Duyuru 2014 Sertifika Ücretleri Hakkinda - 02.01.2014

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında Gamze tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Zeren Oflas

Zeren Oflas TÜİSAG Üyesi

Ben de Ali Tezel'e ve Cem Kılıç'a yukarıdaki örnek maili gönderdim. Lütfen herkes tepkisini göstersin.

2. Halit Çiçek

Halit Çiçek TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

Gazetelere ve yazarlara da yazdım...

3. seldaselman

seldaselman TÜİSAG Üyesi

bende ediyorum

4. uzmanoldum

uzmanoldum TÜİSAG Üyesi

kurslara ödediğimiz paralarıda unutmayalım lütfen,dışardan gelen arkadaşlarımızın yeme,içme,yol,yatacak parası saymakla bitmez yani,,karşılığını henüz göremedik,:(

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Orhan AKSOY

Orhan AKSOY TÜİSAG Üyesi

YÜKSELTME SINAVINDAN 413 LİRA ALACAKLAR

6. Gökhan Emiroğlu

Gökhan Emiroğlu TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar bu ücretin ödenmesi için son ödeme günü var mı?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Zeyynep

Zeyynep TÜİSAG Üyesi

BEnde mail attım ali tezele ve cem kılıç a. umarım işe yarar.

8. MEZUN

MEZUN TÜİSAG Üyesi

Bende mail attım. Birlikten kuvvet doğar...

9. orcinusorca

orcinusorca TÜİSAG Üyesi

az önce bende şikayet ettim.Arkadaşlar duyarlı olarak tepki gösterelim,parayı sokaktan mı topluyoruz..

10. Msafitürk

Msafitürk TÜİSAG Üyesi

C sınıfından A sınıfına yükseldim. Yatıracağım belge ücreti , sertifika yenileme ücreti olan 350+ kdv mi?

11. Zeliha Şimşek

Zeliha Şimşek TÜİSAG Üyesi

Bende BİMER şikayet ettim umarım daha makul bir fiyata indirilir.

12. tilda

tilda TÜİSAG Üyesi

İGU – İ H - Eğitici Sertifika Ücreti: 350 TL + KDV%18 = 413 TL

İGU – İ H - Sertifika Yenileme Ücreti: 350 TL + KDV%18 = 413 TL

İGU – İ H - Sertifika Vize Ücreti: 87,5 TL + KDV %18 = 103,25 TL

Yetki Belgesi Ücreti: 10000 TL + KDV%18 = 11800 TL

Sertifika almaya hak kazanan kişilerin Ziraat Bankası Kurumsal Tahsilat hesabına yeni sertifika ücreti üzerinden ödeme yapmaları gerekmektedir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü

BURADAKİ 11.800 TL nedir anlayan var mıdır. Yoksa bizim sertifikalar 11.800 TL mi oldu???

13. Yeliz Çelik

Yeliz Çelik TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

11.800 TL OSGB için olması gerekli

14. torunx

torunx TÜİSAG Üyesi

2-) 21 Aralık 2013 tarihinde sınava girerek başarılı olanlar ile daha önceki dönemlerde yapılan sınavlarda başarılı olup belge almayan ve prim ödeme gün sayısına göre üst sınıf belge için 23 Şubat 2014 tarihinde yapılacak sınava girmek isteyenler, 20 Ocak 2014 Pazartesi günü saat 23.59’a kadar önceden hak ettiği belgenin bedeli olarak 413.- TL’yi Genel Müdürlüğümüze ait Ziraat Bankası kurumsal tahsilat programı aracılığı ile yatırmaları gerekmektedir.

3-) Bu durumda olup belirtilen tarihe kadar belge ücretini yatırmayanlar herhangi bir belge sahibi olarak görülmeyeceği için 23 Şubat 2014 tarihinde yapılacak prim ödeme gün sayısına göre belge yükseltme sınavına katılamayacaklardır.

15. Sorgulayan Adam

Sorgulayan Adam TÜİSAG Üyesi

Elektronik posta gönderdiğimiz bu kişilerden herhangi bir olumlu geri dönüş olmamıştır. Belki gönderdiklerimizi hiç okumadılar, belki de hiç önemsemediler. Bu konularla ilgili olduğunu düşündüğüm için bu iki ismin bizlere yardımcı olabileceğini düşünmüştüm. Ancak bize bir fayda gelmeyeceği görülüyor.

Bize, medyada bu konuyu dile getirecek cesarette, gücün ve paranın emrine henüz tamamen girmemiş kişiler gereklidir. Milletvekillerine elektronik posta gönderdiklerini yazanlar vardı. Acaba cevap alabildiler mi?

16. Yeliz Çelik

Yeliz Çelik TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

İrfan Değirmenci genelde kendisine gönderilen msjları sabahları okuyor ona msj ya da mail göndermek olabilir mi ?

17. Sorgulayan Adam

Sorgulayan Adam TÜİSAG Üyesi

Hafta içi her sabah, saat 06.45-09.00 arasında Kanal D'de gündeme dair bir program sunuyormuş. Ülke gündemi bu kadar yoğun iken konunun diğer mesajlar arasında kaybolması muhtemeldir. Mesajınızın yayımlanacağını düşünüyorsanız göndermeyi deneyebilirsiniz. Olumlu sonuç alabilirseniz duruma göre ayrı ayrı günlerde başka mesajlar gönderip konuyu gündemde tutmaya çalışabiliriz. Aynı konuda birçok mesajı aynı gün göndermekten daha iyi olur diye düşünürüm.

18. memocan

memocan TÜİSAG Üyesi

Bu belge ücreti hangi masrafın bize yansımasıdır bilen var mı? Yani bir kağıt paçası dışında ne gibi gideri oldu bakanlığa?

19. Selçuk Taşpınar

Selçuk Taşpınar TÜİSAG Üyesi

413TL'lik sertifika ücretini önce (sertifika yenileme ücreti sanıp) 103,25TL sonra (işin aslını öğrenip 413TL'ye tamamlanması için) 309,75TL olarak 2 kerede yatırdım. sizce adıma yatırılan toplam ücreti 413TL olarak görürler mi yoksa banka makbuzlarını genel müdürlüğe göndermeli miyim?

20. haydar kocaman

haydar kocaman TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar 17 marttan itibaren 23 şubat sınavı bedellleri ziraat bankasına yatırılacakmış sanırım 413 tl olacak

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica