21.12.2013 Tarihinde Yapılan C Sınıfı Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı

Mehmet Emre AYAR

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Ama bilgileri girince sınav sonucunuza rastlanamamıştır diye uyarı geliyor.

Emre ÇİFTÇİ

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Evet arkadaşlar linkte sınav sonucuna rastlanmamıştır deniyor, sistemsel bir hata mı var yoksa mayıs sınavına girdik diye mi bilgisi olan paylaşssın lütfen.

Emre ÇİFTÇİ

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Ayrıca eğer bu mahkeme kararı ile C sınıfı uzman olup prim gün sayısına göre Şubat ve Mayıs ta ki son yükseltme sınavına katılamayanların kaybedilmiş hakkları ne olacak?

bayrama

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
ben de 69 alarak kalmıştım ve bu soru da ne cevap verdiğimi tam hatırlayamıyorum. eski sonucu da göremiyorum. Ne yapmam gerek bilgisi olan var mı?

ersingur78

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
21 aralıkta 69 la kalmıştım. şimdi baktığımda ise mahkeme kararıyla sınav sonucunuz 70,000 puan olarak değiştiğinden C sınıfı uzmanlığı sertıfıkası almaya hak kazandınız yazıyor..

Emre ÇİFTÇİ

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Tebrik ederim. Bende 69 ile kalmıştım ancak kontrol ettiğimde "“Sınav sonuçlarında bilginize rastlanmamıştır! Lütfen bilgilerinizi kontrol ederek tekrar deneyiniz!” uyarısı alıyorum.

kimyagerim16

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
bende 69 kalmıştım ama şimdi baktıgımda ise mahkeme kararıyla 70 ile geçtigimi görüyorum

Gkmer34

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Ben 70 ile geçmiştim. iptal soru ile 71 oluyor. Bende "“sınav sonuçlarında bilginize rastlanmamıştır! Lütfen bilgilerinizi kontrol ederek tekrar deneyiniz!” uyarısı alıyorum. Herhalde 69 alanlar ve iptalle geçenlere sonuç veriyor.

mrt-men

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
ne yapılmalı başvurmak mı lazım

Emre ÇİFTÇİ

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Sanmam ben 69 ile kalmıştım iptal olan soru ile 70 olması gerekiyor puanım ancak “sınav sonuçlarında bilginize rastlanmamıştır! Lütfen bilgilerinizi kontrol ederek tekrar deneyiniz!" uyarısı veriyor sistem. Bu sorun Mayıs sınavına girdiğimiz için yaşanıyor olabilir diye düşünüyorum. Bilgisi veya benzer durumu olan paylaşssın lütfen

mrt-men

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
emre bey 21 aralık sınavına mahir arkadaşım la birlikte girdik o 69 ile kalmıştı ...şimdi 70 almış görünüyo ayrıca mayıs sınavına girdi geçen cumartesiydi herhalde

mrt-men

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
birde biz yükseltme sınavına girebildik ya yeni geçenler ne olacak ...yükseltme sınav hakkı tanınacak mı???

mrt-men

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
pek bilgisi olan yok sanırım arkadaşlara nasıl duyurabiliriz??

Emre ÇİFTÇİ

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman Adayı (C)
sistemdeki mesaj değişti şimdi de "Mahkeme kararı ile sınavı kazanan kişiler arasında kaydınız bulunmamaktadır! Lütfen teyit için bilgilerinizi kontrol ederek tekrar deneyiniz!" yazıyor. önceki sınav neticesi 69 mahkeme kararı ile iptal olan soru ile 70 olması gerekmez mi? itiraz etmek gerekiyor sanırım

kimyagerim16

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
olurmu öyle şey emre bey bende girdim mayıs sınavına şimdi 70 ile geçmiş görünüyorum

hrk

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
bende 21 aralık sınavından 69 almıştım iptal edilen bir soru ile sonucum 70 oldu. 24 mayıs sınavına c sınıfından girdim prim gün sayım 3000 küsür Asınıfı sınava giremedim bu magduriyetimizi nasıl gideririz. bize böyle bir hak tanınır mı veya ne yapmamız gerekir. bilgilendirirseniz sevinirim

mrt-men

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
kimyagerim16 iyi aksamlar ne yapmayı düşünüyorsunuz 21 aralıkla ilgili

mahir anlak

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
murat burada kimse yok

mahir anlak

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
bende aralık sınavında 69 ile kaldım ama mahkeme kararı ile 70 alarak c olma hakkı kazanmışız ..yükseltme sınav hakımız gasp edilmiş olmadımı...

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.