şimdi ösym
    http://www.osym.gov.tr/belge/1-19303/2014-sinav-takvimi.html

Başvuru tarihleri

sınav tarihi

03.04.2014-11.04.2014

24.05.2014​

sınav ücreti 50 TL

akademi92 bu yazıya teşekkür etti.
  19. BUL

BUL TÜİSAG Üyesi

iyi de sınav sonuçları 12 sinde açıklanıyor. Ama son harç yatırma tarihi 11 Mart. nasıl olacak??

20. hatayli

hatayli TÜİSAG Üyesi

nasıl yani

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica