Tartışma 21 Aralık 2013 A Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında isgici tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. sakink

sakink TÜİSAG Üyesi

itirazları posta yolu ile mi yapacağız

2. İnsan kaynakları müdürüm bu soruda 2 adet yanlış cevap var dedi. (biri askerlik, biri net ücret)
    kıdemde net ücret ve askerlik şıkları doğrudur.
    Ben de 84 bekliyorum. Ama sınav zor olsaydı 95 alabilirdim. Zordan kastım, tüzük, yönetmelik gibi kesinlik ifadeleri içeren sorular olsaydı. Bana ne mesai ücretinden, hijyenistten, stresten neresi ağrıyandan, atayabilirden.

3. Öznur Temiz

Öznur Temiz TÜİSAG Üyesi

Kesinlikle katılıyorum Ayrıca 85 nolu soruda yanlış çünkü CEVAP A şıkkı olması gerekirken cevap anahtarında B şıkkı doğru diye belirtmişler...Lütfen birde sizler bakın...

4. Öznur Temiz

Öznur Temiz TÜİSAG Üyesi

85 nolu sorunun doğru olması gereken cevabı Aşıkkı ancak cevap anahtarı B şıkkı diyor..13 nolu soruda kesin ve kesin yanlış çünkü iki cevap var işaretlenebilecek..ayrıntılı yazdım daha önce..inceleyin isterseniz

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Hilal Aydın

Hilal Aydın TÜİSAG Üyesi

o zaman askere gidenler bir senesi dolmadan alamıyor doğru mu

6. que

que TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar, iptaller için dilekçelerimizi mutlaka gönderelim. katiyen nasıl olsa birileri gönderir diye düşünmemek gerek. diğer kargo şirketlerini bilmiyorum, belki onlarda da vardır ama aras kargonun günaydın adlı bir hizmeti var. ertesi gün sabah onda iletmiş oluyorlar. ben başvuru evraklarımı onunla göndermiştim. ücreti İstanbul-ankara 20 liraydı.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. zambak19

zambak19 TÜİSAG Üyesi

alamıyor üste arkadaşlar kanunun hepsini paylaştılar.

8. Yavuz gurbuz

Yavuz gurbuz TÜİSAG Üyesi

İsg A sınıfı için iptal edilmesi gereken sorular A kitapcığında 12. Soru , 23. Soru, 29. Soru , 40. Soru ve 51. Soru dikkatle incelenmeli ve iptal edilmelidir.

9. Cenk Ersöz

Cenk Ersöz TÜİSAG Üyesi

sonraki imtihan ne zaman bilen varmi?:(

10. Öznur Temiz

Öznur Temiz TÜİSAG Üyesi

çok pardon 11 nolu soru yazıcaktım 13 yazmışım

11. SERKAN YILANCIOĞLU

SERKAN YILANCIOĞLU TÜİSAG Üyesi

Askere Giden İşçi İhbar Kıdem Tazminatı Alabilirmi?

İhbar kıdem tazminatında bana çok sık sorulan sorulardan biride askere giden işçinin tazminatı konusudur. Askere giden işçi işten ayrılması sonucunda sadece kıdem tazminatı alabilir.

Askere giden işçi işten ayrılırken ihbar tazminatı alamaz.

Kıdem tazminatıda alabilmesi için bazı şartları yerine getirmesi gerekir. Askere giden işçi işyerinden ayrıldığı tarih itibariyle 1 yıllık çalışma süresini doldurmuş olması gerekmektedir. Bir yıllık çalışma süresi kıdem tazminatı için çok önemlidir. Bir yıllık çalışma süresini doldurmayan çalışan işten ayrılıp askere gideceğini işyerine bildirdiğinde kıdem tazminatınıda alamaz.

12. SERKAN YILANCIOĞLU

SERKAN YILANCIOĞLU TÜİSAG Üyesi

Bu tanıma göre 32 nolu sorunun ( B kitapçığı ) iptali gerekiyor

13. Öznur Temiz

Öznur Temiz TÜİSAG Üyesi

çok pardon 13 nolu değil 11 nolu soru yanlışş

14. bigo

bigo TÜİSAG Üyesi

kesinlikle katılıyorum bir maden mühendisi olarak

15. ELEKTIRIKMUHENDISI

ELEKTIRIKMUHENDISI TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar herkez itirazını yapsın lütfen üşenmeyinnnnnnnnnnnnnnnn

16. ELEKTIRIKMUHENDISI

ELEKTIRIKMUHENDISI TÜİSAG Üyesi

evet üç iş ğünü içinde TC kimlik numaranı ve 10 tl lik dekontu ve adresini imzanı atmazsan itirazın kabul olmaz arkadaşım csg beye bak

17. bigo

bigo TÜİSAG Üyesi

itiraz etmeliyiz arkadaşlar kesinlikle yanlış

18. efsun

efsun TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar soruların gerekçelerini de istiyorlar. düzenleme yapılsa

19. Hilal Aydın

Hilal Aydın TÜİSAG Üyesi

teşekkür ederim .

20. Bülent ILGAZ

Bülent ILGAZ TÜİSAG Üyesi

A grubu 72 nolu soru da c olarak açıklanan yanıt şıkkının a olması gerektiğini düşünüyorum. dolayısıyla o da yanlış oluyor.

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica