21.12.2013 Tarihinde Yapılan C Sınıfı Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı

mahir anlak

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
fakülte arkadaşım murat almanyadan bana haber verdin 21 aralık 2013 sonucunu şimdi yoksun ??* destek ol lütfennn

emi87

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
valla ben daha parayı yatırmadım siz yatırdınız mı?

emi87

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
anladım açılır herhalde sistem ben daha yatırmadığım için bir şey diyemeyeceğim...

Yiğit Balbağ

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhabalar. Sertifikayı almak için hangi işlemleri yapmam gerekli acaba? yardımcı olabilir misiniz? Ziraat bankasına hangi hesaba parayı yatırmam gerekli? İsggm kurumsal tahsilat programı diyerek mi yatırmam gerekiyor?

mahir anlak

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Merhabalar. Sertifikayı almak için hangi işlemleri yapmam gerekli acaba? yardımcı olabilir misiniz? Ziraat bankasına hangi hesaba parayı yatırmam gerekli? İsggm kurumsal tahsilat programı diyerek mi yatırmam gerekiyor?
evet yiğit bey ziraat kurumsal diyince gişe yetkilisi kimlik no ile c sınıfı uzman olmuşsunuz diyor 413 ödüyorsunuz sonra benimgibi katip in açılmasını bekliyorsunuz

Yiğit Balbağ

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
evet yiğit bey ziraat kurumsal diyince gişe yetkilisi kimlik no ile c sınıfı uzman olmuşsunuz diyor 413 ödüyorsunuz sonra benimgibi katip in açılmasını bekliyorsunuz
Peki çok teşekkür ederim Mahir bey :) Ben o zaman bir an evvel işlemi yapayım.

mahir anlak

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
yiğit bey 21 aralık sınavına girip 69 kalan mahkeme kararıyla c sınıfı olanlardansınız değil mi??

Serkan Şahin

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Sanmam ben 69 ile kalmıştım iptal olan soru ile 70 olması gerekiyor puanım ancak “sınav sonuçlarında bilginize rastlanmamıştır! Lütfen bilgilerinizi kontrol ederek tekrar deneyiniz!" uyarısı veriyor sistem. Bu sorun Mayıs sınavına girdiğimiz için yaşanıyor olabilir diye düşünüyorum. Bilgisi veya benzer durumu olan paylaşssın lütfen
sizin 69 la kaldığınız sınavda iptal olan soru sizde doğru olarak kabul edilmiş olabilir. iptal olan sorunun cevap sıkkı değişmişti o da sizde doğruydu sanırım

Yiğit Balbağ

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
yiğit bey 21 aralık sınavına girip 69 kalan mahkeme kararıyla c sınıfı olanlardansınız değil mi??
Evet aynen, 69'la kalmıştım fakat şu an sistemde 70 olduğu ve hak kazandığımı söylüyor.

mahony32

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Ben de 21 aralıksınavından 69 almıştım iptal edilen bir soru ile sonucum 70 oldu. 24 mayıssınavına C sınıfından girdim prim gün sayım 3000 küsür. A sınıfı sınavına giremedim. 413 tl yi yatırdım. Şu an isg katip e de giremiyorum.

Yükseltmesınavına dilekçeyle hem fax hem mail yoluyla başvurumu yaptım mailime gelen cevap şu şekilde;

2014 yılı için ÖSYM ile yapılan mevcut sınav protokolüne göre 24 Mayıs 2014 tarihindeki sınavda sınıf yükseltme sınavı yapılacak olmakla birlikte 27 Aralık 2014 tarihindeki sınavda sınıf yükseltme sınavı yapılmayacaktır.

Mahkeme kararı sonucunun açıklandığı tarih belli. Dilekçe ile başvuru tarihi belli. Gelen cevabın tarihi belli. Hakkımızı nasıl ve nereden soracağız?

A sınıfı iş güvenliği uzmanlığına yükselmek için sınav hakkı verilmesini bekleyen kaç kişi var?

mahir anlak

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Ben de 21 aralıksınavından 69 almıştım iptal edilen bir soru ile sonucum 70 oldu. 24 mayıssınavına C sınıfından girdim prim gün sayım 3000 küsür. A sınıfı sınavına giremedim. 413 tl yi yatırdım. Şu an isg katip e de giremiyorum.

Yükseltmesınavına dilekçeyle hem fax hem mail yoluyla başvurumu yaptım mailime gelen cevap şu şekilde;

2014 yılı için ÖSYM ile yapılan mevcut sınav protokolüne göre 24 Mayıs 2014 tarihindeki sınavda sınıf yükseltme sınavı yapılacak olmakla birlikte 27 Aralık 2014 tarihindeki sınavda sınıf yükseltme sınavı yapılmayacaktır.

Mahkeme kararı sonucunun açıklandığı tarih belli. Dilekçe ile başvuru tarihi belli. Gelen cevabın tarihi belli. Hakkımızı nasıl ve nereden soracağız?

A sınıfı iş güvenliği uzmanlığına yükselmek için sınav hakkı verilmesini bekleyen kaç kişi var?
mahony günaydın benimde a sınıfı yükseltme sınavına (hak verilirse veya alırsak)girme hakkım var....
mahkeme yolu gözüküyor sanırımmm....

mahir anlak

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
katip e girebilen varmı???

mehmet aytac

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
hala 3 gün sonra diyor...kaç 3 gün olaçak bakalım;)

mahony32

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
İSG KATİP e girebiliyorum artık. C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı belgem onaylanmış. Siz de deneyin arkadaşlar.
A sınıfı iş güvenliği uzmanlığına yükselmek için sınav hakkı verilmesini bekleyen kaç kişi var? bilen var mı?
Sınav hakkımızın verilmesi için ne yapacağız?

isghizmetleri

Üye
TÜİSAG Üyesi
Bir yükseltme Sinavi daha şart.. 2 ağustosa kadar bu mağduriyetlerin giderilmesi için bi hak daha verilmeli

Serkan Şahin

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
İlgi dilekçenizle Ankara 10. İdare Mahkemesi’ nin 21/04/2014 tarihli ve 2014/159 esas sayılı yürütmeyi durdurma kararı ile 21.12.2013 tarihinde yapılan C sınıfı İGU sınavı B kitapçığında yer alan 88 nolu soru ile buna karşılık gelen A kitapçığındaki 63 nolu sorunun iptali ve yürütmenin durdurulması kararına istinaden yeniden değerlendirme sonucu (C ) sınıfı iş güvenliği uzmanlığı belgesi almaya hak kazandığınız ifade edilerek prim ödeme gün sayısına göre üst sınıf iş güvenliği uzmanlığı sınavına girme hakkı talep edilmektedir. Genel Müdürlüğümüz kayıtlarında yapılan incelemede mahkeme kararı doğrultusunda Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan yeniden değerlendirme sonucu 70 puan alarak başarılı olduğunuz ve (C) sınıfı iş güvenliği uzmanlığı belgesini almaya hak kazandığınız tespit edilmiştir. Bu itibarla (C) sınıfı iş güvenliği uzmanlığı belgesine sahip olabilmeniz için Genel Müdürlüğümüz kurumsal tahsilat hesabına belge bedeli olarak 413.-TL’ nin yatırılması durumunda belgeniz İSG-KATİP’ de tanımlanarak aktif hale getirilecektir. Öte yandan sınav başvuru sürecinin sona ermesi ve sınava girecek adaylara ait listelerin 1.4.2014 tarihinde ÖSYM Başkanlığına teslim edilmesi ve söz konusu sınavın 24 Mayıs 2014 tarihinde gerçekleştirilmiş olması nedeniyle prim ödeme gün sayısına göre üst sınıf iş güvenliği uzmanlığı sınavına girebilmeniz hususunda Genel Müdürlüğümüzce herhangi bir işlem yapılamamaktadır. Buna ilaveten, 2014 yılı için ÖSYM ile Genel Müdürlüğümüz arasında yapılan protokol çerçevesinde sınav tarihleri 24 Mayıs 2014 ve 27 Aralık 2014 olarak belirlenmiş olup ilgili tarihler ÖSYM'nin sınav takvimine işlenmiştir. Bu tarihler dışında ek bir sınav mevcut durumda söz konusu değildir. Bu itibarla, prim ödeme gün sayılarına göre belge yükseltme sınavlarının sonuncusu Mayıs ayında yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederim.

mehmet aytac

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Merhaba Mahir Bey, parayı ne zaman yatırmıştınız..

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.